WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-06-09

Przebudowa obiektów mostowych w ciągu drogi powiatowej nr 1926C Nakło-Bydgoszcz w miejscowości Występ (Paramelka i Kanał Bydgoski)

Zarząd Dróg Powiatowych w Nakle nad Notecią

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00256409
Zamawiający
Zarząd Dróg Powiatowych w Nakle nad Notecią
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Kujawsko-pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-06-09
Termin realizacji
Data publikacji
2026-05-22

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ obiekty mostowe droga 1926C.docx
  • Wzór umowy Załącznik nr 10 Umowa-wzór zm. 08.06.2026.doc
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Kosztorysy ofertowe - Załącznik nr 2.zip
  • Inny Odpowiedzi na pytania.docx
  • Inny Projekt do przetargu.zip
  • Inny Pytania do Zamawiającego - 05.06.2026 odp na platformę.docx
  • Inny SWZ obiekty mostowe droga 1926C zm. 08.06.2026.docx
  • Inny Załączniki do SWZ.zip
  • Formularz Załączniki do SWZ/Załącznik nr 1 Formularz oferty.doc
  • Inny Załączniki do SWZ/~$łącznik nr 4 Oświadczenie podmiotu trzeciego.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/~$łącznik nr 4 Oświadczenie podmiotu trzeciego.docx.venus
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 10 Umowa-wzór.doc
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 11 Oświadczenie wykonawców wspólnie.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 12 Oświadczenie podwyk..docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 3 Oświadczenie wykonawcy.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 4 Oświadczenie podmiotu trzeciego.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 5 Zobowiąz. podmiotu trzeciego.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 6 Wykaz robót, doświadcz..docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 7 Wykaz sprzętu - nie dotyczy.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 8 Wykaz osób.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 9 grupa kapitałowa.docx
  • Przedmiar Kosztorysy ofertowe - Załącznik nr 2/TOM_4_KOSZTORYS OFERTOWY - BM - Załącznik nr 2/TOM_4_KOSZTORYS OFERTOWY - BM.pdf
  • Przedmiar Kosztorysy ofertowe - Załącznik nr 2/TOM_8_KOSZTORYS OFERTOWY - BS - Załącznik nr 2/TOM_8_KOSZTORYS OFERTOWY - BS.pdf
  • Inny Kosztorysy ofertowe - Załącznik nr 2/TOM_8_KOSZTORYS OFERTOWY - BS - Załącznik nr 2/00_StronaTyt_KO_BS.pdf
  • Inny Kosztorysy ofertowe - Załącznik nr 2/TOM_8_KOSZTORYS OFERTOWY - BS - Załącznik nr 2/KO_KanalizacjaDeszczowa.pdf
  • Przedmiar Projekt do przetargu/TOM_3_PRZEDMIAR ROBOT - BM/TOM_3_PRZEDMIAR ROBOT - BM.pdf
  • Przedmiar Projekt do przetargu/TOM_7_PRZEDMIAR ROBOT - BS/00_StronaTyt_PR_BS.pdf
  • Przedmiar Projekt do przetargu/TOM_7_PRZEDMIAR ROBOT - BS/PR_KanalizacjaDeszczowa.pdf
  • Przedmiar Projekt do przetargu/TOM_7_PRZEDMIAR ROBOT - BS/TOM_7_PRZEDMIAR ROBOT - BS.pdf
  • Projekt Projekt do przetargu/TOM_11_CZASOWA ORGANIZACJA RUCHU/TOR_caly.pdf
  • STWiOR Projekt do przetargu/TOM_9_STWiORB - BS/D.03.02.01_SIEĆ KANALIZACJI DESZCZOWEJ.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_0_MAPA DO CELOW PROJEKTOWYCH/scan0238.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_11_CZASOWA ORGANIZACJA RUCHU/jersey.png
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_12_OPERAT WODNOPRAWNY/00_StronaTytulowa.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_12_OPERAT WODNOPRAWNY/01_PlanSytuacyjny.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_12_OPERAT WODNOPRAWNY/02_ProfilPodłużnyKanalizacjiDeszczowej.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_12_OPERAT WODNOPRAWNY/03_WylotKanalizacjiDeszczowej.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_12_OPERAT WODNOPRAWNY/04_Rysunek zestawieniowy Kanał Bydgoski.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_12_OPERAT WODNOPRAWNY/05_Rysunek zestawieniowy Kanał Paramelka.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_12_OPERAT WODNOPRAWNY/Opis w jezyku nietechnicznym.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_12_OPERAT WODNOPRAWNY/Załączniki/JCWPD_GW600043.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_12_OPERAT WODNOPRAWNY/Załączniki/JCWP_RW600015188389.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_12_OPERAT WODNOPRAWNY/Załączniki/JCWP_RW600016188391.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_13_ORYGINALY DOKUMENTOW/DecyzjaPozwolenia/Decyzja_Pozwolenie na przebudowę.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_13_ORYGINALY DOKUMENTOW/DecyzjaŚrodowiskowa/Decyzja_WKŚ.6220.26.2025.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_13_ORYGINALY DOKUMENTOW/DecyzjaŚrodowiskowa/Zaświadczenie_prawomocność.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_13_ORYGINALY DOKUMENTOW/Pismo w sprawie decyzji lokalizacji/04_Pismo w sprawie decyzji lokalizacji celu publicznego.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_13_ORYGINALY DOKUMENTOW/PozwolenieWodnoprawne/07_PozwolenieWod-Praw.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_13_ORYGINALY DOKUMENTOW/PozwolenieWodnoprawne/08_Zaswiadczenie_prawomocnosc_decyzji_wodnoprawnej.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/01_PZT/01_StronaTyt_PZT.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/01_PZT/02_Spis zawartosci PZT.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/01_PZT/03_Oswiadczenie PZT.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/01_PZT/04_UprawnieniaZaswiadczenia.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/01_PZT/05_Opis PZT.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/01_PZT/06_Plansza_PZT_v3.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/02_PAB/01_StronaTyt_PAB.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/02_PAB/02_Spis_PAB.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/02_PAB/03_Oswiadczenie_PAB.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/02_PAB/04_BranzaMostowa_przekladka.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/02_PAB/05_Opis_PAB_BM.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/02_PAB/06_Rys.01_BM_PlanSytuacyjny.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/02_PAB/07_Rys.02_BM_Inwentaryzacja Kanał Bydgoski.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/02_PAB/08_Rys.03_BM_Rysunek zestawieniowy mostu na Kanale Bydgoskim.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/02_PAB/09_Rys.04_BM_Inwentaryzacja Kanał Parmelka.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/02_PAB/10_Rys.05_BM_Rysunek zestawieniowy Kanał Paramelka.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/02_PAB/11_BranzaSanitarna_przekladka.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/02_PAB/12_Opis_PAB_KS.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/02_PAB/13_Rys.01_BS_PlanSytuacyjny.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/02_PAB/14_Rys.02_BS_ProfilPodłużnyKanalizacjiDeszczowej.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/02_PAB/15_Rys.03_BS_WylotKanalizacjiDeszczowej.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/02_PAB/16_Rys.04_BS_Studnie kanalizacji deszczowej.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/02_PAB/17_Rys.05_BS_Wpust deszczowy.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/03_ZAŁ/01_StronaTyt_zalaczniki.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/03_ZAŁ/02_Spis_zal.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/03_ZAŁ/03_Zalaczniki_Form-Praw_przekladka.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/03_ZAŁ/04_Pismo w sprawie decyzji lokalizacji celu publicznego.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/03_ZAŁ/05_Decyzja_Srodowiskowa.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/03_ZAŁ/06_Zaswiadczenie_prawomocnosc_decyzji_srodowiskowej.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/03_ZAŁ/07_PozwolenieWod-Praw.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/03_ZAŁ/08_Zaswiadczenie_prawomocnosc_decyzji_wodnoprawnej.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/03_ZAŁ/09_Wytyczne_WUOZ.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/03_ZAŁ/10_Wytyczne_WUOZ.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/03_ZAŁ/11_Decyzja_WUOZ.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/03_ZAŁ/12_UzgodnieniePGW_WodyPolskie.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/03_ZAŁ/13_Opinia_RDOS_Bydgoszcz.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/03_ZAŁ/14_Uzgodnienie_Urzadu_Zeglugi_Srodladowej.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/03_ZAŁ/15_Uzgodnienie Burmistrza Miasta i Gminy.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/03_ZAŁ/16_Zgoda Burmistrza Miasta i Gminy.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/03_ZAŁ/17_Protokol_ZUDP.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/03_ZAŁ/18_Plansza_ZUDP.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/03_ZAŁ/19_Uzgodnienia Inwestora.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/04_BIOZ/01_BIOZ_przekladka.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/04_BIOZ/02_StronaTyt_BIOZ.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/04_BIOZ/03_BIOZ_BranzaMostowa.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_1_PROJEKT BUDOWLANY/04_BIOZ/04_BIOZ_BranzaSanitarna.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_2_PROJEKT TECHNICZNY - BM/00_Oswiadczenia_PT_BM.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_2_PROJEKT TECHNICZNY - BM/00_SpisZawartosci_PT.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_2_PROJEKT TECHNICZNY - BM/00_StronaTyt_PT_BM.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_2_PROJEKT TECHNICZNY - BM/00_UprawnieniaZaswiadczenia.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_2_PROJEKT TECHNICZNY - BM/01_PT_PlanSytuacyjny.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_2_PROJEKT TECHNICZNY - BM/24_PT_Profil podłużny.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_2_PROJEKT TECHNICZNY - BM/25_PT_Przekroje normalne.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_2_PROJEKT TECHNICZNY - BM/26_PT_Szczegóły konstrukcyjne.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_2_PROJEKT TECHNICZNY - BM/Kanał Bydgoski/02_PT_Inwentaryzacja Kanał Bydgoski.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_2_PROJEKT TECHNICZNY - BM/Kanał Bydgoski/03_PT_Rysunek zestawieniowy Kanał Bydgoski.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_2_PROJEKT TECHNICZNY - BM/Kanał Bydgoski/04_PT_Przebudowa przyczółków Kanał Bydgoski.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_2_PROJEKT TECHNICZNY - BM/Kanał Bydgoski/05_PT_Poprzecznica Kanał Bydgoski.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_2_PROJEKT TECHNICZNY - BM/Kanał Bydgoski/06_PT_Łożyska Kanał Bydgoski.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_2_PROJEKT TECHNICZNY - BM/Kanał Bydgoski/07_PT_Płyta pomostu Kanał Bydgoski.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_2_PROJEKT TECHNICZNY - BM/Kanał Bydgoski/08_PT_Odwodnienie płyty pomostu Kanał Bydgoski.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_2_PROJEKT TECHNICZNY - BM/Kanał Bydgoski/09_PT_Nadbeton opasek na obiekcie Kanał Bydgoski.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_2_PROJEKT TECHNICZNY - BM/Kanał Bydgoski/10_PT_Dylatacja Kanał Bydgoski.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_2_PROJEKT TECHNICZNY - BM/Kanał Bydgoski/11_PT_Płyty przejściowe Kanał Bydgoski.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_2_PROJEKT TECHNICZNY - BM/Kanał Parmelka/12_PT_Inwentaryzacja Kanał Parmelka.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_2_PROJEKT TECHNICZNY - BM/Kanał Parmelka/13_PT_Rysunek zestawieniowy Kanał Paramelka.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_2_PROJEKT TECHNICZNY - BM/Kanał Parmelka/14_PT_Przebudowa przyczółków Kanał Paramelka.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_2_PROJEKT TECHNICZNY - BM/Kanał Parmelka/15_PT_Poprzecznice projektowane Kanał Paramelka.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_2_PROJEKT TECHNICZNY - BM/Kanał Parmelka/16_PT_Łożyska Kanał Paramelka.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_2_PROJEKT TECHNICZNY - BM/Kanał Parmelka/17_PT_Płyta pomostu Kanał Paramelka.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_2_PROJEKT TECHNICZNY - BM/Kanał Parmelka/18_PT_Odwodnienie obiektu Kanał Paramelka.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_2_PROJEKT TECHNICZNY - BM/Kanał Parmelka/19_PT_Nadbeton opasek na obiekcie Kanał Paramelka.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_2_PROJEKT TECHNICZNY - BM/Kanał Parmelka/20_PT_Dylatacje Kanał Paramelka.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_2_PROJEKT TECHNICZNY - BM/Kanał Parmelka/21_PT_Płyta przejściowa od strony południowej Kanał Paramelka.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_2_PROJEKT TECHNICZNY - BM/Kanał Parmelka/22_PT_Płyta przejściowa od strony północnej Kanał Paramelka.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_2_PROJEKT TECHNICZNY - BM/Kanał Parmelka/23_PT_Balustrada Kanał Paramelka.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_2_PROJEKT TECHNICZNY - BM/OT_PT_Projekt remontu_v3.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_5_STWiORB - BM/00_StronaTyt_STWiORB_BM.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_6_PROJEKT TECHNICZNY - BS/00_Oswiadczenie.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_6_PROJEKT TECHNICZNY - BS/00_StronaTyt_PT_BS.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_6_PROJEKT TECHNICZNY - BS/01_PT_BS_PlanSytuacyjny.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_6_PROJEKT TECHNICZNY - BS/02_PT_BS_ProfilPodłużnyKanalizacjiDeszczowej.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_6_PROJEKT TECHNICZNY - BS/03_PT_BS_WylotKanalizacjiDeszczowej.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_6_PROJEKT TECHNICZNY - BS/04_PT_BS_Studnie kanalizacji deszczowej.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_6_PROJEKT TECHNICZNY - BS/05_PT_BS_Wpust deszczowy.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_6_PROJEKT TECHNICZNY - BS/Oswiadczenie.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_6_PROJEKT TECHNICZNY - BS/OT Nakło.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_6_PROJEKT TECHNICZNY - BS/UprawnieniaZaswiadczenia.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_9_STWiORB - BS/00_StronaTyt_STWiORB_BS.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_12_OPERAT WODNOPRAWNY/00_Operat_Występ.pdf
  • Inny Projekt do przetargu/TOM_5_STWiORB - BM/TOM_5_STWiORB - BM.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP