WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-06-15

Odnowa nawierzchni DW 243 na odc. Drzewianowo - Prosperowo od km 4+340 do km 9+550, dł. 5,210 km

Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00267493
Zamawiający
Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Kujawsko-pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-06-15
Termin realizacji
Data publikacji
2026-05-29

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ_Odnowa_DW 243 Drzewianowo-Prosperowo.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu N4.361.48.2026.pdf
  • Inny Dokumentacja odnowa DW243 Drzewianowo-Prosperowo.zip
  • Inny Załączniki o SWZ Odnowa DW 243 Drzewianowo-Prosperowo.zip
  • Inny _corrupt_154853.bin
  • Inny _corrupt_154853.bin

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń