Postępowanie zakończone 2026-08-28
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – ORLIK 2021” przy ul. Gen. St. Pruszyńskiego w Wąbrzeźnie.
Gmina Miasto Wąbrzeźno
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00387070
- Zamawiający
- Gmina Miasto Wąbrzeźno
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wąbrzeźno, pow. wąbrzeski, woj. kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 13 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-28
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-11
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 4 do SWZ_ Wzór umowy.pdf
- Formularz Załączniki edytowalne.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 1_Opis przedmiotu zamówienia.zip
- Przedmiar do przetargu ORLIK/PRZEDMIARY/Budowlany_BOISKO WĄBRZEŻNO przedmiar.pdf
- Przedmiar do przetargu ORLIK/PRZEDMIARY/Monitoring_BOISKO WĄBRZEŻNO przedmiar.pdf.pdf
- Projekt do przetargu ORLIK/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/BOW-PB-I-AR-100-01.pdf
- Projekt do przetargu ORLIK/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/BOW-PB-II-AR-100-05.pdf
- Projekt do przetargu ORLIK/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/BOW-PB-II-AR-200-01.pdf
- Projekt do przetargu ORLIK/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/BOW-PB-II-AR-200-07.pdf
- Projekt do przetargu ORLIK/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/BOW-PB-II-AR-900-02.pdf
- Projekt do przetargu ORLIK/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/BOW-PB-II-AR-900-03.pdf
- Projekt do przetargu ORLIK/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/BOW-PB-II-AR-900-04.pdf
- Projekt do przetargu ORLIK/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/BOW-PB-II-AR-900-06.pdf
- Projekt do przetargu ORLIK/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/TOM II - Opis PAB - Orlik Wąbrzeźno.pdf
- Projekt do przetargu ORLIK/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/TOM I - Opis PZT - Orlik Wąbrzeźno.pdf
- Projekt do przetargu ORLIK/PROJEKT WYKONAWCZY/tech_wyk-1.pdf
- Projekt do przetargu ORLIK/PROJEKT WYKONAWCZY/tech_wyk-2.pdf
- Projekt do przetargu ORLIK/PROJEKT WYKONAWCZY/tech_wyk-3.pdf
- Projekt do przetargu ORLIK/PROJEKT WYKONAWCZY/tech_wyk-4.pdf
- Projekt do przetargu ORLIK/PROJEKT WYKONAWCZY/tech_wyk-5.pdf
- Projekt do przetargu ORLIK/PROJEKT WYKONAWCZY/tech_wyk-6.pdf
- Projekt do przetargu ORLIK/PROJEKT WYKONAWCZY/tech_wyk-7.pdf
- Projekt do przetargu ORLIK/PROJEKT WYKONAWCZY/TOM III - Opis tech_wyk _bud - Orlik Wąbrzeźno.pdf
- Projekt do przetargu ORLIK/SPECYFIKACJA TECHNICZNA/SPECYFIKACJA - Orlik Wąbrzeźno.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 13 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP