Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-14
Odnowa nawierzchni bitumicznej poprzez wymianę warstwy ścieralnej DW 237 w m. Gostycyn ul. Bydgoska od km 37+777 do km 39+218 dł. 1,441 km
Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411203
- Zamawiający
- Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
- Główny kod CPV
- 45233140-2 — Roboty drogowe
- Miejsce wykonania robót
- Gostycyn, pow. tucholski, woj. kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-14
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-28
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 0. SWZ Odnowa DW 237 Gostycyn_27.08.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu_2026_BZP 00411203_01.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 237_27.08.zip
- Przedmiar Załączniki do SWZ DW 237/5_Dokumentacja projektowa odnowa DW237 m. Gostycyn/Przedmiar/PR odnowa DW 237 m. Gostycyn ul. Bydgoska 26082026.xlsx
- Projekt Załączniki do SWZ DW 237/5_Dokumentacja projektowa odnowa DW237 m. Gostycyn/Opis techniczny, mapy i przekroje/Opis DW 237 m. Gostycyn ul. Bydgoska.doc
- Projekt Załączniki do SWZ DW 237/5_Dokumentacja projektowa odnowa DW237 m. Gostycyn/STWiORB odnowa DW237 m. Gostycyn/D – 07.02.01 OZNAKOWANIE PIONOWE.doc
- STWiOR Załączniki do SWZ DW 237/5_Dokumentacja projektowa odnowa DW237 m. Gostycyn/STWiORB odnowa DW237 m. Gostycyn/Strona tytułowa i spis treści STWiORB.docx
- Wzór umowy Załączniki do SWZ DW 237/3. Załącznik nr 3 do SWZ Wzór umowy odnowa DW237 m. Gostycyn.pdf
- Formularz Załączniki do SWZ DW 237/1_Załącznik_nr_1_Formularz oferty.docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 237/1a_Załacznik_nr_1a_do_SWZ.docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 237/2. Załacznik nr 2 do SWZ KO DW 237 m. Gostycyn_26082026.xlsx
- Inny Załączniki do SWZ DW 237/4_Załącznik_nr_4_do_SWZ.docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 237/5_Dokumentacja projektowa odnowa DW237 m. Gostycyn/COR/przedłużenie organizaci ruchu naszej.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 237/5_Dokumentacja projektowa odnowa DW237 m. Gostycyn/COR/uproszczony projekt oragnizacji ruchu dla wszystkich do 31.12.2024.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 237/5_Dokumentacja projektowa odnowa DW237 m. Gostycyn/COR/zgłoszenie prac.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 237/5_Dokumentacja projektowa odnowa DW237 m. Gostycyn/Opis techniczny, mapy i przekroje/plan orientacyjny.docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 237/5_Dokumentacja projektowa odnowa DW237 m. Gostycyn/Opis techniczny, mapy i przekroje/Pomiary spękań DW237 Gostycyn.xlsx
- Inny Załączniki do SWZ DW 237/5_Dokumentacja projektowa odnowa DW237 m. Gostycyn/Opis techniczny, mapy i przekroje/Przekroje DW237 m. Gostycyn.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 237/5_Dokumentacja projektowa odnowa DW237 m. Gostycyn/Opis techniczny, mapy i przekroje/SOR Gostycyn.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 237/5_Dokumentacja projektowa odnowa DW237 m. Gostycyn/Opis techniczny, mapy i przekroje/Zkres DW237 m. Gostycyn.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 237/5_Dokumentacja projektowa odnowa DW237 m. Gostycyn/SOR DW237 m. Gostycyn/SOR Gostycyn.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 237/5_Dokumentacja projektowa odnowa DW237 m. Gostycyn/STWiORB odnowa DW237 m. Gostycyn/D – 01.01.01b Wyniesienie i stabilizacja granic PD (obow. od 08.04.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 237/5_Dokumentacja projektowa odnowa DW237 m. Gostycyn/STWiORB odnowa DW237 m. Gostycyn/D – 01.01.01 Wytyczenie trasy i punktów wysokościowych (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 237/5_Dokumentacja projektowa odnowa DW237 m. Gostycyn/STWiORB odnowa DW237 m. Gostycyn/D – 01.02.02 Zdjęcie humusu (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 237/5_Dokumentacja projektowa odnowa DW237 m. Gostycyn/STWiORB odnowa DW237 m. Gostycyn/D – 01.02.04 Rozbiórka elementów dróg, ogrodzeń, przepustów (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 237/5_Dokumentacja projektowa odnowa DW237 m. Gostycyn/STWiORB odnowa DW237 m. Gostycyn/D – 01.12.01 Inwentaryzacja powykonawcza (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 237/5_Dokumentacja projektowa odnowa DW237 m. Gostycyn/STWiORB odnowa DW237 m. Gostycyn/D – 03.02.01a Regulacja wysokościowa (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 237/5_Dokumentacja projektowa odnowa DW237 m. Gostycyn/STWiORB odnowa DW237 m. Gostycyn/D - 04.03.01 Oczyszczenie i skropienie warstwa konstrukcyjnych.docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 237/5_Dokumentacja projektowa odnowa DW237 m. Gostycyn/STWiORB odnowa DW237 m. Gostycyn/D – 04.04.01 PODBUDOWA Z KRUSZYWA NATURALNEGO.doc
- Inny Załączniki do SWZ DW 237/5_Dokumentacja projektowa odnowa DW237 m. Gostycyn/STWiORB odnowa DW237 m. Gostycyn/D - 04.05.01 PODBUDOWA I WARSTWA MROZOOCHRONNA Z MIESZANKI ZWIĄZANEJ CEMENTEM.doc
- Inny Załączniki do SWZ DW 237/5_Dokumentacja projektowa odnowa DW237 m. Gostycyn/STWiORB odnowa DW237 m. Gostycyn/D – 05.03.05a Warstwa ścieralna z AC (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 237/5_Dokumentacja projektowa odnowa DW237 m. Gostycyn/STWiORB odnowa DW237 m. Gostycyn/D - 05.03.05b Warstwa wiążąca (ver. 01_2025).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 237/5_Dokumentacja projektowa odnowa DW237 m. Gostycyn/STWiORB odnowa DW237 m. Gostycyn/D – 05.03.11 FREZOWANIE NAWIERZCHNI BITUMICZNYCH NA ZIMNO.doc
- Inny Załączniki do SWZ DW 237/5_Dokumentacja projektowa odnowa DW237 m. Gostycyn/STWiORB odnowa DW237 m. Gostycyn/D - 05.03.13a Nawierzchnia z mieszanki grysowo - mastyksowej SMA (ver. 01_2025).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 237/5_Dokumentacja projektowa odnowa DW237 m. Gostycyn/STWiORB odnowa DW237 m. Gostycyn/D – 05.03.23 NAWIERZCHNIA Z KOSTKI BRUKOWEJ BETONOWEJ.doc
- Inny Załączniki do SWZ DW 237/5_Dokumentacja projektowa odnowa DW237 m. Gostycyn/STWiORB odnowa DW237 m. Gostycyn/D - 05.03.26a0 - Zabezpieczenie siatką szklaną lub szklano-węglową (ver. 01_2025).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 237/5_Dokumentacja projektowa odnowa DW237 m. Gostycyn/STWiORB odnowa DW237 m. Gostycyn/D – 07.01.01 OZNAKOWANIE POZIOME (ver. 1_2026).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 237/5_Dokumentacja projektowa odnowa DW237 m. Gostycyn/STWiORB odnowa DW237 m. Gostycyn/D – 07.02.02 Słupki prowadzące (obow. od 22.01.2026 r.).doc
- Inny Załączniki do SWZ DW 237/5_Dokumentacja projektowa odnowa DW237 m. Gostycyn/STWiORB odnowa DW237 m. Gostycyn/D – 08.01.01b USTAWIENIE KRAWĘŻNIKÓW BETONOWYCH (ver. 01_2025).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 237/5_Dokumentacja projektowa odnowa DW237 m. Gostycyn/STWiORB odnowa DW237 m. Gostycyn/D - 08.02.01a Chodniki z płytek wskaźnikowych (obow. od 03.03.2026).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 237/5_Dokumentacja projektowa odnowa DW237 m. Gostycyn/STWiORB odnowa DW237 m. Gostycyn/D – 08.03.01 OBRZEŻA BETONOWE (ver. 01_2025).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 237/5_Dokumentacja projektowa odnowa DW237 m. Gostycyn/STWiORB odnowa DW237 m. Gostycyn/D – M – 00.00.00 Wymagania ogólne (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 237/5_OPZ odnowa DW237 m. Gostycyn.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 237/6_Załącznik_nr_6_do_SWZ_Wzór gwarancji.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, STWiOR, wzór umowy, formularz oferty.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 11 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP