Postępowanie zakończone 2026-08-14
Przebudowa i wyposażenie pomieszczeń z przeznaczeniem na zorganizowanie Dziennego Domu „Aktywny Senior” w Kruszwicy
GMINA KRUSZWICA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00371066
- Zamawiający
- GMINA KRUSZWICA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kruszwica, pow. inowrocławski, woj. kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 10 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-14
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-30
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2_SWZ.pdf
- Wzór umowy 7_Zał_5_Wzór umowy.pdf
- Formularz 3_Zał_1_Formularz oferty.doc
- Ogłoszenie 1_Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 4_Zał_2_Oświadczenie podstawy-wykluczenia oraz spełnianie warunków.docx
- Inny 5_Zał_3_Wykaz robót.doc
- Inny 6_Zał_4_Wykaz osób.doc
- Inny 8_Dokumentacja.zip
- Przedmiar 8_Dokumentacja/PRZEDMIAR_ROBÓT_v1.00.pdf
- Projekt 8_Dokumentacja/Decyzja o LICP/analiza1.pdf
- Projekt 8_Dokumentacja/Decyzja o LICP/dec_5_26_Gmina_dz_54)1_Kruszwica_Jana_Kasprowicza_Obr.1.pdf
- Projekt 8_Dokumentacja/Decyzja o LICP/decyzja.pdf
- Projekt 8_Dokumentacja/PAB_2026_GMINA_KRUSZWICA.pdf
- Projekt 8_Dokumentacja/PZT_2026_GMINA_KRUSZWICA.pdf
- Projekt 8_Dokumentacja/TOM_IVba_BRANZA_KONSTRUKCJA.pdf
- Projekt 8_Dokumentacja/TOM_IVbc_BRANZA_SANITARNA.pdf
- Projekt 8_Dokumentacja/TOM_IVc_BRANZA_ELEKTRYCZNA.pdf
- Projekt 8_Dokumentacja/ZL_2026_GMINA_KRUSZWICA.pdf
- STWiOR 8_Dokumentacja/2026.P-02_STWIOR_v1.00.pdf
- Inny 8_Dokumentacja/2026.P-02_KARTA_UZGODNIENIA_PROJEKTU_POD_WZGLEDEM_ZGODNOSCI_PPOZ.pdf
- Inny 8_Dokumentacja/Decyzja o LICP/analiza2.pdf
- Inny 8_Dokumentacja/Decyzja o LICP/analiza.pdf
- Inny 8_Dokumentacja/Decyzja o LICP/zaświadczenie_ostateczność_ZSO.pdf
- Inny 8_Dokumentacja/DECYZJA_PNB_GMINA_KRUSZWICA.pdf
- Inny 8_Dokumentacja/Ekspertyza ppoż i postanowienie KPKWPSP/Ekspertyza_OPIECZĘTOWANA.pdf
- Inny 8_Dokumentacja/Ekspertyza ppoż i postanowienie KPKWPSP/Postanowienie_KPKWPSP.pdf
- Inny 8_Dokumentacja/Wytyczne_konserwatorskie_WUOZ/Kruszwica_Szkoła_adaptacja.pdf
- Inny 8_Dokumentacja/Wytyczne_konserwatorskie_WUOZ/Szkoła_Kasprowicza_7_-przebudowa.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 10 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA KRUSZWICA
- Remont drogi gminnej zlokalizowanej na części dz. nr 149, 199 obr. Sukowy w m. Sukowy
- Modernizacja nawierzchni drogi gminnej nr 150806C Polanowice -Chrosno
- Przebudowa ulicy Pszenicznej w Grodztwie
- Przebudowa drogi w Bachorcach w gminie Kruszwica
- Pełnienie funkcji nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi(...)pn.„Magazyn Obrony Cywilnej wraz z zapleczem gospodarczym–rozbudowa istniejącego budynku przy ul.Niepodległości 47a w Kruszwicy”