Postępowanie zakończone
Odnowa nawierzchni DW Nr 553 na odc. Różankowo - Łubianka od km 9+980 do km 16+300 dł. 6,320km
Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00239392
- Zamawiający
- Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
- Główny kod CPV
- 45233140-2 — Roboty drogowe
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- —
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar PR DW553 korekta.xlsx
- SWZ SWZ DW 553 Różankowo-Łubianka.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu_2026_BZP 00134539_01.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia DW553.pdf
- Inny 1. Wyjaśnienie treści SWZ-DW 553.pdf
- Inny 2. Wyjaśnienie treści SWZ-DW 553.pdf
- Inny 3. Wyjaśnienie treści SWZ-DW 553.pdf
- Inny 4. Wyjaśnienie treści SWZ-DW 553.pdf
- Inny D - 07.07.01a Lampy hybrydowe i fotowoltaiczne.docx
- Inny Informacja o wyborze DW553 Platforma.pdf
- Inny Informacja z otwarcia ofert_DW553.pdf
- Inny KO DW553 zamienny.xlsx
- Inny Pliki zamienne DW553 20.03.2026.zip
- Inny Załączniki do SWZ.zip
- Inny Załączniki do Wyjaśnień DW 553.zip
- Inny Zestawienie oznakowania odnowa DW553.xlsx
- Inny Zmiana treści SWZ DW553 pliki.pdf
- Inny Zmiana treści termin SWZ-DW 553.pdf
- STWiOR Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D – M – 00.00.00 Wymagania ogólne (obow. od 22.01.2026 r.) — kopia.docx
- Wzór umowy Załączniki do SWZ/Załącznik nr 3 do SWZ Wzór umowy odnowa DW553 Rozankowo-Łubianka.pdf
- Formularz Załączniki do SWZ/1. Załacznik nr 1 do SWZ Formularz oferty.docx
- Inny Załączniki do SWZ/1a. Załącznik nr 1a i 4 do SWZ.docx
- Inny Załączniki do SWZ/6. Załącznik nr 6 do SWZ Wzór gwarancji.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/COR/przedłużenie organizaci ruchu naszej.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/COR/uproszczony projekt oragnizacji ruchu dla wszystkich do 31.12.2024.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/COR/zgłoszenie prac.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PN/3.1.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PN/3.2.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PN/3.3.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PN/3.4.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PN/3.5.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PN/3.6.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PN/3.7.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PN/3.8.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PO/1.1.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.10.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.11.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.12.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.13.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.14.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.15.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.16.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.17.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.18.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.19.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.1.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.20.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.21.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.22.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.23.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.24.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.25.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.26.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.27.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.28.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.29.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.2.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.30.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.31.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.32.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.33.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.34.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.35.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.36.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.37.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.38.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.39.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.3.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.40.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.41.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.4.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.5.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.6.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.7.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.8.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Mapy/PS/2.9.pdf
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/OPIS TECHNICZNY/opis DW553 Różankowo - Łubianka.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D – 01.01.01b Wyniesienie i stabilizacja granic PD (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D – 01.01.01 Wytyczenie trasy i punktów wysokościowych (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D – 01.02.02 Zdjęcie humusu (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D – 01.02.04 Rozbiórka elementów dróg, ogrodzeń, przepustów (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D – 01.12.01 Inwentaryzacja powykonawcza (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D – 02.00.00 Roboty ziemne – wymagania ogólne (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D – 02.01.01 Wykonanie wykopów w gruntach nieskalistych (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D – 03.01.03 Czyszczenie urządzeń odwadniających (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D – 03.02.01a Regulacja wysokościowa (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D – 03.02.01 Kanalizacja deszczowa (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D – 04.01.01 KORYTO WRAZ Z PROFILOWANIEM I ZAGĘSZCZENIEM PODŁOŻA.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D - 04.03.01 Oczyszczenie i skropienie warstwa konstrukcyjnych (ver. 01_2025).docx
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D – 04.04.01 PODBUDOWA Z KRUSZYWA NATURALNEGO.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D - 04.06.01 Podbudowa z chudego betonu_.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D - 04.08.01 Warstwa wyrównawcza (ver. 01_2025).docx
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D - 05.03.01 Nawierzchnia z kostki kamiennej.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D - 05.03.05a Warstwa ścieralna (ver. 01_2025).docx
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D - 05.03.05b Warstwa wiążąca (ver. 01_2025).docx
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D – 05.03.11 FREZOWANIE NAWIERZCHNI BITUMICZNYCH NA ZIMNO.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D - 05.03.13a Nawierzchnia z mieszanki grysowo - mastyksowej SMA (ver. 01_2025).docx
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D - 05.03.14a Nawierzchnia zatok autobusowych z betonu (ver. 11_2025).docx
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D – 05.03.23 NAWIERZCHNIA Z KOSTKI BRUKOWEJ BETONOWEJ.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D - 05.03.26a0 - Zabezpieczenie siatką szklaną lub szklano-węglową (ver. 01_2025).docx
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D – 06.01.01 UMOCNIENIE POWIERZCHNIOWE SKARP, ROWÓW I ŚCIEKÓW popr.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D – 06.02.01 PRZEPUSTY POD ZJAZDAMI.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D - 06.03.01b Pobocza utwardzone kruszywem łamanym_z dodatkiem destruktu_.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D – 06.04.01 ROWY.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D - 06.04.02 Oczyszczenie przepustow.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D – 07.01.01 OZNAKOWANIE POZIOME (ver. 1_2026).docx
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D – 07.02.01 OZNAKOWANIE PIONOWE.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D – 07.02.02 Słupki prowadzące (obow. od 22.01.2026 r.).doc
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D – 07.05.01 BARIERY OCHRONNE STALOWE.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D – 07.06.02 URZĄDZENIA ZABEZPIECZAJĄCE RUCH PIESZYCH.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D – 08.01.01b USTAWIENIE KRAWĘŻNIKÓW BETONOWYCH (ver. 01_2025).docx
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D - 08.02.01a Chodniki_z_płyt_wskaźnikowych z cementu betonowego.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D – 08.03.01 OBRZEŻA BETONOWE (ver. 01_2025).docx
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D – 08.05.01 ŚCIEKI Z PREFABRYKOWANYCH ELEMENTÓW BETONOWYCH.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D - 08.05.06a ściek uliczny z betonowej kostki brukowej.docx
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/SST DW553 Różankowo - Łubianka/D – 10.07.01 ZJAZDY.doc
- Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja odnowa DW553 Łubianka/Zestawienie oznakowania odnowa DW553.xlsx
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 2 do SWZ Kosztorys ofertowy DW553.xlsx
- Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 5 do SWZ OPZ DW553 Łubianka.pdf
- Przedmiar Załączniki do Wyjaśnień DW 553/Przedmiar robót DW553 zamienny 17.03.2026.xlsx
- Inny Załączniki do Wyjaśnień DW 553/3.5 zamienny.pdf
- Inny Załączniki do Wyjaśnień DW 553/D – 01.01.01b Wyniesienie i stabilizacja granic PD (obow. od 17.03.2026 r.).docx
- Inny Załączniki do Wyjaśnień DW 553/D – 07.01.01 OZNAKOWANIE POZIOME zamienny DW649.docx
- Inny Załączniki do Wyjaśnień DW 553/D - 07.07.01a Lampy hybrydowe i fotowoltaiczne.docx
- Inny Załączniki do Wyjaśnień DW 553/opis DW553 Różankowo - Łubianka zamienny 17.03.2026.doc
- Inny Załączniki do Wyjaśnień DW 553/Załacznik nr 2 do SWZ DW553 zamienny 17.03.2026.xlsx
- Przedmiar Pliki zamienne DW553 20.03.2026/PR DW553 zamienny 20.03.2026.xlsx
- Inny Pliki zamienne DW553 20.03.2026/3.4 zamienny.pdf
- Inny Pliki zamienne DW553 20.03.2026/3.5 zamienny.pdf
- Inny Pliki zamienne DW553 20.03.2026/3.8 zamienny.pdf
- Inny Pliki zamienne DW553 20.03.2026/D – 04.04.01 PODBUDOWA Z KRUSZYWA NATURALNEGO.doc
- Inny Pliki zamienne DW553 20.03.2026/D - 04.05.01 PODBUDOWA I WARSTWA MROZOOCHRONNA Z MIESZANKI ZWIĄZANEJ CEMENTEM.doc
- Inny Pliki zamienne DW553 20.03.2026/D - 04.07.01a Podbudowa z betonu asfaltowego (ver. 11_2025).doc
- Inny Pliki zamienne DW553 20.03.2026/KO DW553 zamienny 20.03.2026.xlsx
- Inny Pliki zamienne DW553 20.03.2026/opis DW553 Różankowo - Łubianka zamienny 20.03.2026.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, ogłoszenie, ogłoszenie, STWiOR, wzór umowy, formularz oferty, przedmiar, przedmiar.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP