Postępowanie zakończone 2026-07-17
Odnowa nawierzchni DW 240 na odc. Rykowisko – Błądzim od km 50+900 do km 51+600 dł. 0,700 km
Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00315950
- Zamawiający
- Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-01
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ Odnowa_DW240_Rykowisko_Błądzim.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu_2026_BZP 00315950_01.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 240.zip
- Przedmiar Załączniki do SWZ DW 240/2. Kosztorys ofertowy odnowa DW240 Rykowisko - Błądzim.xlsx
- Przedmiar Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/6.1. Przedmiary Robót/Przedmiar.pdf
- STWiOR Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – M – 00.00.00 Wymagania ogólne (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Wzór umowy Załączniki do SWZ DW 240/3. Wzór umowy Odnowa DW240 Rykowisko - Błądzim.pdf
- Formularz Załączniki do SWZ DW 240/1_Załącznik_nr_1_do_SWZ_Formularz_oferty.docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/1a_Załacznik_nr_1a_i_4_do_SWZ.docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/1. Skrócony Projekt/~$OJEKT WYK. DR. NR 240 - 0,700.doc
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/1. Skrócony Projekt/1 str.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/1. Skrócony Projekt/PROJEKT WYK. DR. NR 240 - 0,700.doc
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/2. Plan Orientacyjny/Plan Orientacyjny-A4 -1_25000.docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/2. Plan Orientacyjny/Plan Orientacyjny-A4 -1_25000.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/3. Mapa ewidencyjna i wykaz podmiotów i działek/Mapa ewidencyjna.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/3. Mapa ewidencyjna i wykaz podmiotów i działek/Thumbs.db
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/3. Mapa ewidencyjna i wykaz podmiotów i działek/Wykaz podmiotów i działek.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/4. Plan liniowy/240-Rysunek 5.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/4. Plan liniowy/240-Rysunek 6.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/4. Plan liniowy/240-Rysunek 7.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/4. Plan liniowy/240-Rysunek 8.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/5. Przekroje normalne/Przekrój normalny.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/5. Przekroje normalne/Przekrój normalny ZJAZDÓW Z PORZEPUSTEM.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/5. Przekroje normalne/Przekrój normalny zjazdu bitumicznego.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/5. Przekroje normalne/Schemat zjazdu bitumicznego na pole.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/5. Przekroje normalne/Schemat zjazdu bitumicznego na posesję.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/5. Przekroje normalne/Szczegóły konstrukcyjne.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D - 01.01.01b Wyniesienie i stabilizacja granic PD (obow. od 08.04.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 01.01.01 Wytyczenie trasy i punktów wysokościowych (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 01.02.04 Rozbiórka elementów dróg, ogrodzeń, przepustów (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 01.12.01 Inwentaryzacja powykonawcza (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 02.00.00 Roboty ziemne – wymagania ogólne (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 02.01.01 Wykonanie wykopów w gruntach nieskalistych (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 04.01.01 Koryto wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża (obow. od 22.01.2026 r.).doc
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 04.02.01 Warstwa odsączająca (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 04.03.01 Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 04.04.01 Podbudowa z kruszywa naturalnego (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 04.08.01 Warstwa wyrównawcza (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 05.03.05a Warstwa ścieralna z AC (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 05.03.05b Warstwa wiążąca (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 05.03.11 FREZOWANIE NAWIERZCHNI BITUMICZNYCH NA ZIMNO.doc
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D - 05.03.13a Nawierzchnia z mieszanki grysowo - mastyksowej SMA (ver. 01_2025).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D - 05.03.26a0 - Zabezpieczenie siatką szklaną lub szklano-węglową (ver. 01_2025).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D - 05.03.26g Połączenie nowej konstrukcji nawierzchni z nawierzchnią istniejącą (ver. 01_2025).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 06.01.01 UMOCNIENIE POWIERZCHNIOWE SKARP, ROWÓW I ŚCIEKÓW popr.doc
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 06.02.01b Przepusty pod zjazdami z rur HDPE (obow. od 22.01.2026 r.).doc
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D - 06.03.01b Pobocza utwardzone kruszywem łamanym_z dodatkiem destruktu_.doc
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 06.03.01 ŚCINANIE I UZUPEŁNIANIE POBOCZY.doc
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 07.01.01 OZNAKOWANIE POZIOME (obow. od 17.03.2026).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 07.02.01 OZNAKOWANIE PIONOWE.doc
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 07.02.02 Słupki prowadzące (obow. od 22.01.2026 r.).doc
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 10.07.01 ZJAZDY.doc
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/COR/przedłużenie organizaci ruchu naszej.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/COR/uproszczony projekt oragnizacji ruchu dla wszystkich do 31.12.2024.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/COR/zgłoszenie prac.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/SOR/240-Rysunek 1.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/SOR/240-Rysunek 2.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/SOR/240-Rysunek 3.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/SOR/240-Rysunek 4.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/SOR/240-Rysunek 5.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/SOR/240-Rysunek 6.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/SOR/240-Rysunek 7.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/SOR/240-Rysunek 8.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/SOR/Opis techniczny.docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Dokumentacja projektowa DW240 Rykowisko - Błądzim/SOR/Strona tytułowa.docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/5. Załącznik nr 5 do SWZ OPZ DW40 Rykowisko - Błądzim.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 240/6_Załącznik_nr_6_do_SWZ_Wzór gwarancji.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, STWiOR, wzór umowy, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
- Odnowa nawierzchni bitumicznej poprzez wymianę warstwy ścieralnej DW 237 w m. Gostycyn ul. Bydgoska od km 37+777 do km 39+218 dł. 1,441 km
- Umacnianie poboczy przez jednostki należące do struktury Zarządu Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy w latach 2026 - 2027 z podziałem na 4 części.
- Odnowa Nawierzchni DW 272 na odc. Belno - Sulnowo od km 7+155 do km 9+355 dł. 2,200 km
- Remont chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej nr 558 Lipno - Dyblin na ulicy Piłsudskiego oraz Dobrzyńskiej w m. Lipno - RDW Włocławek
- Przebudowa drogi wojewódzkiej DW 273 w kilometrze 3+477 polegająca na wykonaniu przejścia dla pieszych wraz z dojściem, oświetleniem dedykowanym oraz sygnalizacją świetlną