Postępowanie zakończone 2026-07-17
Odnowa nawierzchni DW 266 odc. Przybranowo - Straszewo od km 12+238 do km 17+154, dł. 4,916 km
Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00317775
- Zamawiający
- Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-01
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ_Odnowa_DW 266 na odc. Przybranowo - Straszewo.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu N4.361.60.2026.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo.zip
- Inny Załączniki do SWZ.zip
- Wzór umowy Załączniki do SWZ/3. Załącznik nr 3 do SWZ Wzór umowy odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo.pdf
- Formularz Załączniki do SWZ/1. Załącznik_nr_1_do_SWZ_Formularz_oferty.docx
- Inny Załączniki do SWZ/1a. Załacznik_nr_1a_i_4_do_SWZ.docx
- Inny Załączniki do SWZ/2. Załącznik nr 2 do SWZ KO DW 266 Przybranowo - Straszewo.xlsx
- Inny Załączniki do SWZ/5. Załącznik nr 5 do SWZ OPZ DW266 Przybranowo.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/6_Załącznik_nr_6_do_SWZ_Wzór gwarancji.doc
- Przedmiar Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/PRZEDMIAR/Przedmiar DW 266 Przybranowo - Straszewo.xlsx
- Projekt Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/OPIS TECHNICZNY/OT DW 266 Przybranowo - Straszewo pełna.pdf
- STWiOR Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/STWiORB/D – M – 00.00.00 Wymagania ogólne (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/COR/COR.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/COR/przedłużenie COR.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/COR/zgłoszenie prac.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/OPIS TECHNICZNY/OT DW 266 Przybranowo - Straszewo pełna.doc
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/PLAN ORIENTACYJNY/PO DW 266 Przybranowo - Straszewo.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/PLAN SYTUACYJNY/PS DW 266 Przybranowo - Straszewo.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/PRZEKROJE/10.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/PRZEKROJE/11.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/PRZEKROJE/12.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/PRZEKROJE/13.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/PRZEKROJE/14.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/PRZEKROJE/15.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/PRZEKROJE/16.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/PRZEKROJE/17.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/PRZEKROJE/18.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/PRZEKROJE/19.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/PRZEKROJE/1.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/PRZEKROJE/20.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/PRZEKROJE/21.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/PRZEKROJE/22.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/PRZEKROJE/23.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/PRZEKROJE/2.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/PRZEKROJE/3.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/PRZEKROJE/4.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/PRZEKROJE/5.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/PRZEKROJE/6.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/PRZEKROJE/7.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/PRZEKROJE/8.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/PRZEKROJE/9.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/SOR/SOR DW 266 Przybranowo - Straszewo.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/STWiORB/D - 01.01.01b Wyniesienie i stabilizacja granic PD (obow. od 08.04.2026 r.).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/STWiORB/D – 01.01.01 Wytyczenie trasy i punktów wysokościowych (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/STWiORB/D – 01.02.04 Rozbiórka elementów dróg, ogrodzeń, przepustów (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/STWiORB/D – 01.12.01 Inwentaryzacja powykonawcza (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/STWiORB/D – 03.02.01 Kanalizacja deszczowa (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/STWiORB/D – 04.01.01 Koryto wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża (obow. od 22.01.2026 r.).doc
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/STWiORB/D – 04.03.01 Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/STWiORB/D – 04.04.01 Podbudowa z kruszywa naturalnego (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/STWiORB/D – 04.05.01 Podbudowa i warstwa mrozoochronna związana cementem (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/STWiORB/D – 04.06.01 Podbudowa z chudego betonu (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/STWiORB/D - 04.07.01a Podbudowa z betonu asfaltowego (ver. 11_2025).doc
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/STWiORB/D – 04.08.01 Warstwa wyrównawcza (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/STWiORB/D – 05.03.05a Warstwa ścieralna z AC (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/STWiORB/D – 05.03.05b Warstwa wiążąca (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/STWiORB/D – 05.03.11 FREZOWANIE NAWIERZCHNI BITUMICZNYCH NA ZIMNO.doc
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/STWiORB/D - 05.03.13a Nawierzchnia z mieszanki grysowo - mastyksowej SMA (ver. 01_2025).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/STWiORB/D – 05.03.23 NAWIERZCHNIA Z KOSTKI BRUKOWEJ BETONOWEJ (obow. od 12.03.2026).doc
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/STWiORB/D - 05.03.26a0 - Zabezpieczenie siatką szklaną lub szklano-węglową (ver. 01_2025).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/STWiORB/D – 06.02.01a Przepusty pod drogą z rur HDPE (obow. od 22.01.2026 r.).doc
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/STWiORB/D – 06.02.01b Przepusty pod zjazdami z rur HDPE (obow. od 22.01.2026 r.).doc
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/STWiORB/D - 06.03.01b Pobocza utwardzone kruszywem łamanym_z dodatkiem destruktu_.doc
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/STWiORB/D – 06.03.02 NAPRAWA POBOCZY GRUNTOWYCH.doc
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/STWiORB/D – 06.04.01 ROWY.doc
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/STWiORB/D – 07.01.01 OZNAKOWANIE POZIOME (obow. od 17.03.2026).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/STWiORB/D – 07.02.01 OZNAKOWANIE PIONOWE.doc
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/STWiORB/D – 07.05.01 BARIERY OCHRONNE STALOWE.doc
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/STWiORB/D – 07.06.02 URZĄDZENIA ZABEZPIECZAJĄCE RUCH PIESZYCH.doc
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/STWiORB/D – 08.01.01b USTAWIENIE KRAWĘŻNIKÓW BETONOWYCH (ver. 01_2025).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/STWiORB/D - 08.02.01a Chodniki z płytek wskaźnikowych (obow. od 03.03.2026).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/STWiORB/D – 08.03.01 Obrzeża betonowe (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/STWiORB/D – 09.01.01 ZIELEŃ DROGOWA (ver. 03_2025).doc
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/UPROSZCZONE WYPISY Z REJESTRU GRUNTÓW/UWzRG DW 266 Przybranowo - Straszewo.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/ZESTAWIENIE OZNAKOWANIA PIONOWEGO/1.pdf
- Inny Dokumentacja odnowa DW266 Przybranowo-Straszewo/ZESTAWIENIE OZNAKOWANIA PIONOWEGO/2.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
- Odnowa nawierzchni bitumicznej poprzez wymianę warstwy ścieralnej DW 237 w m. Gostycyn ul. Bydgoska od km 37+777 do km 39+218 dł. 1,441 km
- Umacnianie poboczy przez jednostki należące do struktury Zarządu Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy w latach 2026 - 2027 z podziałem na 4 części.
- Odnowa Nawierzchni DW 272 na odc. Belno - Sulnowo od km 7+155 do km 9+355 dł. 2,200 km
- Remont chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej nr 558 Lipno - Dyblin na ulicy Piłsudskiego oraz Dobrzyńskiej w m. Lipno - RDW Włocławek
- Przebudowa drogi wojewódzkiej DW 273 w kilometrze 3+477 polegająca na wykonaniu przejścia dla pieszych wraz z dojściem, oświetleniem dedykowanym oraz sygnalizacją świetlną