WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-20

Odwodnienie budynku oraz przebudowa przyłącza ciepłowniczego budynku Centrum Symulacji Medycznych

UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU COLLEGIUM MEDICUM IM. LUDWIKA RYDYGIERA W BYDGOSZCZY

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00321201
Zamawiający
UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU COLLEGIUM MEDICUM IM. LUDWIKA RYDYGIERA W BYDGOSZCZY
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Kujawsko-pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-20
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-03

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ 05.4.SWZ ATDI.261.3.2026.pdf
  • Ogłoszenie 05.5.ogłoszenie o zamówieniu 08ded753-dad4-8628-d9ee-9200019589b6.pdf
  • Inny 05.4.Załączniki nr 1-6 do SWZ.zip
  • Przedmiar 05.3.Załączniki nr 1-6 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ/3 - Przedmiar.pdf
  • Projekt 05.3.Załączniki nr 1-6 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ/1 - Projekt wykonawczy/Projekt budowlano-wykonawczy-ekspertyza/Opis techniczny_end.pdf
  • Projekt 05.3.Załączniki nr 1-6 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ/1 - Projekt wykonawczy/Projekt odwodnienia/OPIS.pdf
  • Projekt 05.3.Załączniki nr 1-6 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ/1 - Projekt wykonawczy/Projekt przebudowy przyłacza cieplnego/OT.pdf
  • STWiOR 05.3.Załączniki nr 1-6 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ/2 - Specyfikacja.pdf
  • Inny 05.3.Załączniki nr 1-6 do SWZ/Załącznik nr 1 do SWZ.docx
  • Inny 05.3.Załączniki nr 1-6 do SWZ/Załącznik nr 2A do SWZ.docx
  • Inny 05.3.Załączniki nr 1-6 do SWZ/Załącznik nr 2B do SWZ.docx
  • Inny 05.3.Załączniki nr 1-6 do SWZ/Załącznik nr 3 do SWZ.docx
  • Inny 05.3.Załączniki nr 1-6 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ/1 - Projekt wykonawczy/Mapa do celów projektowych/MAPA WYNIKOWA.pdf
  • Inny 05.3.Załączniki nr 1-6 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ/1 - Projekt wykonawczy/Mapa do celów projektowych/MPG.D.422.1634.2022-WYPLOT.dwg
  • Inny 05.3.Załączniki nr 1-6 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ/1 - Projekt wykonawczy/Opinia geologiczna/Opinia geotechniczna - Bydgoszcz ul. Kurpińskiego 19.pdf
  • Inny 05.3.Załączniki nr 1-6 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ/1 - Projekt wykonawczy/Projekt budowlano-wykonawczy-ekspertyza/BIOZ.pdf
  • Inny 05.3.Załączniki nr 1-6 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ/1 - Projekt wykonawczy/Projekt budowlano-wykonawczy-ekspertyza/dokumentacja fotograficzna.pdf
  • Inny 05.3.Załączniki nr 1-6 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ/1 - Projekt wykonawczy/Projekt budowlano-wykonawczy-ekspertyza/I-01 RZUT PIWNICTY ROBOTY REMONTOWO-BUDOWLANE.pdf
  • Inny 05.3.Załączniki nr 1-6 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ/1 - Projekt wykonawczy/Projekt budowlano-wykonawczy-ekspertyza/I-02 PRZEKRÓJ A-A.pdf
  • Inny 05.3.Załączniki nr 1-6 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ/1 - Projekt wykonawczy/Projekt budowlano-wykonawczy-ekspertyza/I-03 PRZEBUDOWA UTWARDZEŃ.pdf
  • Inny 05.3.Załączniki nr 1-6 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ/1 - Projekt wykonawczy/Projekt budowlano-wykonawczy-ekspertyza/I-04 SZCZEGÓŁ UTWARDZENIA PRZY BUDYNKU.pdf
  • Inny 05.3.Załączniki nr 1-6 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ/1 - Projekt wykonawczy/Projekt odwodnienia/Rys.SD-01 Projekt zagospodarowania terenuu.pdf
  • Inny 05.3.Załączniki nr 1-6 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ/1 - Projekt wykonawczy/Projekt odwodnienia/Rys.SD-02A.pdf
  • Inny 05.3.Załączniki nr 1-6 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ/1 - Projekt wykonawczy/Projekt odwodnienia/Rys.SD-02B.pdf
  • Inny 05.3.Załączniki nr 1-6 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ/1 - Projekt wykonawczy/Projekt odwodnienia/Rys.SD-04.pdf
  • Inny 05.3.Załączniki nr 1-6 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ/1 - Projekt wykonawczy/Projekt odwodnienia/STRONA TYTUŁOWA.pdf
  • Inny 05.3.Załączniki nr 1-6 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ/1 - Projekt wykonawczy/Projekt przebudowy przyłacza cieplnego/C-01.pdf
  • Inny 05.3.Załączniki nr 1-6 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ/1 - Projekt wykonawczy/Projekt przebudowy przyłacza cieplnego/C-02.pdf
  • Inny 05.3.Załączniki nr 1-6 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ/1 - Projekt wykonawczy/Projekt przebudowy przyłacza cieplnego/C-03.pdf
  • Inny 05.3.Załączniki nr 1-6 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ/1 - Projekt wykonawczy/Projekt przebudowy przyłacza cieplnego/C-04.pdf
  • Inny 05.3.Załączniki nr 1-6 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ/1 - Projekt wykonawczy/Projekt przebudowy przyłacza cieplnego/C-05.pdf
  • Inny 05.3.Załączniki nr 1-6 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ/1 - Projekt wykonawczy/Projekt przebudowy przyłacza cieplnego/C-06.pdf
  • Inny 05.3.Załączniki nr 1-6 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ/1 - Projekt wykonawczy/Projekt przebudowy przyłacza cieplnego/Pismo EW_814_4747_2026.pdf
  • Inny 05.3.Załączniki nr 1-6 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ/1 - Projekt wykonawczy/Projekt przebudowy przyłacza cieplnego/skan_uzgodnienia_mapa.pdf
  • Inny 05.3.Załączniki nr 1-6 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ/1 - Projekt wykonawczy/Projekt przebudowy przyłacza cieplnego/ST1.pdf
  • Inny 05.3.Załączniki nr 1-6 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ/1 - Projekt wykonawczy/Projekt przebudowy przyłacza cieplnego/wt kpec 2026.pdf
  • Inny 05.3.Załączniki nr 1-6 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ/1 - Projekt wykonawczy/Projekt przebudowy przyłacza cieplnego/zał EW_814_4747_2026.pdf
  • Inny 05.3.Załączniki nr 1-6 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ.docx
  • Inny 05.3.Załączniki nr 1-6 do SWZ/Załącznik nr 5 do SWZ.docx
  • Inny 05.3.Załączniki nr 1-6 do SWZ/Załącznik nr 6 do SWZ.docx

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU COLLEGIUM MEDICUM IM. LUDWIKA RYDYGIERA W BYDGOSZCZY