WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-03

Inwentaryzacja granic pasa drogowego w ramach projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 3.0

POWIAT CHEŁMIŃSKI

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00308836
Zamawiający
POWIAT CHEŁMIŃSKI
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Kujawsko-pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-03
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-25

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia GKN.D.272.14.2026 razem z załącznikami.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 08ded2a9-ac08-b856-d9ee-920001955798.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ.zip
  • Wzór umowy Załączniki do SWZ/Załącznik nr 3a - Wzór umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych.docx
  • Formularz Załączniki do SWZ/Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy GKN.D.272.14.2026.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 2a - Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby składane na podstawie art. 125.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 2 - Oświadczenie z art. 125 ust. 1 ustawy Pzp.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 3b - wzór protokołu odbioru.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 3 - Projektowane postanowienia umowy.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 - Opis przedmiotu zamówienia OPZ.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 5 - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 6 - Wykaz usług.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 7 - Wykaz osób.docx

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: POWIAT CHEŁMIŃSKI