Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-10
Modernizacja instalacji wodno-kanalizacyjnej wraz z modernizacją pomieszczeń toalet w budynku C Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Bydgoszczy.
Wojewódzka Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Bydgoszczy
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00406464
- Zamawiający
- Wojewódzka Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Bydgoszczy
- Główny kod CPV
- 45330000-9 — Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
- Miejsce wykonania robót
- Bydgoszcz, pow. Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR EZP.272.15.2026. ZAŁ. NR 2 STWiOR_PRZEDMIAR.pdf
- SWZ EZP.272.15.2026.SWZ ROBOTY BUDOWLANO MONTAŻOWE.pdf
- Wzór umowy EZP.272.15.2026. ZAŁ. NR 5 OGÓLNE WARUNKI UMOWY.pdf
- Formularz EZP.272.15.2026. ZAŁ. NR 1 FORMULARZ OFERTY.docx
- Formularz EZP.272.15.2026. ZAŁ. NR 1 FORMULARZ OFERTY.pdf
- Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU BZP.pdf
- Inny EZP.272.15.2026. ZAŁ. NR 3 OŚWIADCZENIE (WYKLUCZENIA).docx
- Inny EZP.272.15.2026. ZAŁ. NR 3 OŚWIADCZENIE (WYKLUCZENIA).pdf
- Inny EZP.272.15.2026. ZAŁ. NR 4 OŚWIADCZENIE (ŚRODKI NAPRAWCZE).docx
- Inny EZP.272.15.2026. ZAŁ. NR 4 OŚWIADCZENIE (ŚRODKI NAPRAWCZE).pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, projekt.
- Do terminu składania ofert zostało 7 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP