WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-31

Odnowa Nawierzchni DW 223 na odc. Bydgoszcz – Białe Błota od km 2+800 do km 3+200 dł. 0,400 km

Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00337294
Zamawiający
Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Kujawsko-pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-31
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-10

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ 0_SWZ_Odnowa_DW 233 na odc. Bydgoszcz-Białe Błota.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu N4.361.66.2026.pdf
  • Inny Dokumentacja Odnowa DW223.zip
  • Inny Załączniki do SWZ.zip
  • Wzór umowy Załączniki do SWZ/3. Załącznik nr 3 do SWZ Wzór umowy Odnowa DW223 Bydgoszcz - Białe Błota.pdf
  • Formularz Załączniki do SWZ/~$ Załącznik_nr_1_do_SWZ_Formularz_oferty.docx
  • Formularz Załączniki do SWZ/1. Załącznik_nr_1_do_SWZ_Formularz_oferty.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/1a. Załacznik_nr_1a_i_4_do_SWZ.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/2. Załącznik nr 2 do SWZ Kosztorys ofertowy Odnowa DW233 Bydgoszcz-Białe Błota.xlsx
  • Inny Załączniki do SWZ/5. Załącznik nr 5 do SWZ OPZ DW223 Bydgoszcz - Białe Błota.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/6_Załącznik_nr_6_do_SWZ_Wzór gwarancji.doc
  • Przedmiar Dokumentacja Odnowa DW223/6.1. Przedmiary Robót/Przedmiar.pdf
  • STWiOR Dokumentacja Odnowa DW223/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – M – 00.00.00 Wymagania ogólne (obow. od 22.01.2026 r.).docx
  • Inny Dokumentacja Odnowa DW223/1. Skrócony Projekt/~$OJEKT WYK. DR. NR 223.doc
  • Inny Dokumentacja Odnowa DW223/1. Skrócony Projekt/PROJEKT WYK. DR. NR 223.doc
  • Inny Dokumentacja Odnowa DW223/2. Plan Orientacyjny/Plan Orientacyjny-A4 -1_25000.pdf
  • Inny Dokumentacja Odnowa DW223/3. Mapa ewidencyjna i wykaz podmiotów i działek/2026-07-06-09-18-34-zdwbydgoszcz-apaczkowski-A4-h-1-1_2000.pdf
  • Inny Dokumentacja Odnowa DW223/3. Mapa ewidencyjna i wykaz podmiotów i działek/Thumbs.db
  • Inny Dokumentacja Odnowa DW223/3. Mapa ewidencyjna i wykaz podmiotów i działek/wypis z wykazu dz. nr 110_1 Białe Błota.pdf
  • Inny Dokumentacja Odnowa DW223/3. Mapa ewidencyjna i wykaz podmiotów i działek/wypis z wykazu podmiotów Białe Błota.pdf
  • Inny Dokumentacja Odnowa DW223/4. Plan liniowy/2026-07-06-12-09-31-zdwbydgoszcz-apaczkowski-A4-h-2-1_1000.pdf
  • Inny Dokumentacja Odnowa DW223/5. Przekroje normalne/Przekrój Normalny.pdf
  • Inny Dokumentacja Odnowa DW223/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D - 01.01.01b Wyniesienie i stabilizacja granic PD (obow. od 08.04.2026 r.).docx
  • Inny Dokumentacja Odnowa DW223/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 01.01.01 Wytyczenie trasy i punktów wysokościowych (obow. od 22.01.2026 r.).docx
  • Inny Dokumentacja Odnowa DW223/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 01.02.04 Rozbiórka elementów dróg, ogrodzeń, przepustów (obow. od 22.01.2026 r.).docx
  • Inny Dokumentacja Odnowa DW223/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 01.12.01 Inwentaryzacja powykonawcza (obow. od 22.01.2026 r.).docx
  • Inny Dokumentacja Odnowa DW223/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 02.00.00 Roboty ziemne – wymagania ogólne (obow. od 22.01.2026 r.).docx
  • Inny Dokumentacja Odnowa DW223/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 02.01.01 Wykonanie wykopów w gruntach nieskalistych (obow. od 22.01.2026 r.).docx
  • Inny Dokumentacja Odnowa DW223/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 03.02.01 Kanalizacja deszczowa (obow. od 22.01.2026 r.).docx
  • Inny Dokumentacja Odnowa DW223/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 04.01.01 Koryto wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża (obow. od 22.01.2026 r.).doc
  • Inny Dokumentacja Odnowa DW223/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 04.03.01 Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych (obow. od 22.01.2026 r.).docx
  • Inny Dokumentacja Odnowa DW223/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 04.08.01 Warstwa wyrównawcza (obow. od 22.01.2026 r.).docx
  • Inny Dokumentacja Odnowa DW223/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 05.03.05b Warstwa wiążąca (obow. od 22.01.2026 r.).docx
  • Inny Dokumentacja Odnowa DW223/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 05.03.11 FREZOWANIE NAWIERZCHNI BITUMICZNYCH NA ZIMNO.doc
  • Inny Dokumentacja Odnowa DW223/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D - 05.03.13a Nawierzchnia z mieszanki grysowo - mastyksowej SMA (ver. 01_2025).docx
  • Inny Dokumentacja Odnowa DW223/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D - 05.03.26a0 - Zabezpieczenie siatką szklaną lub szklano-węglową (ver. 01_2025).docx
  • Inny Dokumentacja Odnowa DW223/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D - 05.03.26g Połączenie nowej konstrukcji nawierzchni z nawierzchnią istniejącą (ver. 01_2025).docx
  • Inny Dokumentacja Odnowa DW223/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 06.01.01 UMOCNIENIE POWIERZCHNIOWE SKARP, ROWÓW I ŚCIEKÓW popr.doc
  • Inny Dokumentacja Odnowa DW223/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D - 06.03.01b Pobocza utwardzone kruszywem łamanym_z dodatkiem destruktu_.doc
  • Inny Dokumentacja Odnowa DW223/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 06.03.01 ŚCINANIE I UZUPEŁNIANIE POBOCZY.doc
  • Inny Dokumentacja Odnowa DW223/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 07.01.01 OZNAKOWANIE POZIOME (obow. od 17.03.2026).docx
  • Inny Dokumentacja Odnowa DW223/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 07.02.01 OZNAKOWANIE PIONOWE.doc
  • Inny Dokumentacja Odnowa DW223/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 07.02.02 Słupki prowadzące (obow. od 22.01.2026 r.).doc
  • Inny Dokumentacja Odnowa DW223/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 07.05.01 BARIERY OCHRONNE STALOWE.doc
  • Inny Dokumentacja Odnowa DW223/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 08.01.01b USTAWIENIE KRAWĘŻNIKÓW BETONOWYCH (ver. 01_2025).docx
  • Inny Dokumentacja Odnowa DW223/COR/przedłużenie organizaci ruchu naszej.pdf
  • Inny Dokumentacja Odnowa DW223/COR/uproszczony projekt oragnizacji ruchu dla wszystkich do 31.12.2024.pdf
  • Inny Dokumentacja Odnowa DW223/COR/zgłoszenie prac.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, wzór umowy, formularz oferty, formularz oferty, przedmiar, STWiOR.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń