Postępowanie zakończone 2026-07-10
Odnowa nawierzchni DW 248 na odc. Zbrachlin - Topolno od km 0,340 do km 3+580 dł. 3,240 km
Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00301435
- Zamawiający
- Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-22
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 0. SWZ_Odnowa_DW248.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu_2026_BZP 00301435_01.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248.zip
- Przedmiar Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/6. Przedmiary Robót/Przedmiar robót.pdf
- STWiOR Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – M – 00.00.00 Wymagania ogólne (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Wzór umowy Załączniki do SWZ DW 248/3. Załącznik nr 3 do SWZ Wzór umowy odnowa DW248 Zbrachlin - Topolno.pdf
- Formularz Załączniki do SWZ DW 248/1_Załącznik_nr_1_do_SWZ_Formularz_oferty.docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/1a_Załacznik_nr_1a_i_4_do_SWZ.docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/2. Załącznik nr 2 do SWZ Kosztorys ofertowy - Odnowa DW248.xlsx
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/1. Skrócony Projekt/~$OJEKT WYK. DR. NR 248 - 2026.doc
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/1. Skrócony Projekt/PROJEKT WYK. DR. NR 248 - 2026.doc
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/1. Skrócony Projekt/Str. 1.doc
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/1. Skrócony Projekt/~WRL2772.tmp
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/2. Plan Orientacyjny/Plan Orientacyjny-A4.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/3. Mapa ewidencyjna i wykaz podmiotów i działek/Dysponowanie nieruchomością 231_1.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/3. Mapa ewidencyjna i wykaz podmiotów i działek/Mapa ewidencyjna.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/3. Mapa ewidencyjna i wykaz podmiotów i działek/Thumbs.db
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/3. Mapa ewidencyjna i wykaz podmiotów i działek/Wypis z wykazu podmiotów i działek - 18_20 i 19_4.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/3. Mapa ewidencyjna i wykaz podmiotów i działek/Wypis z wykazu podmiotów i działek 212_2 i 231_1.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/3. Mapa ewidencyjna i wykaz podmiotów i działek/Wypis z wykazu podmiotów i działek 92_2 i 92_3.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/4. Plan liniowy/248-Rysunek 10.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/4. Plan liniowy/248-Rysunek 11.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/4. Plan liniowy/248-Rysunek 12.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/4. Plan liniowy/248-Rysunek 13.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/4. Plan liniowy/248-Rysunek 14.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/4. Plan liniowy/248-Rysunek 15.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/4. Plan liniowy/248-Rysunek 16.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/4. Plan liniowy/248-Rysunek 17.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/4. Plan liniowy/248-Rysunek 1.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/4. Plan liniowy/248-Rysunek 2.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/4. Plan liniowy/248-Rysunek 3.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/4. Plan liniowy/248-Rysunek 4.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/4. Plan liniowy/248-Rysunek 5.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/4. Plan liniowy/248-Rysunek 6.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/4. Plan liniowy/248-Rysunek 7.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/4. Plan liniowy/248-Rysunek 8.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/4. Plan liniowy/248-Rysunek 9.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/5. Przekroje normalne/Przekrój normalny chodnika (regulacja).pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/5. Przekroje normalne/Przekrój normalny dojścia do posesji (budowa).pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/5. Przekroje normalne/Przekrój normalny na łuku.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/5. Przekroje normalne/Przekrój normalny.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/5. Przekroje normalne/Przekrój normalny peronu.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/5. Przekroje normalne/Przekrój normalny ścieku skarpowego.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/5. Przekroje normalne/Przekrój normalny skrzyżowania (regulacja).pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/5. Przekroje normalne/Przekrój normalny ZJAZDÓW Z PORZEPUSTEM.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/5. Przekroje normalne/Przekrój normalny zjazdu bitumicznego (budowa).pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/5. Przekroje normalne/Przekrój normalny zjazdu bitumicznego (regulacja).pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/5. Przekroje normalne/Przekrój normalny zjazdu z kostki bet. (budowa).pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/5. Przekroje normalne/Przekrój normalny zjazdu z kostki bet. (regulacja).pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/5. Przekroje normalne/Schemat zjazdu bitumicznego do posesji.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/5. Przekroje normalne/Schemat zjazdu bitumicznego na pole.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/5. Przekroje normalne/Schemat zjazdu z kostki betonowej.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/5. Przekroje normalne/Szczegóły konstrukcyjne.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D - 01.01.01b Wyniesienie i stabilizacja granic PD (obow. od 08.04.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 01.01.01 Wytyczenie trasy i punktów wysokościowych (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 01.02.04 Rozbiórka elementów dróg, ogrodzeń, przepustów (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 01.12.01 Inwentaryzacja powykonawcza (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 02.00.00 Roboty ziemne – wymagania ogólne (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 02.01.01 Wykonanie wykopów w gruntach nieskalistych (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 04.01.01 KORYTO WRAZ Z PROFILOWANIEM I ZAGĘSZCZENIEM PODŁOŻA.doc
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D - 04.02.01 Warstwa odsączająca_.doc
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 04.02.02 Warstwa mrozoochronna (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 04.03.01 Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 04.04.01 PODBUDOWA Z KRUSZYWA NATURALNEGO.doc
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 04.07.01a Podbudowa z betonu asfaltowego (obow. od 17.04.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 04.08.01 Warstwa wyrównawcza (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 05.03.05a Warstwa ścieralna z AC (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 05.03.05b Warstwa wiążąca (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 05.03.11 FREZOWANIE NAWIERZCHNI BITUMICZNYCH NA ZIMNO.doc
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D - 05.03.13a Nawierzchnia z mieszanki grysowo - mastyksowej SMA (ver. 01_2025).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 05.03.23 NAWIERZCHNIA Z KOSTKI BRUKOWEJ BETONOWEJ (obow. od 12.03.2026).doc
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D - 05.03.26a0 - Zabezpieczenie siatką szklaną lub szklano-węglową (ver. 01_2025).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D - 05.03.26g Połączenie nowej konstrukcji nawierzchni z nawierzchnią istniejącą (ver. 01_2025).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 06.01.01 UMOCNIENIE POWIERZCHNIOWE SKARP, ROWÓW I ŚCIEKÓW popr.doc
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 06.02.01b Przepusty pod zjazdami z rur HDPE (obow. od 22.01.2026 r.).doc
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D - 06.03.01b Pobocza utwardzone kruszywem łamanym_z dodatkiem destruktu_.doc
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 06.03.01 ŚCINANIE I UZUPEŁNIANIE POBOCZY.doc
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 07.01.01 OZNAKOWANIE POZIOME (obow. od 17.03.2026).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 07.02.01 OZNAKOWANIE PIONOWE.doc
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 07.02.02 Słupki prowadzące (obow. od 22.01.2026 r.).doc
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 07.05.01 BARIERY OCHRONNE STALOWE.doc
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 08.01.01b USTAWIENIE KRAWĘŻNIKÓW BETONOWYCH (ver. 01_2025).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D - 08.02.01a Chodniki z płytek wskaźnikowych (obow. od 03.03.2026).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 08.02.02 CHODNIK Z KOSTKI BRUKOWEJ BETONOWEJ.doc
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 08.03.01 Obrzeża betonowe (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 08.05.01 ŚCIEKI Z PREFABRYKOWANYCH ELEMENTÓW BETONOWYCH.doc
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 09.01.01 ZIELEŃ DROGOWA (ver. 03_2025).doc
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/7. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 10.07.01 ZJAZDY.doc
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/COR/przedłużenie organizaci ruchu naszej.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/COR/uproszczony projekt oragnizacji ruchu dla wszystkich do 31.12.2024.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/COR/zgłoszenie prac.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/SOR/248-Rysunek 10.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/SOR/248-Rysunek 11.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/SOR/248-Rysunek 12.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/SOR/248-Rysunek 13.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/SOR/248-Rysunek 14.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/SOR/248-Rysunek 15.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/SOR/248-Rysunek 16.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/SOR/248-Rysunek 17.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/SOR/248-Rysunek 1.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/SOR/248-Rysunek 2.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/SOR/248-Rysunek 3.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/SOR/248-Rysunek 4.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/SOR/248-Rysunek 5.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/SOR/248-Rysunek 6.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/SOR/248-Rysunek 7.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/SOR/248-Rysunek 8.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/SOR/248-Rysunek 9.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/SOR/Opis techniczny.docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/SOR/Plan Orientacyjny-A4.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Dokumentacja Odnowa DW248/SOR/Strona tytułowa.docx
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/5. Załącznik nr 5 do SWZ OPZ DW248 Zbrachlin - Topolno.pdf
- Inny Załączniki do SWZ DW 248/6_Załącznik_nr_6_do_SWZ_Wzór gwarancji.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, STWiOR, wzór umowy, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
- Odnowa nawierzchni bitumicznej poprzez wymianę warstwy ścieralnej DW 237 w m. Gostycyn ul. Bydgoska od km 37+777 do km 39+218 dł. 1,441 km
- Umacnianie poboczy przez jednostki należące do struktury Zarządu Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy w latach 2026 - 2027 z podziałem na 4 części.
- Odnowa Nawierzchni DW 272 na odc. Belno - Sulnowo od km 7+155 do km 9+355 dł. 2,200 km
- Remont chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej nr 558 Lipno - Dyblin na ulicy Piłsudskiego oraz Dobrzyńskiej w m. Lipno - RDW Włocławek
- Przebudowa drogi wojewódzkiej DW 273 w kilometrze 3+477 polegająca na wykonaniu przejścia dla pieszych wraz z dojściem, oświetleniem dedykowanym oraz sygnalizacją świetlną