Postępowanie zakończone 2026-08-13
Przebudowa drogi gminnej Ossówka - Brudnowo
Gmina Koneck
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00364255
- Zamawiający
- Gmina Koneck
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Ossówka - Brudnowo
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-13
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-28
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny BI.271.4.2026.zip
- Przedmiar BI.271.4.2026/Załącznik Nr 7 - Kosztorys ofertowy.xlsx
- Projekt BI.271.4.2026/Załącznik Nr 10 - Projekt budowlany.pdf
- Projekt BI.271.4.2026/Załącznik Nr 8 - SOR.pdf
- STWiOR BI.271.4.2026/Załącznik Nr 9 - stwiorb.pdf
- SWZ BI.271.4.2026/Specyfikacja Warunków Zamówienia.docx
- Wzór umowy BI.271.4.2026/Załącznik Nr 11 - Projekt umowy.doc
- Formularz BI.271.4.2026/Załącznik Nr 1 - Formularz ofertowy.doc
- Inny BI.271.4.2026/Załącznik Nr 2 - Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu i o spełnieniu warunków.doc
- Inny BI.271.4.2026/Załącznik Nr 3 - Oświadczenie dotyczące podanych informacji.doc
- Inny BI.271.4.2026/Załącznik Nr 4 - Oświadczenie dotyczące grupy kapitałowej.docx
- Inny BI.271.4.2026/Załącznik Nr 5 - Wykaz robót budowlanych.doc
- Inny BI.271.4.2026/Załacznik Nr 6 - Wykaz osób skierowanych do realizacji zamówienia publicznego doc..doc
Przedmiar robót — 36 pozycji
| Lp. | Opis | J.m. | Ilość |
|---|---|---|---|
| 1 | Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych - trasa dróg w terenie równinnym | km | 0.79000000000000003552713678800500929355621337890625 |
| 2 | Mechaniczne ścinanie drzew z karczowaniem pni o średnicy 56-65 cm - strefa niebezpieczna obok jezdni (26-75 poj./h) wraz z zasypaniem | szt | 2 |
| 3 | Usunięcie warstwy ziemi urodzajnej (humusu) o grubości do 25 cm | m2 | 1580 |
| 4 | Koryta wykonywane mechanicznie gł. 20 cm | m2 | 3576 |
| 5 | Warstwy odcinające zagęszczane mechanicznie o grubości 10 cm | m2 | 3576 |
Pokazano 5 z 36 pozycji.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP