Postępowanie zakończone 2026-08-20
Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestor nad realizacją inwestycji pn.: ,, Budowa budynku mieszkalnego wielorodz. wraz z zagosp. terenu i infrast. techn. w Inowrocławiu
SPOŁECZNA INICJATYWA MIESZKANIOWA "KZN - BYDGOSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00387724
- Zamawiający
- SPOŁECZNA INICJATYWA MIESZKANIOWA "KZN - BYDGOSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-20
- Termin realizacji
- 24 miesiące od dnia podpisania umowy do zakończenia robót i uzyskania prawomocnej decyzji pozwolenia na użytkowanie
- Data publikacji
- 2026-08-11
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Zał 6 SWZ - Dok proj-koszt cz. 1 - PAB i PZT, Geologia, Przedmiary, STWiOR.zip
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy zał. nr 1 do SWZ - projektowane postanowienia umowy.docx
- Formularz zał. nr 2 do SWZ Formularz oferty .docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Zał 6 SWZ - Dok proj-koszt cz. 2 - Projekty technczne.zip
- Inny Zał. 6 SWZ - Dok proj-koszt cz. 3 - Projekty wykonawcze.zip
- Inny zał. nr 3 do SWZ - Oświadczenie z art 125 ust 1 .docx
- Inny zał. nr 4 do SWZ - Zobowiazanie podmiotu udostepniajacego zasoby.doc
- Inny zał. nr 5 do SWZ - Oświadczenie w trybie art. 117 ust. 4.doc
- Projekt Zał 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 1 - PAB i PZT, Geologia, Przedmiary, STWiOR/Geologia/Inowrocław ul. Wojska Polskiego - geologia.pdf
- Inny Zał 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 1 - PAB i PZT, Geologia, Przedmiary, STWiOR/Projekt zamienny/Budynek mieszklany wielorodzinny w Inowrocławiu_compressed.pdf
- Projekt Zał 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 2 - Projekty technczne/Tom III - Instalacje sanitarne/opis techniczny.pdf
- Projekt Zał 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 2 - Projekty technczne/Tom II - Konstrukcja/Karta tytułowa,spis treści,oświadczenia,opis techn.,obl.statyczne.pdf
- Projekt Zał 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 2 - Projekty technczne/Tom IV - Przyłącza w+ks+kd/OPIS-Przyłącza W-K+KD.pdf
- Projekt Zał 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 2 - Projekty technczne/Tom IV - Przyłącza w+ks+kd/Str.tyt.W-K+KD.pdf
- Inny Zał 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 2 - Projekty technczne/Tom I - Charakterystyka energetyczna/PT TOM I CHARAKTERYSTYKA ENERGETYCZNA INOWROCŁAW.pdf
- Inny Zał 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 2 - Projekty technczne/Tom III - Instalacje sanitarne/rys.1_rzut parteruks, kd.pdf
- Inny Zał 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 2 - Projekty technczne/Tom III - Instalacje sanitarne/rys.2_rzut parteru inst.sanit.pdf
- Inny Zał 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 2 - Projekty technczne/Tom III - Instalacje sanitarne/rys.3_rzut p.1-7 w-k.pdf
- Inny Zał 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 2 - Projekty technczne/Tom III - Instalacje sanitarne/rys.4_rzut parteru CO.pdf
- Inny Zał 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 2 - Projekty technczne/Tom III - Instalacje sanitarne/rys.5_rzut p.1-7 CO.pdf
- Inny Zał 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 2 - Projekty technczne/Tom III - Instalacje sanitarne/rys.6_rzut parteru wentylacja.pdf
- Inny Zał 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 2 - Projekty technczne/Tom III - Instalacje sanitarne/rys.7_rzut p.1-7 wentylacja.pdf
- Inny Zał 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 2 - Projekty technczne/Tom III - Instalacje sanitarne/rys.8_rzut dachu wentylacja.pdf
- Inny Zał 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 2 - Projekty technczne/Tom III - Instalacje sanitarne/rys.9_schemat węzła.pdf
- Inny Zał 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 2 - Projekty technczne/Tom II - Konstrukcja/2023r-uprawnienia i izby.pdf
- Inny Zał 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 2 - Projekty technczne/Tom II - Konstrukcja/Rys.K01 Rzut ław fundamentowych.pdf
- Inny Zał 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 2 - Projekty technczne/Tom II - Konstrukcja/Rys K02 Rzut parteru-elementy konstr.pdf
- Inny Zał 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 2 - Projekty technczne/Tom II - Konstrukcja/Rys K03 Rzut I,II,III piętra-elementy konstr.pdf
- Inny Zał 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 2 - Projekty technczne/Tom II - Konstrukcja/Rys K04 RzutIV, V, VI piętra-elementy konstr .pdf
- Inny Zał 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 2 - Projekty technczne/Tom II - Konstrukcja/Rys K05 Rzut VII piętra-elementy konstr.pdf
- Inny Zał 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 2 - Projekty technczne/Tom IV - Przyłącza w+ks+kd/Rys.10. Studnia kan.pdf
- Inny Zał 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 2 - Projekty technczne/Tom IV - Przyłącza w+ks+kd/Rys.12.Przejście szczelne.pdf
- Inny Zał 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 2 - Projekty technczne/Tom IV - Przyłącza w+ks+kd/Rys.1.Zagospodarowanie.pdf
- Inny Zał 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 2 - Projekty technczne/Tom IV - Przyłącza w+ks+kd/Rys.2 Profil przyłącza wody.pdf
- Inny Zał 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 2 - Projekty technczne/Tom IV - Przyłącza w+ks+kd/Rys.3. KS-Profil.pdf
- Inny Zał 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 2 - Projekty technczne/Tom IV - Przyłącza w+ks+kd/Rys.4. KD-Profil.pdf
- Inny Zał 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 2 - Projekty technczne/Tom IV - Przyłącza w+ks+kd/Rys.5 Schemat wężłów wodoc.pdf
- Inny Zał 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 2 - Projekty technczne/Tom IV - Przyłącza w+ks+kd/Rys.6 Bloki oporowe pod zasuwy.pdf
- Inny Zał 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 2 - Projekty technczne/Tom IV - Przyłącza w+ks+kd/Rys.7 Przekrój przez wykop-woda.pdf
- Inny Zał 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 2 - Projekty technczne/Tom IV - Przyłącza w+ks+kd/Rys.8. Przekrój przez wykop rur kan.pdf
- Inny Zał 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 2 - Projekty technczne/Tom IV - Przyłącza w+ks+kd/Rys.9.Studnia istn.z proj.kaskadą wewn.pdf
- Inny Zał 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 2 - Projekty technczne/Tom IV - Przyłącza w+ks+kd/Rzut parteru budynku-pom.wodomierza.pdf
- Inny Zał 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 2 - Projekty technczne/Tom IV - Przyłącza w+ks+kd/Uzgodn. z Przeds.Wod.i Kan.pdf
- Inny Zał 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 2 - Projekty technczne/Tom IV - Przyłącza w+ks+kd/Zgoda kościoła na włączenie.pdf
- Inny Zał 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 2 - Projekty technczne/Tom V - Ciągi komunikacyjne/PT ciągi komunikacykne i ukszt. terenu.pdf
- Projekt Zał. 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 3 - Projekty wykonawcze/Architektura/10. zest.el.drobnych.pdf
- Projekt Zał. 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 3 - Projekty wykonawcze/Architektura/11.kanał wentylacyjny.pdf
- Projekt Zał. 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 3 - Projekty wykonawcze/Architektura/12. drzwiczki rewizyjne.pdf
- Projekt Zał. 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 3 - Projekty wykonawcze/Architektura/13. układ płytek _ PARTER.pdf
- Projekt Zał. 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 3 - Projekty wykonawcze/Architektura/14.układ płytek _ kond.powt.pdf
- Projekt Zał. 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 3 - Projekty wykonawcze/Architektura/1. parter.pdf
- Projekt Zał. 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 3 - Projekty wykonawcze/Architektura/2.piętra 1-3.pdf
- Projekt Zał. 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 3 - Projekty wykonawcze/Architektura/3.piętro 4-7.pdf
- Projekt Zał. 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 3 - Projekty wykonawcze/Architektura/4. dach.pdf
- Projekt Zał. 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 3 - Projekty wykonawcze/Architektura/5a. przekrój A-A.pdf
- Projekt Zał. 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 3 - Projekty wykonawcze/Architektura/5b. przekrój B-B, C-C.pdf
- Projekt Zał. 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 3 - Projekty wykonawcze/Architektura/6.elewacje.pdf
- Projekt Zał. 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 3 - Projekty wykonawcze/Architektura/7. stolarka.pdf
- Projekt Zał. 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 3 - Projekty wykonawcze/Architektura/8. bal. kl. schodowej .pdf
- Projekt Zał. 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 3 - Projekty wykonawcze/Architektura/9, bal. balkonów.pdf
- Projekt Zał. 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 3 - Projekty wykonawcze/Architektura/OPIS TECHNICZNY.pdf
- Projekt Zał. 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 3 - Projekty wykonawcze/Architektura/spis zawartości.pdf
- Projekt Zał. 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 3 - Projekty wykonawcze/Architektura/strona tytułowa.pdf
- Projekt Zał. 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 3 - Projekty wykonawcze/Architektura/ZP TYCZENIE.pdf
- Projekt Zał. 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 3 - Projekty wykonawcze/Centralne ogrzewanie/OPIS TECHNICZNY - CO - INOWROCŁAW.pdf
- Inny Zał. 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 3 - Projekty wykonawcze/Centralne ogrzewanie/RYS NR 1 - RZUT NR 1 - CO - INOWROCŁAW.pdf
- Inny Zał. 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 3 - Projekty wykonawcze/Centralne ogrzewanie/RYS NR 2 - RZUT NR 2 - CO - INOWROCŁAW.pdf
- Inny Zał. 9 SWZ - Dok proj-koszt cz. 3 - Projekty wykonawcze/Centralne ogrzewanie/RYS NR 3 - ROZWINIĘCIE NR 1 - CO - INOWROCŁAW.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP