Postępowanie zakończone 2026-09-02
Odnowa Nawierzchni DW 272 na odc. Belno - Sulnowo od km 7+155 do km 9+355 dł. 2,200 km
Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00395398
- Zamawiający
- Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
- Główny kod CPV
- 45233140-2 — Roboty drogowe
- Miejsce wykonania robót
- Belno, pow. świecki, woj. kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-02
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-18
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 0. SWZ Odnowa DW 272.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu DW 272.pdf
- Inny Załączniki do SWZ.zip
- Przedmiar 2_Kosztorys_ofertowy_Odnowa_nawierzchni_DW272_Belno_Sulnowo.xlsx
- Przedmiar 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/6.1. Przedmiary Robót/Przedmiar.pdf
- Projekt 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/1. Skrócony Projekt/PROJEKT WYK. DR. NR 272 - 7+155-9+355 popr.doc
- Projekt 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/8. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 07.02.01 OZNAKOWANIE PIONOWE.doc
- Projekt 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/SOR/3. Stała organizacja ruchu - DW272 Jeżewo.pdf
- Wzór umowy 3_Wzór_umowy_odnowa_DW272 Belno - Sulnowo.pdf
- Formularz 1_Załącznik_nr_1_Formularz oferty.docx
- Inny 1a_Załacznik_nr_1a_do_SWZ.docx
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/1. Skrócony Projekt/~$OJEKT WYK. DR. NR 272 - 7+155-9+355.doc
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/1. Skrócony Projekt/Str. 1.doc
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/2. Plan Orientacyjny/Plan Orientacyjny.pdf
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/3. Mapa ewidencyjna/Mapa ewidencyjna.pdf
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/3. Mapa ewidencyjna/Thumbs.db
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/4. Plan liniowy/Plan liniowy.pdf
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/5. Przekroje normalne/Przekrój normalny na łuku.pdf
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/5. Przekroje normalne/Przekrój normalny.pdf
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/5. Przekroje normalne/Przekrój normalny peronu przystankowego.pdf
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/5. Przekroje normalne/Przekrój normalny ścieku skarpowego.pdf
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/5. Przekroje normalne/Przekrój normalny skrzyżowania (regulacja).pdf
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/5. Przekroje normalne/Przekrój normalny zatoki autobusowej.pdf
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/5. Przekroje normalne/Przekrój normalny ZJAZDÓW Z PORZEPUSTEM.pdf
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/5. Przekroje normalne/Przekrój normalny zjazdu bitumicznego (budowa).pdf
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/5. Przekroje normalne/Przekrój normalny zjazdu bitumicznego (regulacja).pdf
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/5. Przekroje normalne/Przekrój normalny zjazdu z kostki betonowej (regulacja).pdf
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/5. Przekroje normalne/Schemat zjazdu bitumicznego do posesji.pdf
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/5. Przekroje normalne/Schemat zjazdu bitumicznego na pole.pdf
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/5. Przekroje normalne/Schemat zjazdu z kostki brukowej.pdf
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/5. Przekroje normalne/Szczegóły konstrukcyjne.pdf
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/8. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D - 01.01.01b Wyniesienie i stabilizacja granic PD (obow. od 08.04.2026 r.).docx
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/8. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 01.01.01 Wytyczenie trasy i punktów wysokościowych (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/8. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 01.02.04 Rozbiórka elementów dróg, ogrodzeń, przepustów (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/8. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 01.12.01 Inwentaryzacja powykonawcza (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/8. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 02.00.00 Roboty ziemne – wymagania ogólne (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/8. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 02.01.01 Wykonanie wykopów w gruntach nieskalistych (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/8. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 04.01.01 Koryto wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża (obow. od 22.01.2026 r.).doc
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/8. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 04.02.01 Warstwa odsączająca (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/8. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 04.03.01 Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/8. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 04.04.01 Podbudowa z kruszywa naturalnego (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/8. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 04.06.01 Podbudowa z chudego betonu (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/8. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 04.08.01 Warstwa wyrównawcza (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/8. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 05.03.05a Warstwa ścieralna z AC (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/8. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 05.03.05b Warstwa wiążąca (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/8. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 05.03.11 FREZOWANIE NAWIERZCHNI BITUMICZNYCH NA ZIMNO.doc
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/8. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D - 05.03.13a Nawierzchnia z mieszanki grysowo - mastyksowej SMA (ver. 01_2025).docx
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/8. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D - 05.03.14a Nawierzchnia zatok autobusowych z betonu (obow. od 25.03.2026).docx
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/8. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 05.03.23 NAWIERZCHNIA Z KOSTKI BRUKOWEJ BETONOWEJ (obow. od 12.03.2026).doc
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/8. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D - 05.03.26a0 - Zabezpieczenie siatką szklaną lub szklano-węglową (ver. 01_2025).docx
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/8. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 06.01.01 UMOCNIENIE POWIERZCHNIOWE SKARP, ROWÓW I ŚCIEKÓW popr.doc
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/8. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 06.02.01a Przepusty pod drogą z rur HDPE (obow. od 22.01.2026 r.).doc
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/8. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 06.02.01b Przepusty pod zjazdami z rur HDPE (obow. od 22.01.2026 r.).doc
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/8. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D - 06.03.01b Pobocza utwardzone kruszywem łamanym_z dodatkiem destruktu_.doc
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/8. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 06.03.01 ŚCINANIE I UZUPEŁNIANIE POBOCZY.doc
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/8. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 06.04.01 ROWY.doc
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/8. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 07.01.01 OZNAKOWANIE POZIOME (obow. od 17.03.2026).docx
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/8. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 07.02.02 Słupki prowadzące (obow. od 22.01.2026 r.).doc
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/8. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 07.05.01 BARIERY OCHRONNE STALOWE.doc
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/8. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 08.01.01b USTAWIENIE KRAWĘŻNIKÓW BETONOWYCH (ver. 01_2025).docx
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/8. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D - 08.02.01a Chodniki z płytek wskaźnikowych (obow. od 03.03.2026).docx
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/8. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 08.02.02 CHODNIK Z KOSTKI BRUKOWEJ BETONOWEJ.doc
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/8. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 08.03.01 Obrzeża betonowe (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/8. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 08.05.01 ŚCIEKI Z PREFABRYKOWANYCH ELEMENTÓW BETONOWYCH.doc
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/8. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – 10.07.01 ZJAZDY.doc
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/8. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/D – M – 00.00.00 Wymagania ogólne (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/COR/przedłużenie organizaci ruchu naszej.pdf
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/COR/uproszczony projekt oragnizacji ruchu dla wszystkich do 31.12.2024.pdf
- Inny 4. Dokumentacja - Odnowa DW270 Belno-Sulnowo/COR/zgłoszenie prac.pdf
- Inny 5_OPZ DW272 Belno - Sulnowo.pdf
- Inny 6_Załącznik_nr_6_Wzór_gwarancji.doc
- Inny 7_Załacznik_nr_7.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, wzór umowy, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP