WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-13

Przebudowa drogi gminnej Nr 130519C relacji Czewujewo - Izdebno od km 0+000,00 do km 1+853,00

GMINA ROGOWO

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00308572
Zamawiający
GMINA ROGOWO
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Kujawsko-pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-13
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-25

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Załącznik nr 11 Kosztorys ofertowy - przedmiar robót.zip
  • Projekt Załącznik nr 13 Projekt wykonawczy - Stała organizacja ruchu.zip
  • Projekt Załącznik nr 14 Projekt wykonawczy - Tymczasowa organizacja ruchu.zip
  • STWiOR Załącznik nr 10 Szczegółowa Specyfikacja Techniczna.zip
  • SWZ SWZ bez negocjacji art. 275 pkt. 1-sig.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załącznik do Umowy.zip
  • Inny Załączniki od 1 do 8.zip
  • Inny Załącznik nr 12 Dokumentacja projektowa.zip
  • Inny Załącznik nr 15 - Regulamin platformazakupowa.pl.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 Plan orientacyjny i sytuacyjny.zip
  • Wzór umowy Załączniki od 1 do 8/Załącznik nr 8 do SWZ - Umowa-wzór.pdf
  • Formularz Załączniki od 1 do 8/Załącznik nr 1 do SWZ - formularz oferty.doc
  • Inny Załączniki od 1 do 8/Załącznik nr 2 do SWZ.doc
  • Inny Załączniki od 1 do 8/Załącznik nr 3 do SWZ .doc
  • Inny Załączniki od 1 do 8/Załącznik nr 4 do SWZ -Zobowiaz. innych pod. .doc
  • Inny Załączniki od 1 do 8/Załącznik nr 5 do SWZ - wykaz robót budowlanych .doc
  • Inny Załączniki od 1 do 8/Załącznik nr 6 do SWZ - wykaz osób.doc
  • Inny Załączniki od 1 do 8/Załącznik nr 7 - (Opis przedmiotu zamówienia).pdf
  • Inny Załącznik do Umowy/Załącznik nr 2 do umowy - Karta gwarancyjna.doc
  • Inny Załącznik nr 9 Plan orientacyjny i sytuacyjny/Mapa ewidencyjna .pdf
  • Inny Załącznik nr 9 Plan orientacyjny i sytuacyjny/Mapa PZT Rys 2.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 Plan orientacyjny i sytuacyjny/Plan sytuacyjny 1.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 Plan orientacyjny i sytuacyjny/Plan sytuacyjny 2.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 Plan orientacyjny i sytuacyjny/Załącznik nr 9 Plan orientacyjny.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 10 Szczegółowa Specyfikacja Techniczna/Załącznik nr 10 SST Rogowo Czewujewo - Izdebno.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 11 Kosztorys ofertowy - przedmiar robót/Załącznik nr 11 Kosztorys ofertowy.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 11 Kosztorys ofertowy - przedmiar robót/Załącznik nr 11 Przedmiar.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 12 PT Czewujewo- Izdebno.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 12 Rys 3 Przekroje normalne.pdf
  • Projekt Załącznik nr 13 Projekt wykonawczy - Stała organizacja ruchu/Org stała Czewujewo - Izdebno 2026.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 Projekt wykonawczy - Stała organizacja ruchu/Rys 1 Plan orientacyjny 2026.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 Projekt wykonawczy - Stała organizacja ruchu/Rys 2-1 SOR cz 1.pdf
  • Inny Załącznik nr 13 Projekt wykonawczy - Stała organizacja ruchu/Rys 2-2 SOR.pdf
  • Projekt Załącznik nr 14 Projekt wykonawczy - Tymczasowa organizacja ruchu/TOR Przebudowa drogi gminnej Czewujewo - Izdebno opis techniczny.pdf
  • Inny Załącznik nr 14 Projekt wykonawczy - Tymczasowa organizacja ruchu/TOR Przebudowa drogi gminnej Czewujewo - Izdebno część rysunkowa [A3].pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: GMINA ROGOWO