Postępowanie zakończone 2026-08-27
Przebudowa drogi wojewódzkiej DW 273 w kilometrze 3+477 polegająca na wykonaniu przejścia dla pieszych wraz z dojściem, oświetleniem dedykowanym oraz sygnalizacją świetlną
Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00384256
- Zamawiający
- Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-27
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar 2_Załącznik nr 2. Kosztorys ofertowy_DIS_DW_273.xls
- SWZ SWZ_DW_273.pdf
- Wzór umowy 3_Załącznik nr 3. Wzór umowy DI273 przejście 3+477.pdf
- Formularz 1_Załącznik_nr_1. Formularz_oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu08def6a6-4ee5-4b5c-68d1-700001d67cff.pdf
- Inny 1a_Załacznik_nr_1a_i_4. Oświadczenia.docx
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja.zip
- Inny 6_Załącznik_nr_6_do_SWZ_Wzór gwarancji.doc
- Przedmiar 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/5. Dokumentacja projektowa/5. Dokuemntacja projektowa/4. Przedmiar/Przedmiar robót.pdf
- Projekt 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/5. Dokumentacja projektowa/5. Dokuemntacja projektowa/1 Projekt budowlany/1 PZ/PZT_2026_04_10.pdf
- Projekt 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/5. Dokumentacja projektowa/5. Dokuemntacja projektowa/1 Projekt budowlany/2 PAB/PAB-2026-04-10.pdf
- Projekt 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/5. Dokumentacja projektowa/5. Dokuemntacja projektowa/1 Projekt budowlany/3 PT-D/PT-D-2026-09-14.pdf
- Projekt 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/5. Dokumentacja projektowa/5. Dokuemntacja projektowa/1 Projekt budowlany/4 PT-EOS/PT-EOŚ.pdf
- Projekt 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/5. Dokumentacja projektowa/5. Dokuemntacja projektowa/1 Projekt budowlany/5 PT-E/PT-E.pdf
- Projekt 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/5. Dokumentacja projektowa/5. Dokuemntacja projektowa/1 Projekt budowlany/6 ZPB/ZPB-2026-04-10.pdf
- Projekt 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/5. Dokumentacja projektowa/5. Dokuemntacja projektowa/2 Czasowa organizacja ruchu/COR-przejście dla pieszych.pdf
- Projekt 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/5. Dokumentacja projektowa/5. Dokuemntacja projektowa/3 Stała organizacja ruchu/SOR-przejście dla pieszych.pdf
- STWiOR 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/5. Dokumentacja projektowa/4.1. Dokumentacja projektowa zamienna/Specyfikacje/STWIORB Sygnalizacja świetlna.pdf
- STWiOR 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/5. Dokumentacja projektowa/5. Dokuemntacja projektowa/5 Specyfikacja techniczna/SST br drogowa 01.pdf
- STWiOR 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/5. Dokumentacja projektowa/5. Dokuemntacja projektowa/5 Specyfikacja techniczna/SST br elektryczna 01.pdf
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/5. Dokumentacja projektowa/4.1. Dokumentacja projektowa zamienna/PAB.pdf
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/5. Dokumentacja projektowa/4.1. Dokumentacja projektowa zamienna/PTD 3.pdf
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/5. Dokumentacja projektowa/4.1. Dokumentacja projektowa zamienna/Specyfikacje/D – 07.01.01 OZNAKOWANIE POZIOME (obow. od 17.03.2026).docx
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/5. Dokumentacja projektowa/4.1. Dokumentacja projektowa zamienna/Specyfikacje/D – 08.01.01b USTAWIENIE KRAWĘŻNIKÓW BETONOWYCH (ver. 01_2025).docx
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/5. Dokumentacja projektowa/4.1. Dokumentacja projektowa zamienna/Specyfikacje/D – 08.01.01c USTAWIENIE OPORNIKÓW BETONOWYCH (ver. 01_2025).docx
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/5. Dokumentacja projektowa/4.1. Dokumentacja projektowa zamienna/Specyfikacje/D - 08.02.01a Chodniki z płytek wskaźnikowych (obow. od 03.03.2026).docx
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/5. Dokumentacja projektowa/4.1. Dokumentacja projektowa zamienna/Specyfikacje/D – 08.03.01 OBRZEŻA BETONOWE (ver. 01_2025).docx
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/5. Dokumentacja projektowa/4.1. Dokumentacja projektowa zamienna/Specyfikacje/D – 09.01.01 ZIELEŃ DROGOWA (ver. 03_2025).doc
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/5. Dokumentacja projektowa/4.1. Dokumentacja projektowa zamienna/szczegół krawęznika.bak
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/5. Dokumentacja projektowa/4.1. Dokumentacja projektowa zamienna/szczegół krawęznika.dwg
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/5. Dokumentacja projektowa/4.1. Dokumentacja projektowa zamienna/szczegół krawęznika.pdf
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/5. Dokumentacja projektowa/5. Dokuemntacja projektowa/2 Czasowa organizacja ruchu/DW273 3+477 Zatwierdzenie COR.pdf
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/5. Dokumentacja projektowa/5. Dokuemntacja projektowa/3 Stała organizacja ruchu/DW273 3+477 Zatwierdzenie SOR.pdf
- Inny 5_Załącznik nr 5. OPZ + dokumentacja/Załącznik nr 5. OPZ DW273 DIS Wielka Nieszawka przejście 3+477.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
- Odnowa nawierzchni bitumicznej poprzez wymianę warstwy ścieralnej DW 237 w m. Gostycyn ul. Bydgoska od km 37+777 do km 39+218 dł. 1,441 km
- Umacnianie poboczy przez jednostki należące do struktury Zarządu Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy w latach 2026 - 2027 z podziałem na 4 części.
- Odnowa Nawierzchni DW 272 na odc. Belno - Sulnowo od km 7+155 do km 9+355 dł. 2,200 km
- Remont chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej nr 558 Lipno - Dyblin na ulicy Piłsudskiego oraz Dobrzyńskiej w m. Lipno - RDW Włocławek
- Odnowa nawierzchni DW Nr 563 m. Rypin ulica Mławska (granica obszaru zabudowanego) – granica miasta od km 2+108 do km 2+440 dł. 0,332 km