Postępowanie zakończone 2026-06-08
Przebudowa sięgacza ulicy Podmiejskiej z rozbudową kolektora deszczowego oraz budową kanału technologicznego na działkach o nr ewid.: 2/64, 2/85 i fragmentach działek o nr ewid. 2/65, ...
"Podmiejska Wspólna Droga"
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00257962
- Zamawiający
- "Podmiejska Wspólna Droga"
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-08
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-23
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA.pdf
- Wzór umowy SWZ załącznik 8 - Projekt umowy.pdf
- Wzór umowy umowa Stowarzyszenia z Miastem Bydgoszcz.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu - 08deb885-ebed-5582-4b6e-b700012301fc-1.pdf
- Inny Informacja z otwarcia ofert.pdf
- Inny SWZ część 10 - specyfikacje techniczne.zip
- Inny SWZ część 11 - przedmiar robót.zip
- Inny SWZ załącznik 1 - Opis przedmiotu zamówienia.pdf
- Inny SWZ załącznik 2 - Wzór Formularza Ofertowego.pdf
- Inny SWZ załącznik 3 - Wzór oświadczenia dotyczącego braku przesłanek wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.pdf
- Inny SWZ załącznik 4 - Wzór oświadczenia potwierdzające spełnienie warunków udziału w postępowaniu w zakresie jakim wykonawca powołuje się na zasoby podmiotu oraz brak podstaw wykluczenia podmiotu.pdf
- Inny SWZ załącznik 5 - Wzór zobowiązania podmiotu trzeciego do oddania do dyspozycji niezbędnych zasobów na okres korzystania z nich przy wykonywaniu zamówienia.pdf
- Inny SWZ załącznik 6 - Wzór oświadczenia wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.pdf
- Inny SWZ załącznik 7 - Oświadczenie gwarancyjne.pdf
- Inny SWZ załącznik 9a - dokumentacja techniczna.zip
- Inny SWZ załącznik 9b - dokumentacja techniczna.zip
- Inny SWZ załącznik 9c - dokumentacja techniczna.zip
- Inny SWZ załącznki 2, 3, 4, 5, 6 - wersja edytowalna.zip
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP