Postępowanie zakończone 2026-08-14
Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu „Cyberbezpieczne Wodociągi” realizowanego przez Gminne Przedsiębiorstwo Usługowe Algawa Sp. z o.o.
GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "ALGAWA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00379697
- Zamawiający
- GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "ALGAWA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Aleksandrów Kujawski, pow. aleksandrowski, woj. kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-14
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-05
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny SWZ+załączniki.7z
- SWZ ALGAWA.02.MZ.2026_SWZ.docx
- Wzór umowy ALGAWA.02.MZ.2026 zał. 1_1 do SWZ projektowane postanow.umowy.docx
- Inny ALGAWA.02.MZ.2026 zał. 10_1 do SWZ - wzór wykazu osób.doc
- Inny ALGAWA.02.MZ.2026 zał. 11_1 do SWZ - wzór ośw. wykonawcy o aktualności informacji.docx
- Inny ALGAWA.02.MZ.2026 zał. 11_2 do SWZ - wzór ośw. wykonawcy o aktualności informacji.docx
- Inny ALGAWA.02.MZ.2026 zał. 12_1 do SWZ - wzór ośw. podmiotu o aktualności informacji.docx
- Inny ALGAWA.02.MZ.2026 zał. 12_2 do SWZ - wzór ośw. podmiotu o aktualności informacji.docx
- Inny ALGAWA.02.MZ.2026 zał. 1_2 do SWZ projektowane postanow.umowy.docx
- Inny ALGAWA.02.MZ.2026 zał. 13_1 do SWZ - Informacja o przetw. danych osobowych.doc
- Inny ALGAWA.02.MZ.2026 zał. 13_2 do SWZ - Informacja o przetw. danych osobowych.doc
- Inny ALGAWA.02.MZ.2026 zał. 2 do SWZ_OPZ.docx
- Inny ALGAWA.02.MZ.2026 zał. 3_1 do SWZ - wzór formularza ofertowego.doc
- Inny ALGAWA.02.MZ.2026 zał. 3_2 do SWZ - wzór formularza ofertowego.doc
- Inny ALGAWA.02.MZ.2026 zał. 4_1 Formularz zgodności dostaw.docx
- Inny ALGAWA.02.MZ.2026 zał. 4_2 Formularz zgodności dostaw.docx
- Inny ALGAWA.02.MZ.2026 zał. 5_1do SWZ - wzór ośw. o spełn. warunków udziału.docx
- Inny ALGAWA.02.MZ.2026 zał. 5_2 do SWZ - wzór ośw. o spełn. warunków udziału.docx
- Inny ALGAWA.02.MZ.2026 zał. 6_1 do SWZ wzór ośw. o braku podstaw do wykluczenia.docx
- Inny ALGAWA.02.MZ.2026 zał. 6_2 do SWZ wzór ośw. o braku podstaw do wykluczenia.docx
- Inny ALGAWA.02.MZ.2026 zał. 7_1 do SWZ - wzór ośw. podmiotu udostęp. zasoby.docx
- Inny ALGAWA.02.MZ.2026 zał. 7_2 do SWZ - wzór ośw. podmiotu udostęp. zasoby.docx
- Inny ALGAWA.02.MZ.2026 zał. 8_1 do SWZ - wzór ośw. wykonawców występ. wspólnie.docx
- Inny ALGAWA.02.MZ.2026 zał. 8_2 do SWZ - wzór ośw. wykonawców występ. wspólnie.docx
- Inny ALGAWA.02.MZ.2026 zał. 9_1 do SWZ - wzór wykazu dostaw.doc
- Inny ALGAWA.02.MZ.2026 zał. 9_2 do SWZ - wzór wykazu dostaw.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, SWZ, wzór umowy.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, projekt, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP