Postępowanie zakończone 2026-08-07
Odnowa nawierzchni DW Nr 563 m. Rypin ulica Mławska (granica obszaru zabudowanego) – granica miasta od km 2+108 do km 2+440 dł. 0,332 km
Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00352216
- Zamawiający
- Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-21
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ_DW_563.pdf
- Wzór umowy 3_Załącznik nr 3. Wzór umowy odnowa DW563 Rypin ulica Mławska.pdf
- Formularz 1_Załącznik_nr_1. Formularz_oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu08dee6e6-28a4-0d58-f572-b00001192953.pdf
- Inny 1a_Załacznik_nr_1a_i_4. Oświadczenia.docx
- Inny 2_Załącznik nr 2. KO DW563 Rypin ul Mławska.xls
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja.zip
- Inny 6_Załącznik_nr_6_do_SWZ_Wzór gwarancji.doc
- Projekt 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/Opis techniczny, mapy i przekroje/Projekt odnowa DW563 Rypin ulica Mławska.pdf
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/COR/przedłużenie organizaci ruchu naszej.pdf
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/COR/uproszczony projekt oragnizacji ruchu dla wszystkich do 31.12.2024.pdf
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/COR/zgłoszenie prac.pdf
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/PR DW563 Rypin ul Mławska.xls
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/STWiORB DW563 Rypin ulica Mławska/D - 01.01.01b Wyniesienie i stabilizacja granic PD (obow. od 08.04.2026 r.).docx
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/STWiORB DW563 Rypin ulica Mławska/D – 01.01.01 Wytyczenie trasy i punktów wysokościowych (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/STWiORB DW563 Rypin ulica Mławska/D – 01.02.01 USUNIĘCIE DRZEW I KRZEWÓW.doc
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/STWiORB DW563 Rypin ulica Mławska/D – 01.02.04 Rozbiórka elementów dróg, ogrodzeń, przepustów (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/STWiORB DW563 Rypin ulica Mławska/D – 03.01.03 Czyszczenie urządzeń odwadniających (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/STWiORB DW563 Rypin ulica Mławska/D – 03.02.01a Regulacja wysokościowa (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/STWiORB DW563 Rypin ulica Mławska/D – 04.01.01 Koryto wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża (obow. od 22.01.2026 r.).doc
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/STWiORB DW563 Rypin ulica Mławska/D – 04.03.01 Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/STWiORB DW563 Rypin ulica Mławska/D – 04.04.01 Podbudowa z kruszywa naturalnego (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/STWiORB DW563 Rypin ulica Mławska/D – 04.05.01 Podbudowa i warstwa mrozoochronna związana cementem (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/STWiORB DW563 Rypin ulica Mławska/D – 04.07.01a Podbudowa z betonu asfaltowego (obow. od 17.04.2026 r.).docx
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/STWiORB DW563 Rypin ulica Mławska/D – 05.03.05a Warstwa ścieralna z AC (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/STWiORB DW563 Rypin ulica Mławska/D – 05.03.05b Warstwa wiążąca (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/STWiORB DW563 Rypin ulica Mławska/D – 05.03.11 FREZOWANIE NAWIERZCHNI BITUMICZNYCH NA ZIMNO.doc
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/STWiORB DW563 Rypin ulica Mławska/D - 05.03.13a Nawierzchnia z mieszanki grysowo - mastyksowej SMA (ver. 01_2025).docx
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/STWiORB DW563 Rypin ulica Mławska/D – 05.03.23 NAWIERZCHNIA Z KOSTKI BRUKOWEJ BETONOWEJ (obow. od 12.03.2026).doc
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/STWiORB DW563 Rypin ulica Mławska/D - 05.03.26a0 - Zabezpieczenie siatką szklaną lub szklano-węglową (ver. 01_2025).docx
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/STWiORB DW563 Rypin ulica Mławska/D – 06.01.01 UMOCNIENIE POWIERZCHNIOWE SKARP, ROWÓW I ŚCIEKÓW popr.doc
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/STWiORB DW563 Rypin ulica Mławska/D – 06.02.01b Przepusty pod zjazdami z rur HDPE (obow. od 22.01.2026 r.).doc
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/STWiORB DW563 Rypin ulica Mławska/D - 06.03.01b Pobocza utwardzone kruszywem łamanym_z dodatkiem destruktu_.doc
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/STWiORB DW563 Rypin ulica Mławska/D – 06.03.01 ŚCINANIE I UZUPEŁNIANIE POBOCZY.doc
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/STWiORB DW563 Rypin ulica Mławska/D – 06.04.01 ROWY.doc
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/STWiORB DW563 Rypin ulica Mławska/D – 07.01.01 OZNAKOWANIE POZIOME (obow. od 17.03.2026).docx
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/STWiORB DW563 Rypin ulica Mławska/D – 07.02.01 OZNAKOWANIE PIONOWE.doc
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/STWiORB DW563 Rypin ulica Mławska/D – 07.02.02 Słupki prowadzące (obow. od 22.01.2026 r.).doc
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/STWiORB DW563 Rypin ulica Mławska/D – 07.05.01 BARIERY OCHRONNE STALOWE.doc
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/STWiORB DW563 Rypin ulica Mławska/D – 08.01.01b USTAWIENIE KRAWĘŻNIKÓW BETONOWYCH (ver. 01_2025).docx
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/STWiORB DW563 Rypin ulica Mławska/D – M – 00.00.00 Wymagania ogólne (obow. od 22.01.2026 r.).docx
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/Załacznik nr 5. OPZ DW563 Rypin ulica Mławska.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
- Odnowa nawierzchni bitumicznej poprzez wymianę warstwy ścieralnej DW 237 w m. Gostycyn ul. Bydgoska od km 37+777 do km 39+218 dł. 1,441 km
- Umacnianie poboczy przez jednostki należące do struktury Zarządu Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy w latach 2026 - 2027 z podziałem na 4 części.
- Odnowa Nawierzchni DW 272 na odc. Belno - Sulnowo od km 7+155 do km 9+355 dł. 2,200 km
- Remont chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej nr 558 Lipno - Dyblin na ulicy Piłsudskiego oraz Dobrzyńskiej w m. Lipno - RDW Włocławek
- Przebudowa drogi wojewódzkiej DW 273 w kilometrze 3+477 polegająca na wykonaniu przejścia dla pieszych wraz z dojściem, oświetleniem dedykowanym oraz sygnalizacją świetlną