Postępowanie zakończone 2026-08-31
Przebudowa drogi gminnej nr 050144C (ul. Rekreacyjna) w Tryszczynie od km 0+000 do km 1+660,00
Gmina Koronowo
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00392896
- Zamawiający
- Gmina Koronowo
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Tryszczynie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-31
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-14
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ przebudowa drogi gminnej ul. Rekreacyjnej .pdf
- Wzór umowy załącznik nr 3 - umowa projekt ul. Rekreacyjna.pdf
- Formularz załącznik nr 1 - oferta cenowa.doc
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna.zip
- Inny załącznik nr 2 - oświadczenia wykonawcy z art 125 ust 1 uPzp.docx
- Inny załącznik nr 4 - oświadczenia podmiotu udostepniajacego zasoby z art 125 ust 5 uPzp.docx
- Inny załącznik nr 5 - zobowiązanie podmiotu udostępniajacego zasoby.doc
- Inny załącznik nr 6 - oświadczenie wspólne ubieganie.doc
- Przedmiar Dokumentacja Rekreacyjna/Przedmiar - Rekreacyjna/BS/przedmiar robót.pdf
- Przedmiar Dokumentacja Rekreacyjna/Przedmiar - Rekreacyjna/DR/Koronowo - rekreacyjna-przedmiar.pdf
- Przedmiar Dokumentacja Rekreacyjna/Przedmiar - Rekreacyjna/TT/Tryszczyn ul. Rekreacyjna przedmiar.pdf
- Projekt Dokumentacja Rekreacyjna/Organizacja Ruchu/PCOR-Rekreacyjna/2.2S4-Rekreacyjna-297x700.pdf
- Projekt Dokumentacja Rekreacyjna/Organizacja Ruchu/PCOR-Rekreacyjna/2.4S5-Rekreacyjna-297x700.pdf
- Projekt Dokumentacja Rekreacyjna/Organizacja Ruchu/PCOR-Rekreacyjna/2.5S6-Rekreacyjna-297x700.pdf
- Projekt Dokumentacja Rekreacyjna/Organizacja Ruchu/PCOR-Rekreacyjna/organizacja ruchu - rekreacyjna czasowa.pdf
- Projekt Dokumentacja Rekreacyjna/Organizacja Ruchu/PCOR-Rekreacyjna/Rys. 1.Plan orientacyjny-Model.pdf
- Projekt Dokumentacja Rekreacyjna/Organizacja Ruchu/PSOR-Rekreacyjna/2.1PZT-Rekreacyjna-297x1600.pdf
- Projekt Dokumentacja Rekreacyjna/Organizacja Ruchu/PSOR-Rekreacyjna/2.2PZT-Rekreacyjna-297x1200.pdf
- Projekt Dokumentacja Rekreacyjna/Organizacja Ruchu/PSOR-Rekreacyjna/2.3PZT-Rekreacyjna-297x1500.pdf
- Projekt Dokumentacja Rekreacyjna/Organizacja Ruchu/PSOR-Rekreacyjna/2.4PZT-Rekreacyjna-297x1000.pdf
- Projekt Dokumentacja Rekreacyjna/Organizacja Ruchu/PSOR-Rekreacyjna/organizacja ruchu - rekreacyjna.pdf
- Projekt Dokumentacja Rekreacyjna/Organizacja Ruchu/PSOR-Rekreacyjna/Rys. 1.Plan orientacyjny-A4.pdf
- Projekt Dokumentacja Rekreacyjna/PB/PAB/3Przekrojekonstrukcyjne-297x700.pdf
- Projekt Dokumentacja Rekreacyjna/PB/PAB/4Szczegolykonstrukcyjne-297x800.pdf
- Projekt Dokumentacja Rekreacyjna/PB/PAB/PB - opis - Rekreacyjna PAB v2.pdf
- Projekt Dokumentacja Rekreacyjna/PB/PZT/1-Plan orientacyjny-A4.pdf
- Projekt Dokumentacja Rekreacyjna/PB/PZT/2-PZT-420x4000.pdf
- Projekt Dokumentacja Rekreacyjna/PB/PZT/PB - opis - Rekreacyjna PZT v3.pdf
- Projekt Dokumentacja Rekreacyjna/PB/załączniki/zud protokol/1217.2024o.pdf
- Projekt Dokumentacja Rekreacyjna/PB/załączniki/zud protokol/1217.2024.pdf
- Projekt Dokumentacja Rekreacyjna/projekt technicznBS/PB BS PT.pdf
- Projekt Dokumentacja Rekreacyjna/projekt techniczny TT/PT - opis - Rekreacyjna.pdf
- Projekt Dokumentacja Rekreacyjna/projetk techniczny DR/1-Plan orientacyjny-A4.pdf
- Projekt Dokumentacja Rekreacyjna/projetk techniczny DR/2.1PZT-297x1600.pdf
- Projekt Dokumentacja Rekreacyjna/projetk techniczny DR/2.2PZT-297x1000.pdf
- Projekt Dokumentacja Rekreacyjna/projetk techniczny DR/2.3PZT-297x1400.pdf
- Projekt Dokumentacja Rekreacyjna/projetk techniczny DR/2.4PZT-297x1000.pdf
- Projekt Dokumentacja Rekreacyjna/projetk techniczny DR/3Przekrojekonstrukcyjne-297x700.pdf
- Projekt Dokumentacja Rekreacyjna/projetk techniczny DR/4Szczegolykonstrukcyjne-297x800.pdf
- Projekt Dokumentacja Rekreacyjna/projetk techniczny DR/5.1Profil-420x1200.pdf
- Projekt Dokumentacja Rekreacyjna/projetk techniczny DR/5.2Profil-420x1200.pdf
- Projekt Dokumentacja Rekreacyjna/projetk techniczny DR/5.3Profil-420x1200.pdf
- Projekt Dokumentacja Rekreacyjna/projetk techniczny DR/5.4Profil-420x1200.pdf
- Projekt Dokumentacja Rekreacyjna/projetk techniczny DR/PB - opis - Rekreacyjna PT.pdf
- Projekt Dokumentacja Rekreacyjna/Uzgodnienia aktualizaja/Orange_uzgodnienie aktualizacja.pdf
- STWiOR Dokumentacja Rekreacyjna/SST/SST BS.pdf
- STWiOR Dokumentacja Rekreacyjna/SST/SST Rekreacyjna.pdf
- STWiOR Dokumentacja Rekreacyjna/SST/SST TT.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/Decyzja nr 638-2025.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/opinia geotechniczna/Tryszczyn-geologia caĹ_oĹ_Ä_.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/Organizacja Ruchu/PCOR-Rekreacyjna/2.1S1iS2-Rekreacyjna-297x1000.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/Organizacja Ruchu/PCOR-Rekreacyjna/2.2S3-Rekreacyjna-297x1000.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/Organizacja Ruchu/PSOR-Rekreacyjna/opinia-ZGKiM.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/PB/załączniki/decycja-Oś-V.613.4.97.2024-wycinka.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/PB/załączniki/DS-Tryszczyn v2.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/PB/załączniki/enea oswietlenie/uzg-enea-osw.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/PB/załączniki/netia/netia-planor.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/PB/załączniki/netia/Waldemar_20240903_112335.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/PB/załączniki/Odstepstwo-kanal TT.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/PB/załączniki/orange/2407240050_mapa.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/PB/załączniki/PB - opis - Rekreacyjna dokumenty.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/PB/załączniki/rekreacyjan burmistrz/DEST2468.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/PB/załączniki/rekreacyjan burmistrz/DEST2469.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/PB/załączniki/rekreacyjan burmistrz/DEST2470.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/PB/załączniki/rekreacyjan burmistrz/DEST2471.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/PB/załączniki/rekreacyjan burmistrz/noname
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/PB/załączniki/rekreacyjan burmistrz/SKM_C224e24111411390.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/PB/załączniki/rekreacyjan burmistrz/SKM_C224e24111412360.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/PB/załączniki/rekreacyjna enea/DEST2480.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/PB/załączniki/rekreacyjna enea/DEST2481.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/PB/załączniki/rekreacyjna enea/DEST2482.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/PB/załączniki/rekreacyjna enea/DEST2483.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/PB/załączniki/rekreacyjna enea/DEST2484.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/PB/załączniki/rekreacyjna enea/DEST2485.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/PB/załączniki/rekreacyjna enea/DEST2486.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/PB/załączniki/rekreacyjna enea/DEST2487.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/PB/załączniki/rekreacyjna enea/SKM_C224e24111412450.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/PB/załączniki/rekreacyjna enea/SKM_C224e24111412451.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/PB/załączniki/rekreacyjna enea/SKM_C224e24111412520.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/PB/załączniki/rekreacyjna gzgkim 2/DEST2463.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/PB/załączniki/rekreacyjna gzgkim 2/DEST2464.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/PB/załączniki/rekreacyjna gzgkim 2/DEST2465.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/PB/załączniki/rekreacyjna gzgkim 2/DEST2466.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/PB/załączniki/rekreacyjna gzgkim 2/noname
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/PB/załączniki/rekreacyjna gzgkim 2/SKM_C224e24111411170.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/PB/załączniki/rekreacyjna gzgkim 2/zgkim-wt.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/PB/załączniki/zdp/doc20240726110753.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/projekt technicznBS/rysunek nr 1.1.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/projekt technicznBS/rysunek nr 1.2.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/projekt technicznBS/rysunek nr 2.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/projetk techniczny DR/6.1Przekroje-297x1200v2.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/projetk techniczny DR/6.2Przekroje-297x1200v2.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/projetk techniczny DR/6.3Przekroje-297x1200v2.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/projetk techniczny DR/6.4Przekroje-297x1000v2.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/Uzgodnienia aktualizaja/Uzgodnienie enea aktualizacja.pdf
- Inny Dokumentacja Rekreacyjna/wycinka drzew/decycja-Oś-V.613.4.97.2024-wycinka.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Koronowo
- „Budowa pomostu na Jeziorze Salno” w ramach zadania inwestycyjnego: „Zagospodarowanie plaży w Salnie wraz z budową pomostu”
- Budowa parkingu przy Szkole Podstawowej nr 2 w Koronowie.
- Zagospodarowanie plaży w Salnie w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Zagospodarowanie plaży w Salnie wraz z budową pomostu (II)”
- Przebudowa istniejącego placu zabaw przy Żłobku Samorządowym we Wtelnie (IV)
- Budowa skateparku oraz toru rolkarskiego w Koronowie