Postępowanie zakończone 2026-08-21
Dostawa i montaż magazynów kontenerowych w ramach zad„Budowa magazynów OC”,z podz na części:cz.1.Dostawa i montaż mag Obrony Cywilnej w Zielonce,cz.2.Dostawa i montaż mag Obrony Cywilnej w Łochowicach
Gmina Białe Błota
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00390915
- Zamawiający
- Gmina Białe Błota
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Zielonka, pow. bydgoski, woj. kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 2 600 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-21
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-13
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Inny SWZ 35.zip
- SWZ SWZ 35/TOM I/SWZ 35.docx
- Wzór umowy SWZ 35/TOM II/projekt umowy - dostawa magazynów cz. 1. Zielonka.docx
- Formularz SWZ 35/TOM I/formularz oferty wraz z załącznikami.docx
- Ogłoszenie SWZ 35/ogłoszenie o zamówieniu 08def90f-f812-6a9f-68d1-700001d6a553-2.pdf
- Inny SWZ 35/TOM III/0_mapa zasadnicza Łochowice BCN.pdf
- Inny SWZ 35/TOM III/1_mapa zasadnicza ZIelonka BCN.pdf
- Inny SWZ 35/TOM III/OPZ.pdf
- Inny SWZ 35/TOM II/projekt umowy - dostawa magazynów cz. 2. Łochowice.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 2 600 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, projekt, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Białe Błota
- Budowa ul. Łąkowej w Łochowicach - etap II
- Rozbudowa, przebudowa, remont świetlic wiejskich w m.Łochowo,Łochowice,Lisi Ogon i Zielonka,z podz na cz:cz. 1. Modernizacja świetlicy wiej. w Łochowie,cz.2. Modernizacja świetlicy wiej. w Zielonce.
- Wymiana nieenergooszczędnych opraw oświetleniowych wraz ze zdalnym systemem sterowania - GDDKiA 350
- Przebudowa ulic Ezopa, Olchowej i Żaków w Białych Błotach.
- Realizacja robót budowlanych związanych z utwardzeniem terenu w ramach zadania inwestycyjnego Zagospodarowanie działki nr 262/15 o pow. 0,2520 ha w Łochowie.