Postępowanie zakończone 2026-07-20
Naprawa nawierzchni drogowej betonowej w kompleksie wojskowym przy ul. Bema 16 w Grudziądzu - sprawa nr 48/2026
13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00317300
- Zamawiający
- 13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-20
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-01
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie 1-1-Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami.zip
- Przedmiar 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami/1-3-Załącznik nr 1 do SWZ-Przedmiar robót.pdf
- STWiOR 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami/1-1-Załącznik nr 1 do SWZ-STWiORB.pdf
- SWZ 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami/0-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ).pdf
- Wzór umowy 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami/4-1-Załącznik nr 4 do SWZ-Projektowane postanowienia umowy (PPU).pdf
- Wzór umowy 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami/4-4-Załącznik nr 4a do umowy-lista osób przeszkolonych osób BHP-PPOŻ.pdf
- Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami/10-Załącznik nr 10 do SWZ-Druk-wzór protokołu z wizji lokalnej.pdf
- Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami/1-2-Załącznik nr 1 do SWZ-Dokument techniczny.pdf
- Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami/2-1-Załącznik nr 2-1 do SWZ-Kosztorys ofertowy.docx
- Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami/3-Załącznik nr 3 do SWZ-Druk-Oświadczenie ofertowe.docx
- Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami/4-4-Załącznik nr 4 do umowy-Druk-potwierdzenie odbycia przeszkolenia.pdf
- Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami/4-5-Załącznik nr 5 do umowy-Druk wykazu osób przewidzianych do realizacji umowy.pdf
- Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami/4-6-1-Załącznik nr 6 do umowy-Wzór wniosku o wydanie przepustek osobowych.pdf
- Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami/4-6-2-Załącznik nr 6 do umowy-Wzór wniosku o wydanie przepustek samochodowych.pdf
- Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami/4-7-Załącznik nr 7 do umowy-Druk karty materiałowej.pdf
- Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami/4-8-Załącznik nr 8 do umowy Oświadczenie Wykonawcy-fakturowanie.docx
- Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami/5-Załącznik nr 5 do SWZ-Druk-Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia (art. 108 Pzp).docx
- Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami/6-Załącznik nr 6 do SWZ-Druk-Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia (lista sankcyjna art. 7).docx
- Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami/7-Załącznik nr 7 do SWZ-Druk-wykaz robót budowlanych.doc
- Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami/8-Załącznik nr 8 do SWZ-Druk-dysponowanie kierownikami robót.docx
- Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami/9-Załącznik nr 9 do SWZ-Druk-Dane o Wykonawcy-oświadczenie.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, wzór umowy.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: 13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
- Remont instalacji solarnej w budynku nr 88 w kompleksie wojskowym przy ul. Dworcowej 6A w Grupie - Sprawa nr 73/2026
- Remont pomieszczeń wewnętrznych w budynku nr 30 w kompleksie wojskowym przy ul. Czwartaków 3 w Grudziądzu - sprawa nr 75/2026
- Szkolenie specjalistyczne w specjalności spawacz, tokarz, tapicer - szkolenie załóg oraz instruktorów po modernizacji RWEMiBS, RWArtUP - sprawa nr 62/2026
- Naprawa pokrycia dachowego z blachodachówki wraz z wymianą instalacji odgromowej budynku nr 2 w kompleksie wojskowym przy ul. Jagiellończyka 2 w Grudziądzu - sprawa nr 68/2026
- Remont budynku nr 1 w kompleksie wojskowym przy ul. Jagiellończyka 2 w Grudziądzu - sprawa nr 50/2026