Postępowanie zakończone 2026-08-14
Modernizacja boiska sportowego w Ciełuchowie
Gmina Kikół
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00369209
- Zamawiający
- Gmina Kikół
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Ciełuchowie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 2 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-14
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-30
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Boisko_Ciełuchowo_Przedmiar.pdf
- Projekt PZT_PAB_opis_boisko_V2.pdf
- Projekt Rys.pdf
- STWiOR STWIORB.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załaczniki do SWZ od 1 do 6.zip
- Wzór umowy Załacznik nr 5 -umowa.pdf
- Formularz Załacznik nr 1 - Formularz ofertowy.doc
- Inny Załacznik nr 2 - Oświadczenie wykonawcy - wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia.docx
- Inny Załacznik nr 3- Wykaz robót.doc
- Inny Załacznik nr 4- Oświadczenie o aktualności informacji.docx
- Inny Załacznik nr 6 - Oświadczenie o udostępnieniu zasobów.docx
Przedmiar robót — 11 pozycji
| Lp. | Opis | J.m. | Ilość |
|---|---|---|---|
| 1 | Roboty pomiarowe przy powierzchniowych robotach ziemnych ha 420 / 10000 ha 0,042 | ha | 0.042000000000000002609024107869117869995534420013427734375 |
| 2 | D- 01.02. 04 Rozebranie istniejących schodów z uzupełnieniem poręczy. m 80 m 80,000 | m | 80 |
| 3 | D- 02.01. 01 Wykonanie koryta na całej powierzchni boiska m2 420 m2 420,000 | m2 | 420 |
| 4 | Podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem C 3/4 warstwa o grubości po zagęszczeniu 10 cm m2 420 m2 420,000 | m2 | 420 |
| 5 | analogia Nawierzchnia z betonu cementowego zbrojony włóknem rozproszonym C20/25 gr. 15cm wraz ustawianiem obrzeży m2 420 m2 420,000 | m2 | 420 |
Pokazano 5 z 11 pozycji.
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 2 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, projekt, STWiOR, SWZ, ogłoszenie, wzór umowy, formularz oferty.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Kikół
- Kompleksowa modernizacja energetyczna obiektów użyteczności publicznej wraz z audytem na terenie Gminy Kikół – budynek komunalny
- “Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Dąbrówka”
- "Budowa w ciągu DK 10 drogi dla pieszych i rowerów wraz z infrastrukturą bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz sygnalizacji świetlnej w miejscowości Kikół"
- Modernizacja boiska sportowego w Ciełuchowie
- Kompleksowa modernizacja energetyczna obiektów użyteczności publicznej wraz z audytem na terenie Gminy Kikół