Postępowanie zakończone 2026-06-03
Dostawa materiałów branży budowlanej, elektrycznej oraz sanitarnej - sprawa nr 31/2026
13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00261890
- Zamawiający
- 13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-26
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ).zip
- SWZ 3-1-Komunikat publiczny - zapytanie do treści SWZ i odpowiedź Zamawiającego.pdf
- SWZ 3-2- Komunikat publiczny - zapytania (2) do treści SWZ i odpowiedzi Zamawiającego.pdf
- Ogłoszenie 1-1-Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 3-3-Komunikat publiczny - informacja z sesji otwarcia ofert.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: 13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
- Remont instalacji solarnej w budynku nr 88 w kompleksie wojskowym przy ul. Dworcowej 6A w Grupie - Sprawa nr 73/2026
- Remont pomieszczeń wewnętrznych w budynku nr 30 w kompleksie wojskowym przy ul. Czwartaków 3 w Grudziądzu - sprawa nr 75/2026
- Szkolenie specjalistyczne w specjalności spawacz, tokarz, tapicer - szkolenie załóg oraz instruktorów po modernizacji RWEMiBS, RWArtUP - sprawa nr 62/2026
- Naprawa pokrycia dachowego z blachodachówki wraz z wymianą instalacji odgromowej budynku nr 2 w kompleksie wojskowym przy ul. Jagiellończyka 2 w Grudziądzu - sprawa nr 68/2026
- Remont budynku nr 1 w kompleksie wojskowym przy ul. Jagiellończyka 2 w Grudziądzu - sprawa nr 50/2026