Postępowanie zakończone 2026-07-27
Przebudowa dr. woj. nr 558 w zakresie bud. zatok postojowych typu „kiss and ride”, bud. oświetlenia przejścia dla pieszych oraz bud. zasilania drogowej sygn. świetlnej na przejściu dla pieszych
Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00337318
- Zamawiający
- Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-27
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Zał. Nr 1 - 5 do SWZ.zip
- Projekt Zał. Nr 1 - 5 do SWZ/Zał. Nr 5 do SWZ - OPZ wraz z dok. tech/Dokumentacja branża drogowa/Wielgie_DR_Projekt.pdf
- Projekt Zał. Nr 1 - 5 do SWZ/Zał. Nr 5 do SWZ - OPZ wraz z dok. tech/Dokumentacja branża drogowa/Wielgie_SOR.pdf
- Projekt Zał. Nr 1 - 5 do SWZ/Zał. Nr 5 do SWZ - OPZ wraz z dok. tech/Dokumentacja branża elektryczna/Wielgie_EL_Projekt.pdf
- STWiOR Zał. Nr 1 - 5 do SWZ/Zał. Nr 5 do SWZ - OPZ wraz z dok. tech/Dokumentacja branża drogowa/Wielgie_DR_SST.pdf
- STWiOR Zał. Nr 1 - 5 do SWZ/Zał. Nr 5 do SWZ - OPZ wraz z dok. tech/Dokumentacja branża elektryczna/Wielgie_EL_SST.pdf
- Wzór umowy Zał. Nr 1 - 5 do SWZ/Zał. Nr 3 do SWZ - Wzór umowy.doc
- Formularz Zał. Nr 1 - 5 do SWZ/Zał. nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docx
- Inny Zał. Nr 1 - 5 do SWZ/Zał. nr 1a do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust 1.docx
- Inny Zał. Nr 1 - 5 do SWZ/Zał. Nr 2, 2.1, 2.2 do SWZ - ZZK i KO.xlsx
- Inny Zał. Nr 1 - 5 do SWZ/Zał. Nr 4 do SWZ - Oświadczenie z art. 117 ust. 4.docx
- Inny Zał. Nr 1 - 5 do SWZ/Zał. Nr 5 do SWZ - OPZ wraz z dok. tech/OPZ DW558 DIS Wielgie zatoki postojowe.doc
- Inny Zał. Nr 1 - 5 do SWZ/Zał. Nr 5 do SWZ - OPZ wraz z dok. tech/PR branża drogowa/Wielgie_DR_PR.xlsx
- Inny Zał. Nr 1 - 5 do SWZ/Zał. Nr 5 do SWZ - OPZ wraz z dok. tech/PR branża elektryczna/Wielgie_EL_PR.xlsx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
- Odnowa nawierzchni bitumicznej poprzez wymianę warstwy ścieralnej DW 237 w m. Gostycyn ul. Bydgoska od km 37+777 do km 39+218 dł. 1,441 km
- Umacnianie poboczy przez jednostki należące do struktury Zarządu Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy w latach 2026 - 2027 z podziałem na 4 części.
- Odnowa Nawierzchni DW 272 na odc. Belno - Sulnowo od km 7+155 do km 9+355 dł. 2,200 km
- Remont chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej nr 558 Lipno - Dyblin na ulicy Piłsudskiego oraz Dobrzyńskiej w m. Lipno - RDW Włocławek
- Przebudowa drogi wojewódzkiej DW 273 w kilometrze 3+477 polegająca na wykonaniu przejścia dla pieszych wraz z dojściem, oświetleniem dedykowanym oraz sygnalizacją świetlną