WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-14

Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi w ramach zadania Zróbmy klimat – Rewitalizacja Parku Podworskiego Tarpno wraz z utworzeniem ścieżki przyrodniczej.

Zarząd Inwestycji Miejskich

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00378591
Zamawiający
Zarząd Inwestycji Miejskich
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Tarpno, pow. Grudziądz, woj. kujawsko-pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
2 000 zł
Termin składania ofert
2026-08-14
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-05

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ Nadzór Park Podworski Tarpno.pdf
  • Wzór umowy Załącznik nr 2 do SWZ - Wzór umowy.docx
  • Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków.docx
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Wykaz usług.docx
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx
  • Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Wykaz osób.docx
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji .docx
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - OPZ.zip
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ wzór - gwarancja należytego wykonania umowy.doc
  • Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - OPZ/Dokumentacja na Roboty budowlane/PTK/347-PT-K- opis v8 caly podpis ML.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - OPZ/Dokumentacja na Roboty budowlane/PT/PTE_20231120.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - OPZ/Dokumentacja na Roboty budowlane/PW/347-PW-AK-DR3.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - OPZ/Dokumentacja na Roboty budowlane/PW/347-PW-AK-PZ.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - OPZ/Dokumentacja na Roboty budowlane/PW/347-PW-AK-SI.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - OPZ/Dokumentacja na Roboty budowlane/PW/PW_OPIS PZT.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - OPZ/Dokumentacja na Roboty budowlane/STIOWRB/STIORB B.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - OPZ/Pytania i odpowiedzi - Roboty budowlane/Decyzje i Uzgodnienia/decyzja PP-I.6740.165.2023.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - OPZ/Pytania i odpowiedzi - Roboty budowlane/Decyzje i Uzgodnienia/PZT_20231120.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - OPZ/Pytania i odpowiedzi - Roboty budowlane/Decyzje i Uzgodnienia/ZAL1.7_Gospodarka drzewostanem.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - OPZ/Pytania i odpowiedzi - Roboty budowlane/Decyzje i Uzgodnienia/ZAL 1.9_POZ.pdf
  • Projekt Załącznik nr 8 do SWZ - OPZ/Pytania i odpowiedzi - Roboty budowlane/Decyzje i Uzgodnienia/ZAL_20231120.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - OPZ/Dokumentacja na Roboty budowlane/STIOWRB/STWIORB AK.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 8 do SWZ - OPZ/Dokumentacja na Roboty budowlane/STIOWRB/SWIORB E.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - OPZ/Dokumentacja na Roboty budowlane/PW/347-PW-AK-A1.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - OPZ/Dokumentacja na Roboty budowlane/PW/347-PW-AK-C01.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - OPZ/Dokumentacja na Roboty budowlane/PW/347-PW-AK-DR1.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - OPZ/Dokumentacja na Roboty budowlane/PW/347-PW-AK-DR2.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - OPZ/Dokumentacja na Roboty budowlane/PW/347-PW-AK_DR2.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - OPZ/Dokumentacja na Roboty budowlane/PW/347-PW-AK-PD1.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - OPZ/Dokumentacja na Roboty budowlane/PW/347-PW-AK-PM.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - OPZ/Dokumentacja na Roboty budowlane/PW/347-PW-AK-W1.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - OPZ/Dokumentacja na Roboty budowlane/PW/347-PW-AK-W2.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - OPZ/Dokumentacja na Roboty budowlane/PW/347-PW-AK-W3.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - OPZ/Dokumentacja na Roboty budowlane/PW/Tablice/Tablica 1.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - OPZ/Dokumentacja na Roboty budowlane/PW/Tablice/Tablica 2.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - OPZ/Dokumentacja na Roboty budowlane/PW/Tablice/Tablica 3.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - OPZ/Dokumentacja na Roboty budowlane/PW/Tablice/Tablica 4.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - OPZ/Dokumentacja na Roboty budowlane/PW/Tablice/Tablica 5.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - OPZ/Pytania i odpowiedzi - Roboty budowlane/Decyzje i Uzgodnienia/oświadczenie ML.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - OPZ/Pytania i odpowiedzi - Roboty budowlane/Decyzje i Uzgodnienia/oświadczenie WS.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - OPZ/Pytania i odpowiedzi - Roboty budowlane/Decyzje i Uzgodnienia/PRAWOMOCNOSC.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - OPZ/Pytania i odpowiedzi - Roboty budowlane/Decyzje i Uzgodnienia/ZAL 1.8_Inwentaryzacja dednrologiczna.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - OPZ/Pytania i odpowiedzi - Roboty budowlane/II wyjaśnienia SWZ.pdf
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ - OPZ/Pytania i odpowiedzi - Roboty budowlane/I wyjaśnienia SWZ.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 2 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Zarząd Inwestycji Miejskich