Postępowanie zakończone 2026-07-03
Odnowa nawierzchni DW 241 na odc. Świdwie - Zboże od km 32+610 do km 34+710 dł. 2,100 km i na odc. Zboże - Więcbork km 35+700 do km 36+790 dł. 1,090
Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00293077
- Zamawiający
- Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-16
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 0_SWZ_Odnowa_DW 241 na odc. Świdwie - Zboże i na odc. Zboże - Więcbork.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu N4.361.56.2026.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże.zip
- Inny Załączniki o SWZ Odnowa_nawierzchni DW 241 na odc. Świdwie - Zboże i na odc. Zboże - Więcbork.zip
- Wzór umowy Załączniki o SWZ Odnowa_nawierzchni DW 241 na odc. Świdwie - Zboże i na odc. Zboże - Więcbork/3_ Załącznik nr 3 do SWZ Wzór umowy odnowa DW241 Świdwie-Zboże.pdf
- Formularz Załączniki o SWZ Odnowa_nawierzchni DW 241 na odc. Świdwie - Zboże i na odc. Zboże - Więcbork/1_Załącznik_nr_1_do_SWZ_Formularz_oferty.docx
- Inny Załączniki o SWZ Odnowa_nawierzchni DW 241 na odc. Świdwie - Zboże i na odc. Zboże - Więcbork/1a_Załacznik_nr_1a_i_4_do_SWZ.docx
- Inny Załączniki o SWZ Odnowa_nawierzchni DW 241 na odc. Świdwie - Zboże i na odc. Zboże - Więcbork/2_Załącznik_nr_2_do_SWZ_Kosztorys ofertowy Odnowa DW 241 Świdwie Zboże.xlsx
- Inny Załączniki o SWZ Odnowa_nawierzchni DW 241 na odc. Świdwie - Zboże i na odc. Zboże - Więcbork/3_ Załącznik nr 3 do SWZ Wzór umowy odnowa DW241 Świdwie-Zboże.doc
- Inny Załączniki o SWZ Odnowa_nawierzchni DW 241 na odc. Świdwie - Zboże i na odc. Zboże - Więcbork/5_Załącznik nr 5 do SWZ OPZ Odnowa DW241 Świdwie-Zboże.doc
- Inny Załączniki o SWZ Odnowa_nawierzchni DW 241 na odc. Świdwie - Zboże i na odc. Zboże - Więcbork/5_Załącznik nr 5 do SWZ OPZ Odnowa DW241 Świdwie-Zboże.pdf
- Inny Załączniki o SWZ Odnowa_nawierzchni DW 241 na odc. Świdwie - Zboże i na odc. Zboże - Więcbork/6_Załącznik_nr_6_do_SWZ_Wzór gwarancji.doc
- STWiOR Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D – M – 00.00.00 Wymagania ogólne (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/COR/przedłużenie organizaci ruchu naszej.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/COR/uproszczony projekt oragnizacji ruchu dla wszystkich do 31.12.2024.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/COR/zgłoszenie prac.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/Kosztorysy/PR odnowa DW 241 Świdwie Zboże.xlsx
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/Opis techniczny, mapy i przekroje/Plan sytuacyjny odnowa DW241 Świdwie-Zboże.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/Opis techniczny, mapy i przekroje/Projekt Odnowa DW 241 Świdwie - Zboże.doc
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/Opis techniczny, mapy i przekroje/Przekroje konstrukcyjne DW 241 Zboże.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/Opis techniczny, mapy i przekroje/Zakres DW 241 Zboże.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/SOR DW241 Świdwie-Zboże/Opis techniczny RDW 241.docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/SOR DW241 Świdwie-Zboże/SOR Świdwie-Więcbork.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D – 01.01.01b Wyniesienie i stabilizacja granic PD (obow. od 08.04.2026 r.).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D – 01.01.01 Wytyczenie trasy i punktów wysokościowych (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D – 01.02.01a Ochrona drzew i krzewów (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D – 01.02.01 USUNIĘCIE DRZEW I KRZEWÓW.doc
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D – 01.02.02 Zdjęcie humusu (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D – 01.02.04 Rozbiórka elementów dróg, ogrodzeń, przepustów (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D – 01.12.01 Inwentaryzacja powykonawcza (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D – 02.00.00 Roboty ziemne – wymagania ogólne (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D – 02.01.01 Wykonanie wykopów w gruntach nieskalistych (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D – 03.01.03 Czyszczenie urządzeń odwadniających (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D – 03.02.01a Regulacja wysokościowa (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D – 04.01.01 KORYTO WRAZ Z PROFILOWANIEM I ZAGĘSZCZENIEM PODŁOŻA.doc
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D - 04.02.01 Warstwa odsączająca_.doc
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D - 04.03.01 Oczyszczenie i skropienie warstwa konstrukcyjnych.docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D – 04.04.01 PODBUDOWA Z KRUSZYWA NATURALNEGO.doc
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D - 04.05.01 PODBUDOWA I WARSTWA MROZOOCHRONNA Z MIESZANKI ZWIĄZANEJ CEMENTEM.doc
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D - 04.06.01 Podbudowa z chudego betonu_.doc
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D - 04.07.01a Podbudowa z betonu asfaltowego (ver. 11_2025).doc
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D - 04.08.01 Warstwa wyrównawcza (ver. 01_2025).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D - 05.03.05a Warstwa ścieralna (ver. 01_2025).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D - 05.03.05b Warstwa wiążąca (ver. 01_2025).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D – 05.03.11 FREZOWANIE NAWIERZCHNI BITUMICZNYCH NA ZIMNO.doc
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D - 05.03.13a Nawierzchnia z mieszanki grysowo - mastyksowej SMA (ver. 01_2025).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D – 05.03.23 NAWIERZCHNIA Z KOSTKI BRUKOWEJ BETONOWEJ.doc
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D - 05.03.26a0 - Zabezpieczenie siatką szklaną lub szklano-węglową (ver. 01_2025).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D – 06.02.01a Przepusty pod drogą z rur HDPE (obow. od 22.01.2026 r.).doc
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D – 06.02.01b Przepusty pod zjazdami z rur HDPE (obow. od 22.01.2026 r.).doc
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D - 06.03.01b Pobocza utwardzone kruszywem łamanym_z dodatkiem destruktu_.doc
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D – 06.03.01 ŚCINANIE I UZUPEŁNIANIE POBOCZY.doc
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D – 06.04.01 ROWY.doc
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D – 07.01.01 OZNAKOWANIE POZIOME (ver. 1_2026).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D – 07.02.01 OZNAKOWANIE PIONOWE.doc
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D – 07.02.02 Słupki prowadzące (obow. od 22.01.2026 r.).doc
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D – 07.05.01 BARIERY OCHRONNE STALOWE.doc
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D – 08.01.01b USTAWIENIE KRAWĘŻNIKÓW BETONOWYCH (ver. 01_2025).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D - 08.02.01a Chodniki z płytek wskaźnikowych (obow. od 03.03.2026).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D – 08.03.01 OBRZEŻA BETONOWE (ver. 01_2025).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D – 08.05.01 ŚCIEKI Z PREFABRYKOWANYCH ELEMENTÓW BETONOWYCH.doc
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D – 09.01.01 ZIELEŃ DROGOWA (ver. 03_2025).doc
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/D – 10.07.01 ZJAZDY.doc
- Inny Dokumentacja odnowa DW241 Świdwie-Zboże/STWiORB odnowa DW241 Świdwie-Zboże/Strona tytułowa i spis treści STWiORB.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
- Odnowa nawierzchni bitumicznej poprzez wymianę warstwy ścieralnej DW 237 w m. Gostycyn ul. Bydgoska od km 37+777 do km 39+218 dł. 1,441 km
- Umacnianie poboczy przez jednostki należące do struktury Zarządu Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy w latach 2026 - 2027 z podziałem na 4 części.
- Odnowa Nawierzchni DW 272 na odc. Belno - Sulnowo od km 7+155 do km 9+355 dł. 2,200 km
- Remont chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej nr 558 Lipno - Dyblin na ulicy Piłsudskiego oraz Dobrzyńskiej w m. Lipno - RDW Włocławek
- Przebudowa drogi wojewódzkiej DW 273 w kilometrze 3+477 polegająca na wykonaniu przejścia dla pieszych wraz z dojściem, oświetleniem dedykowanym oraz sygnalizacją świetlną