WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-09

„Przebudowa istniejącego placu zabaw przy Żłobku Samorządowym we Wtelnie (III)”

Gmina Koronowo

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00299273
Zamawiający
Gmina Koronowo
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Kujawsko-pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-09
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-19

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ aktywne place zabaw Wtelno (III).pdf
  • Wzór umowy załącznik nr 3 - umowa projekt.pdf
  • Formularz załącznik nr 1 - oferta cenowa.doc
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny dokumentacja.7z
  • Inny załącznik nr 2 - oświadczenia wykonawcy z art 125 ust 1 uPzp.docx
  • Inny załącznik nr 4 - oświadczenia podmiotu udostepniajacego zasoby z art 125 ust 5 uPzp.docx
  • Inny załącznik nr 5 - zobowiązanie podmiotu udostępniajacego zasoby.doc
  • Inny załącznik nr 6 - oświadczenie wspólne ubieganie.doc
  • Przedmiar dokumentacja/przedmiar.pdf
  • Projekt dokumentacja/PZT_2026.03.10.pdf
  • Projekt dokumentacja/WTE_PAB_E1_PZT_OPIS.pdf
  • Projekt dokumentacja/WTE_PT-W_T2_OPIS TECH.pdf
  • STWiOR dokumentacja/STWIOR.pdf
  • Inny dokumentacja/urządzenia do demontażu/Messenger_creation_16B0E63B-5846-443C-986E-5519FD915867.jpeg
  • Inny dokumentacja/urządzenia do demontażu/Messenger_creation_352B1453-E70A-46D6-B784-22CF0ADBEFA4.jpeg
  • Inny dokumentacja/urządzenia do demontażu/Messenger_creation_6923767F-4E85-42D4-95EF-1C00A4DC96B4.jpeg
  • Inny dokumentacja/urządzenia do demontażu/Messenger_creation_90E7E430-A335-47D6-962F-3BA604F77B1E.jpeg
  • Inny dokumentacja/urządzenia do demontażu/Messenger_creation_97728C0A-05DE-431C-B33A-8C3C9EBD8DC4.jpeg
  • Inny dokumentacja/urządzenia do demontażu/Messenger_creation_BEBF2788-A33B-49A4-BE72-B44E79FB260F.jpeg
  • Inny dokumentacja/urządzenia do demontażu/Messenger_creation_C5B67C22-CA72-4E96-B847-09F5651AB44D.jpeg
  • Inny dokumentacja/urządzenia do demontażu/Messenger_creation_C92FDD9A-3AF3-4B51-95EB-871A55D98698.jpeg
  • Inny dokumentacja/urządzenia do demontażu/Messenger_creation_CF70F4AD-B3EC-403D-AA83-A7513D9898A2.jpeg
  • Inny dokumentacja/urządzenia do demontażu/Messenger_creation_DE0DD714-E06F-45D5-81B8-BE5313FFAC18.jpeg
  • Inny dokumentacja/urządzenia do demontażu/Thumbs.db
  • Inny dokumentacja/zaswiadczenie_5aa_WB.6743.266.2026.pdf
  • Inny dokumentacja/zdjęcia wiaty/Wiata 1.JPEG
  • Inny dokumentacja/zdjęcia wiaty/Wiata 2.JPEG
  • Inny dokumentacja/zdjęcia wiaty/Wtelno wiata.JPEG

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Koronowo