Postępowanie zakończone 2026-07-09
Przebudowa żłobka przy ul. Żytniej 80 we Włocławku
Miasto Włocławek - Urząd Miasta Włocławek
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00306032
- Zamawiający
- Miasto Włocławek - Urząd Miasta Włocławek
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-09
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-24
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny SWZ+załączniki.zip
- Przedmiar SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/PRZEDMIARY/3126_Żłobek_Żytnia_[Kosztorys_Roboty]_Przedmiar.pdf
- Przedmiar SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/PRZEDMIARY/3126_Żłobek_Żytnia_[Kosztorys_Wyposażenie]_Przedmiar.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/OPIS WYPOSAŻENIE.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PAB/5623_02_PAB_[Opis].pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_04_PTBA_[.pdf]/5623_PTBA_[Opis]_v2.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_04_PTBA_[.pdf]/5623_PTBA_[Strona_tytułowa].pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_04_PTBA_[.pdf]/5623_Rys._nr_A01_elewacje.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_04_PTBA_[.pdf]/5623_Rys._nr_A02_elewacje.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_04_PTBA_[.pdf]/5623_Rys._nr_A03_Piwnica.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_04_PTBA_[.pdf]/5623_Rys._nr_A04-Rzut_parteru.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_04_PTBA_[.pdf]/5623_Rys._nr_A05-Rzut_piętra.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_04_PTBA_[.pdf]/5623_Rys._nr_A06_rzut_dachu.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_04_PTBA_[.pdf]/5623_Rys._nr_A07_Przekrój.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_04_PTBA_[.pdf]/5623_Rys._nr_A08_stolarka_drzwiowa.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_04_PTBA_[.pdf]/5623_Rys._nr_A09.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_04_PTBA_[.pdf]/5623_Rys._nr_A10-ścianka-mobilna.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_05_PTBK_[.pdf]/5623_PTBK_[Opis].pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_05_PTBK_[.pdf]/5623_PTBK_[Strona_tytułowa].pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_05_PTBK_[.pdf]/5623_Rys._nr_K01_Piwnica.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_05_PTBK_[.pdf]/5623_Rys._nr_K02-Rzut_parteru.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_05_PTBK_[.pdf]/5623_Rys._nr_K03-Rzut_piętra.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_05_PTBK_[.pdf]/5623_Rys._nr_K04_Przekrój.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_05_PTBK_[.pdf]/5623_Rys._nr_K05_szczegół-A.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_05_PTBK_[.pdf]/5623_Rys._nr_K06_Szczegół-B.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_06_PT_[Branża_sanitarna]/1024-03-IS-PT.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_07_PT_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [Strona+Opis EL].pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_04_PWBA_[.pdf]/5623_PWBA_[Opis].pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_04_PWBA_[.pdf]/5623_PWBA_[Strona_tytułowa].pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_04_PWBA_[.pdf]/5623_Rys._nr_A01_elewacje.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_04_PWBA_[.pdf]/5623_Rys._nr_A02_elewacje.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_04_PWBA_[.pdf]/5623_Rys._nr_A03_Piwnica.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_04_PWBA_[.pdf]/5623_Rys._nr_A04-Rzut_parteru.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_04_PWBA_[.pdf]/5623_Rys._nr_A05-Rzut_piętra.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_04_PWBA_[.pdf]/5623_Rys._nr_A06_rzut_dachu.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_04_PWBA_[.pdf]/5623_Rys._nr_A07_Przekrój.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_04_PWBA_[.pdf]/5623_Rys._nr_A08_stolarka_drzwiowa.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_04_PWBA_[.pdf]/5623_Rys._nr_A09.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_04_PWBA_[.pdf]/5623_Rys._nr_A10-ścianka-mobilna.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_05_PWBK_[.pdf]/5623_PTBK_[Opis].pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_05_PWBK_[.pdf]/5623_PTBK_[Strona_tytułowa].pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_05_PWBK_[.pdf]/5623_Rys._nr_K01_Piwnica.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_05_PWBK_[.pdf]/5623_Rys._nr_K02-Rzut_parteru.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_05_PWBK_[.pdf]/5623_Rys._nr_K03-Rzut_piętra.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_05_PWBK_[.pdf]/5623_Rys._nr_K04_Przekrój.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_05_PWBK_[.pdf]/5623_Rys._nr_K05_szczegół-A.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_05_PWBK_[.pdf]/5623_Rys._nr_K06_Szczegół-B.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_06_PW_[Branża_sanitarna]/1024-03-IS-PW.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_PW_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [Oddymianie] - E17.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_PW_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [Oddymianie] - E18.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_PW_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [Oddymianie] - E19.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_PW_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [Opis PW EL] .pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_PW_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [PW EL] - E00.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_PW_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [PW EL] - E01.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_PW_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [PW EL] - E02.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_PW_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [PW EL] - E03.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_PW_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [PW EL] - E04.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_PW_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [PW EL] - E05.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_PW_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [PW EL] - E06.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_PW_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [PW EL] - E14.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_PW_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [PW EL] - E15.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_PW_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [PW EL] - E16.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_PW_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [TR1] - E08.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_PW_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [TR2] - E09.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_PW_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [TR3] - E10.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_PW_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [TR4] - E11.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_PW_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [TR5] - E12.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_PW_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [TR6] - E13.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW/5623_PW_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [ZKB] - E07.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PZT/5623_01_PZT_[Opis].pdf
- STWiOR SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/SPECYFIKACJE TECHNICZNE/2023_Żłobek Żytnia [SST EL].pdf
- STWiOR SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/SPECYFIKACJE TECHNICZNE/2023_Żłobek Żytnia [SST Słaboprądowe].pdf
- STWiOR SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/SPECYFIKACJE TECHNICZNE/ST 00.00 Wymagania ogólne.pdf
- STWiOR SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/SPECYFIKACJE TECHNICZNE/ST 01.00 Roboty budowlane.pdf
- SWZ SWZ+załączniki/SWZ.pdf
- Wzór umowy SWZ+załączniki/załacznik nr 5 - projektowane postanowienia umowy.pdf
- Formularz SWZ+załączniki/załącznik nr 1_formularz ofertowy.docx
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 2_oświadczenie art. 125 ust. 1.docx
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 3_wzór pisemnego zobowiązania podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny SWZ+załączniki/zalacznik_nr_4_oswiadczenie_wykonawcow_wspolnie_ubiegajacych_sie_o_udzielenie_zamowienia.docx
- Inny SWZ+załączniki/zalacznik_nr_6_wykaz osob.doc
- Inny SWZ+załączniki/zalacznik_nr_7_wykaz robot.doc
- Inny SWZ+załączniki/zalacznik_nr_8_oswiadczenie_o_aktualnosci_informacji_zawartych_w_oswiadczeniu_art._125_ust._1.doc
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PAB/5623_01_PTBK_Rys._nr_A01_elewacje.pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PAB/5623_01_PTBK_Rys._nr_A02_elewacje.pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PAB/5623_01_PTBK_Rys._nr_A03_Piwnica.pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PAB/5623_01_PTBK_Rys._nr_A04-Rzut_parteru.pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PAB/5623_01_PTBK_Rys._nr_A05-Rzut_piętra.pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PAB/5623_01_PTBK_Rys._nr_A06_rzut_dachu.pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PAB/5623_01_PTBK_Rys._nr_A07_Przekrój.pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PAB/5623_01_PTBK_Rys._nr_I01_Piwnica.pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PAB/5623_01_PTBK_Rys._nr_I02-Rzut_parteru.pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PAB/5623_01_PTBK_Rys._nr_I03-Rzut_piętra.pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PAB/5623_01_PTBK_Rys._nr_I04_przekroje.pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PAB/5623_02_PAB_[Strona_tytułowa].pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_07_PT_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [Oddymianie] E18.pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_07_PT_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [Oddymianie] E19.pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_07_PT_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [Oddymianie] E20.pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_07_PT_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [PT EL] E00.pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_07_PT_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [PT EL] E01.pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_07_PT_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [PT EL] E02.pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_07_PT_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [PT EL] E03.pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_07_PT_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [PT EL] E04.pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_07_PT_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [PT EL] E05.pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_07_PT_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [PT EL] E06.pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_07_PT_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [PT EL] E14.pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_07_PT_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [PT EL] E15.pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_07_PT_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [PT EL] E16.pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_07_PT_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [PT EL] E17.pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_07_PT_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [TR1] E08.pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_07_PT_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [TR2] E09.pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_07_PT_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [TR3] E10.pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_07_PT_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [TR4] E11.pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_07_PT_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [TR5] E12.pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_07_PT_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [TR6] E13.pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PT/5623_07_PT_[Branża_elektryczna]/2424_Żłobek Żytnia [ZKB] E07.pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PZT/5623_01_PZT_Rys._nr_Z01-Zagos._terenu.pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PZT/5623_01_PZT_[Strona_tytułowa].pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/SPECYFIKACJE TECHNICZNE/5623_specyfikacje_[Strona_tytułowa].pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/SPECYFIKACJE TECHNICZNE/ST 02.00 Roboty budowlane wewnętrzne.pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/ZAŁĄCZNIKI_Wymagane_przepisami_dokumenty/5623_03_ZAL_[Strona_tytułowa].pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/ZAŁĄCZNIKI_Wymagane_przepisami_dokumenty/5623_03_ZAL_[Załącznik_nr_1_bioz].pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/ZAŁĄCZNIKI_Wymagane_przepisami_dokumenty/Postanowienie - Straż.pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/Zał. nr 7. Decyzja 72_2025.pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/Zał. nr 8. Ekspertyza ppoż.pdf
- Inny SWZ+załączniki/załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/Zał. nr 9. Postanowienie - Straż.pdf
- Inny SWZ+załączniki/zal. nr 4 do umowy.doc
- Inny SWZ+załączniki/zal. nr 5 do umowy .doc
- Inny SWZ+załączniki/zal. nr 6 do umowy.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto Włocławek - Urząd Miasta Włocławek
- Rozbudowa pumptracka i skateparku na Słodowie.
- Budowa osiedlowego placu zabaw na osiedlu Rybnica we Włocławku wraz z siłownią zewnętrzną i boiskiem wielofunkcyjnym (Budżet Obywatelski z 2025 roku) oraz Parkiem Rybnica.
- Przebudowa części budynku Zespołu Szkół nr 4 przy ul. Kaliskiej 108a we Włocławku w celu dostosowania do funkcji ukrycia
- Budowa Singletracka na Zawiślu.
- Program „Ogrodzenie”- Przebudowa ogrodzenia Przedszkola Publicznego nr 17