Postępowanie zakończone 2026-07-29
Odnowa nawierzchni DW 266 na odc. Sędzin - Krzywosądz od km 26+745 do km 30+120, dł. 3,375 km
Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00337177
- Zamawiający
- Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-29
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 0_SWZ_Odnowa_DW266_Sędzin -Krzywosądz (1).pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu_ 08dede64-4506-bb9f-f572-b0000118cc31.pdf
- Inny Załączniki do SWZ.7z
- Projekt Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/I. Opis_odnowa DW266.pdf
- STWiOR Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/III. STWiORB_odnowa DW266/__Strona tytułowa SST_DW266.doc
- Wzór umowy Załączniki do SWZ/3_Załącznik_nr_3_do_SWZ_Wzór_umowy.doc
- Formularz Załączniki do SWZ/1_Załącznik_nr_1_do_SWZ_Formularz_oferty.docx
- Inny Załączniki do SWZ/1a_Załacznik_nr_1a_i_4_do_SWZ.docx
- Inny Załączniki do SWZ/2_Załącznik_nr_2_do_SWZ_ Kosztorys_ofertowy.xlsx
- Inny Załączniki do SWZ/5_Załącznik_nr_6_do_SWZ_Wzór gwarancji.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/2. OPZ DW266 Sędzin - Krzywosądz.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/III. STWiORB_odnowa DW266/D – 01.01.01b Wyniesienie i stabilizacja granic PD (obow. od 08.04.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/III. STWiORB_odnowa DW266/D – 01.01.01 Wytyczenie trasy i punktów wysokościowych (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/III. STWiORB_odnowa DW266/D – 01.02.04 Rozbiórka elementów dróg, ogrodzeń, przepustów (obow. od 22.01.2026 r.)_ok.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/III. STWiORB_odnowa DW266/D – 01.12.01 Inwentaryzacja powykonawcza (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/III. STWiORB_odnowa DW266/D – 03.02.01a Regulacja wysokościowa (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/III. STWiORB_odnowa DW266/D – 04.01.01 KORYTO WRAZ Z PROFILOWANIEM I ZAGĘSZCZENIEM PODŁOŻA.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/III. STWiORB_odnowa DW266/D - 04.03.01 Oczyszczenie i skropienie warstwa konstrukcyjnych (ver. 01_2025).docx
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/III. STWiORB_odnowa DW266/D – 04.04.01 PODBUDOWA Z KRUSZYWA NATURALNEGO_ok.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/III. STWiORB_odnowa DW266/D - 04.08.01 Warstwa wyrównawcza (ver. 01_2025)_ok.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/III. STWiORB_odnowa DW266/D - 05.03.05a Warstwa ścieralna (ver. 01_2025)_ok.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/III. STWiORB_odnowa DW266/D - 05.03.05b Warstwa wiążąca (ver. 01_2025)_ok.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/III. STWiORB_odnowa DW266/D – 05.03.11 FREZOWANIE NAWIERZCHNI BITUMICZNYCH NA ZIMNO.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/III. STWiORB_odnowa DW266/D - 05.03.13a Nawierzchnia z mieszanki grysowo - mastyksowej SMA (ver. 01_2025)_ok.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/III. STWiORB_odnowa DW266/D – 05.03.23 NAWIERZCHNIA Z KOSTKI BRUKOWEJ BETONOWEJ (obow. od 12.03.2026)_ok.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/III. STWiORB_odnowa DW266/D - 05.03.26a0 - Zabezpieczenie siatką szklaną lub szklano-węglową (ver. 01_2025).docx
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/III. STWiORB_odnowa DW266/D - 06.03.01a Pobocza utwardzone kruszywem łamanym_ok.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/III. STWiORB_odnowa DW266/D – 06.03.01b POBOCZA UTWARDZONE DESTRUKTEM ASFALTOWYM_ok.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/III. STWiORB_odnowa DW266/D – 06.03.01 ŚCINANIE I UZUPEŁNIANIE POBOCZY.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/III. STWiORB_odnowa DW266/D – 06.04.01 ROWY_ok.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/III. STWiORB_odnowa DW266/D – 07.01.01 OZNAKOWANIE POZIOME (obow. od 17.03.2026).docx
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/III. STWiORB_odnowa DW266/D – 07.02.01 OZNAKOWANIE PIONOWE.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/III. STWiORB_odnowa DW266/D – 07.02.02 Słupki prowadzące (obow. od 22.01.2026 r.).doc
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/III. STWiORB_odnowa DW266/D – 07.05.01 BARIERY OCHRONNE STALOWE.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/III. STWiORB_odnowa DW266/D – 08.01.01b USTAWIENIE KRAWĘŻNIKÓW BETONOWYCH (ver. 01_2025)_ok.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/III. STWiORB_odnowa DW266/D – M – 00.00.00 Wymagania ogólne (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/II. Rysunki_odnowa DW266/rys. 1 Plan orientacyjny (A4 kolor).pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/II. Rysunki_odnowa DW266/rys. 2.1 Plan sytuacyjny (297x1000 kolor).pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/II. Rysunki_odnowa DW266/rys. 2.2 Plan sytuacyjny (297x1500 kolor).pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/II. Rysunki_odnowa DW266/rys. 2.3 Plan sytuacyjny (297x1500 kolor).pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/II. Rysunki_odnowa DW266/rys. 2.4 Plan sytuacyjny (297x1500 kolor).pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/II. Rysunki_odnowa DW266/rys. 2.5 Plan sytuacyjny (297x1000 kolor).pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/II. Rysunki_odnowa DW266/rys. 2.6 Plan sytuacyjny (297x1000 kolor).pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/II. Rysunki_odnowa DW266/rys. 2.7 Plan sytuacyjny (297x1000 kolor).pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/II. Rysunki_odnowa DW266/rys. 3.1 Przekroje normalne - jezdnia (297x550 mono).pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/II. Rysunki_odnowa DW266/rys. 3.2 Przekroje normalne - skrzyżowania i zjazdy (A3 mono).pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Zał. 5 OPZ wraz z dokumentacją/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/4. Dokumentacja odnowa DW266 Sędzin - Krzywosądz/IV. Projekt COR (z przedłużeniem).pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
- Odnowa nawierzchni bitumicznej poprzez wymianę warstwy ścieralnej DW 237 w m. Gostycyn ul. Bydgoska od km 37+777 do km 39+218 dł. 1,441 km
- Umacnianie poboczy przez jednostki należące do struktury Zarządu Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy w latach 2026 - 2027 z podziałem na 4 części.
- Odnowa Nawierzchni DW 272 na odc. Belno - Sulnowo od km 7+155 do km 9+355 dł. 2,200 km
- Remont chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej nr 558 Lipno - Dyblin na ulicy Piłsudskiego oraz Dobrzyńskiej w m. Lipno - RDW Włocławek
- Przebudowa drogi wojewódzkiej DW 273 w kilometrze 3+477 polegająca na wykonaniu przejścia dla pieszych wraz z dojściem, oświetleniem dedykowanym oraz sygnalizacją świetlną