WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-21

Realizacja robót budowlanych i instalacyjnych niezbędnych do adaptacji/przebudowy przestrzeni Spichrza Mącznego i Młyna wraz z pełnieniem funkcji nadzoru autorskiego/ ETAP 2 Budynek Spichrza Mącznego

Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00419520
Zamawiający
Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera
Główny kod CPV
45000000-7 — Roboty budowlane
Miejsce wykonania robót
Bydgoszcz, pow. Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
niewymagane
Termin składania ofert
2026-09-21
Termin realizacji
Data publikacji
2026-09-03

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Wzór umowy OPZ(2).pdf
  • Inny AV+OT.7z
  • Inny OprawyOswietleniowe.7z
  • Inny PB.7z
  • Inny PT.7z
  • Inny PW.7z
  • Inny FORMULARZ OFERTOWY.docx
  • Inny OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdf
  • Inny OŚWIADCZENIE O ODBYCIU WIZJI LOKALNEJ.docx
  • Inny OŚWIADCZENIE O PODZIALE OBOWIĄZKÓW.docx
  • Inny OŚWIADCZENIE podmiotu udostepniajacego zasoby o braku podstaw do wykluczenia.docx
  • Inny OŚWIADCZENIE Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu i spelnianiu warunkow udzialu w postepowaniu (1).docx
  • Inny PT.Zamienny.zip
  • Inny SWZ ROBOTY BUDOWLANE.pdf
  • Inny WZÓR UMOWY ROBOTY BUDOWLANE.pdf
  • Inny AV+OT/Młyny Rothera - AV+OT - schemat pomocniczny do zaprojektowania tras kablowych.dwg
  • Inny AV+OT/Młyny Rothera - AV+OT - tabela rozprowadzenia przewodów.xlsx
  • Inny OprawyOswietleniowe/Obliczenia/Młyny Rothera Bydgosz_Raport_P2_2024.12.06.pdf
  • Inny OprawyOswietleniowe/Obliczenia/Obliczenia - parter 2024.04.04.pdf
  • Inny OprawyOswietleniowe/Obliczenia/P0, P+1 AW 2024.06.14.pdf
  • Inny OprawyOswietleniowe/Obliczenia/P+2 AW 2024.06.13.pdf
  • Inny OprawyOswietleniowe/Obliczenia/P+3 AW 2024.06.13.pdf
  • Inny OprawyOswietleniowe/Obliczenia/P+4 AW 2024.06.13.pdf
  • Inny OprawyOswietleniowe/OprawyReferencyjne/Limit EVO Z.pdf
  • Inny OprawyOswietleniowe/OprawyReferencyjne/NIVISS-Ground-STANDARD.pdf
  • Inny OprawyOswietleniowe/OprawyReferencyjne/Pallad M.pdf
  • Inny OprawyOswietleniowe/OprawyReferencyjne/Swing K Mini.pdf
  • Inny OprawyOswietleniowe/OprawyReferencyjne/Swing Maxi.pdf
  • Inny OprawyOswietleniowe/OprawyReferencyjne/Swing Z.pdf
  • Inny OprawyOswietleniowe/OprawyReferencyjne/TM_itech-m1-60-nm-at_ral9003_tm-it-m1atn660w_pl.pdf
  • Inny OprawyOswietleniowe/OprawyReferencyjne/TM_ontec-s-w1-302-m-at-cold_ral9003_tm-os-w1atm36cw_pl.pdf
  • Inny OprawyOswietleniowe/OprawyReferencyjne/TM_tm-ontec-g-e1e-180-m-at_ral9003_tm-og-eeatm800w_pl.pdf
  • Inny OprawyOswietleniowe/OprawyReferencyjne/Whizz pendant.pdf
  • Inny OprawyOswietleniowe/OprawyReferencyjne/Willy I.pdf
  • Projekt PB/II.6740.788.2023.ED.24.04.29_-_dec._ePUAP.pdf
  • Projekt PB/PAB_2024.04.19-2-sig-sig.pdf
  • Projekt PB/ZL_2024.04.24-sig-sig.pdf
  • Projekt PT/TOM 1_3 PT ARCHITEKTURA/01 OPIS/2212-PT-A-OPIS.pdf
  • Projekt PT/TOM 1_3 PT ARCHITEKTURA/02 RZUTY ARCHITEKTONICZNE/2212-PT-A-R00-00.pdf
  • Projekt PT/TOM 1_3 PT ARCHITEKTURA/02 RZUTY ARCHITEKTONICZNE/2212-PT-A-R01-00.pdf
  • Projekt PT/TOM 1_3 PT ARCHITEKTURA/02 RZUTY ARCHITEKTONICZNE/2212-PT-A-R02-00.pdf
  • Projekt PT/TOM 1_3 PT ARCHITEKTURA/02 RZUTY ARCHITEKTONICZNE/2212-PT-A-R03-00.pdf
  • Projekt PT/TOM 1_3 PT ARCHITEKTURA/02 RZUTY ARCHITEKTONICZNE/2212-PT-A-R04-00.pdf
  • Projekt PT/TOM 1_3 PT ARCHITEKTURA/03 RZUTY SUFITÓW/2212-PT-A-R00-S-00.pdf
  • Projekt PT/TOM 1_3 PT ARCHITEKTURA/03 RZUTY SUFITÓW/2212-PT-A-R01-S-00.pdf
  • Projekt PT/TOM 1_3 PT ARCHITEKTURA/03 RZUTY SUFITÓW/2212-PT-A-R02-S-00.pdf
  • Projekt PT/TOM 1_3 PT ARCHITEKTURA/03 RZUTY SUFITÓW/2212-PT-A-R03-S-00.pdf
  • Projekt PT/TOM 1_3 PT ARCHITEKTURA/03 RZUTY SUFITÓW/2212-PT-A-R04-S-00.pdf
  • Projekt PT/TOM 1_3 PT ARCHITEKTURA/04 RZUTY WYTYCZNYCH INSTALACYJNYCH/2212-PT-A-R00-E-00.pdf
  • Projekt PT/TOM 1_3 PT ARCHITEKTURA/04 RZUTY WYTYCZNYCH INSTALACYJNYCH/2212-PT-A-R01-E-00.pdf
  • Projekt PT/TOM 1_3 PT ARCHITEKTURA/04 RZUTY WYTYCZNYCH INSTALACYJNYCH/2212-PT-A-R02-E-00.pdf
  • Projekt PT/TOM 1_3 PT ARCHITEKTURA/04 RZUTY WYTYCZNYCH INSTALACYJNYCH/2212-PT-A-R03-E-00.pdf
  • Projekt PT/TOM 1_3 PT ARCHITEKTURA/04 RZUTY WYTYCZNYCH INSTALACYJNYCH/2212-PT-A-R04-E-00.pdf
  • Projekt PT/TOM 1_3 PT ARCHITEKTURA/05 WIDOKI ŚCIAN/2212-PT-A-W-P00-00.pdf
  • Projekt PT/TOM 1_3 PT ARCHITEKTURA/05 WIDOKI ŚCIAN/2212-PT-A-W-P01-00.pdf
  • Projekt PT/TOM 1_3 PT ARCHITEKTURA/05 WIDOKI ŚCIAN/2212-PT-A-W-P02-00.pdf
  • Projekt PT/TOM 1_3 PT ARCHITEKTURA/05 WIDOKI ŚCIAN/2212-PT-A-W-P03-00.pdf
  • Projekt PT/TOM 1_3 PT ARCHITEKTURA/05 WIDOKI ŚCIAN/2212-PT-A-W-P04-00.pdf
  • Projekt PT/TOM 2_3 PT IS/2212-PT-IS-OPIS.pdf
  • Projekt PT/TOM 3_3 PT IE/2212-PT-E-OPIS.pdf
  • Projekt PT/TOM 3_3 PT IE/2212-PT-E-Rzuty ELE.pdf
  • Projekt PT/TOM 3_3 PT IE/2212-PT-E-Rzuty ELE-Schemat-DSO.pdf
  • Projekt PT/TOM 3_3 PT IE/2212-PT-E-Rzuty ELE-Schemat SSP.pdf
  • Projekt PT/TOM 3_3 PT IE/2212-PT-IE- str. tyt.pdf
  • Inny PT/TOM 2_3 PT IS/2212-PT-S-01.pdf
  • Inny PT/TOM 2_3 PT IS/2212-PT-S-02.pdf
  • Inny PT/TOM 2_3 PT IS/2212-PT-S-03.pdf
  • Inny PT/TOM 2_3 PT IS/2212-PT-S-04.pdf
  • Inny PT/TOM 2_3 PT IS/2212-PT-S-05.pdf
  • Inny PT/TOM 2_3 PT IS/2212-PT-S-06.pdf
  • Inny PT/TOM 2_3 PT IS/2212-PT-S-07.pdf
  • Inny PT/TOM 2_3 PT IS/2212-PT-S-08.pdf
  • Inny PT/TOM 2_3 PT IS/2212-PT-S-09.pdf
  • Inny PT/TOM 2_3 PT IS/2212-PT-S-10.pdf
  • Inny PT/TOM 2_3 PT IS/2212-PT-S-11.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/01 OPIS I ZALACZNIKI/2212-PW-A-OPIS.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/01 OPIS I ZALACZNIKI/ZAL. 1 SPECYFIKACJA MEBLI.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/01 OPIS I ZALACZNIKI/ZAL. 2 SPECYFIKACJA FOTOTAPET I GRAFIK.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/01 OPIS I ZALACZNIKI/ZAL. 3 SPECYFIKACJA PRZEGROD BUDOWLANYCH.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/01 OPIS I ZALACZNIKI/ZAL. 4 SPIS TRESCI CALEGO OPRACOWANIA.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/02 RZUTY ARCHITEKTONICZNE/2212-PW-A-R00-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/02 RZUTY ARCHITEKTONICZNE/2212-PW-A-R01-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/02 RZUTY ARCHITEKTONICZNE/2212-PW-A-R02-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/02 RZUTY ARCHITEKTONICZNE/2212-PW-A-R03-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/02 RZUTY ARCHITEKTONICZNE/2212-PW-A-R04-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/02 RZUTY ARCHITEKTONICZNE/2212-PW-A-RP-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/03 RZUTY SUFITOW/2212-PW-A-R00-S-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/03 RZUTY SUFITOW/2212-PW-A-R01-S-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/03 RZUTY SUFITOW/2212-PW-A-R02-S-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/03 RZUTY SUFITOW/2212-PW-A-R03-S-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/03 RZUTY SUFITOW/2212-PW-A-R04-S-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/03 RZUTY SUFITOW/2212-PW-A-RP1-S-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/03 RZUTY SUFITOW/2212-PW-A-RP2-S-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/04 RZUTY WYTYCZNE INSTALACYJNE/2212-PW-A-R00-E-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/04 RZUTY WYTYCZNE INSTALACYJNE/2212-PW-A-R01-E-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/04 RZUTY WYTYCZNE INSTALACYJNE/2212-PW-A-R02-E-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/04 RZUTY WYTYCZNE INSTALACYJNE/2212-PW-A-R03-E-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/04 RZUTY WYTYCZNE INSTALACYJNE/2212-PW-A-R04-E-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/05 RZUTY ROZBIOREK/2212-PW-A-R00-R-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/05 RZUTY ROZBIOREK/2212-PW-A-R01-R-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/05 RZUTY ROZBIOREK/2212-PW-A-R02-R-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/05 RZUTY ROZBIOREK/2212-PW-A-R03-R-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/05 RZUTY ROZBIOREK/2212-PW-A-R04-R-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/05 RZUTY ROZBIOREK/2212-PW-A-RP-R-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-00-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-01-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-02-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-03-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-04-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-05-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-06-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-07-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-08-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-09-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-10-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-11-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-12-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-13-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-14-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-16-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-17-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-18-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-19-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-20-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-21-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-22-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-23-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-24-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-25-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-26-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-27-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-28-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-29-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-31-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-32-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-33-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-34-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-35-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-36-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-37-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-38-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-39-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-40-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-41-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-42-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-43-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-44-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-45-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-D-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-TZ-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/07 WIDOKI SCIAN/2212-PW-A-W-P00-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/07 WIDOKI SCIAN/2212-PW-A-W-P01-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/07 WIDOKI SCIAN/2212-PW-A-W-P02-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/07 WIDOKI SCIAN/2212-PW-A-W-P03-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/07 WIDOKI SCIAN/2212-PW-A-W-P04-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/08 ROZWINIECIA/2212-PW-A-W-0.10-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/08 ROZWINIECIA/2212-PW-A-W-0.11-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/08 ROZWINIECIA/2212-PW-A-W-0.12-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/08 ROZWINIECIA/2212-PW-A-W-0.13-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/08 ROZWINIECIA/2212-PW-A-W-0.5-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/08 ROZWINIECIA/2212-PW-A-W-0.6-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/08 ROZWINIECIA/2212-PW-A-W-0.8-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/08 ROZWINIECIA/2212-PW-A-W-0.9-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/08 ROZWINIECIA/2212-PW-A-W-2.10-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/08 ROZWINIECIA/2212-PW-A-W-2.1.1-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/08 ROZWINIECIA/2212-PW-A-W-2.1.2-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/08 ROZWINIECIA/2212-PW-A-W-2.12-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/08 ROZWINIECIA/2212-PW-A-W-2.1.3-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/08 ROZWINIECIA/2212-PW-A-W-2.13.1-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/08 ROZWINIECIA/2212-PW-A-W-2.13.2-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/08 ROZWINIECIA/2212-PW-A-W-2.14-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/08 ROZWINIECIA/2212-PW-A-W-2.15-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/08 ROZWINIECIA/2212-PW-A-W-2.5-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/08 ROZWINIECIA/2212-PW-A-W-2.7-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/08 ROZWINIECIA/2212-PW-A-W-2.8-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/08 ROZWINIECIA/2212-PW-A-W-3.10-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/08 ROZWINIECIA/2212-PW-A-W-3.4-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/08 ROZWINIECIA/2212-PW-A-W-3.5-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/08 ROZWINIECIA/2212-PW-A-W-3.6-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/08 ROZWINIECIA/2212-PW-A-W-3.8-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/08 ROZWINIECIA/2212-PW-A-W-4.10-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/08 ROZWINIECIA/2212-PW-A-W-4.4-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/08 ROZWINIECIA/2212-PW-A-W-4.6-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/08 ROZWINIECIA/2212-PW-A-W-4.8-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/08 ROZWINIECIA/2212-PW-A-W-4.9-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/09 WIZUALIZACJE/2212-PW-A-WIZ-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/10 DETALE ORAZ ZESTAWIENIE DRZWI/2211-PW-A-ZD-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/10 DETALE ORAZ ZESTAWIENIE DRZWI/2212-PW-A-D10-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/10 DETALE ORAZ ZESTAWIENIE DRZWI/2212-PW-A-D1.1-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/10 DETALE ORAZ ZESTAWIENIE DRZWI/2212-PW-A-D11-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/10 DETALE ORAZ ZESTAWIENIE DRZWI/2212-PW-A-D1.2-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/10 DETALE ORAZ ZESTAWIENIE DRZWI/2212-PW-A-D12-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/10 DETALE ORAZ ZESTAWIENIE DRZWI/2212-PW-A-D1.3-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/10 DETALE ORAZ ZESTAWIENIE DRZWI/2212-PW-A-D13-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/10 DETALE ORAZ ZESTAWIENIE DRZWI/2212-PW-A-D14-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/10 DETALE ORAZ ZESTAWIENIE DRZWI/2212-PW-A-D15-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/10 DETALE ORAZ ZESTAWIENIE DRZWI/2212-PW-A-D16-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/10 DETALE ORAZ ZESTAWIENIE DRZWI/2212-PW-A-D17-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/10 DETALE ORAZ ZESTAWIENIE DRZWI/2212-PW-A-D2.1-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/10 DETALE ORAZ ZESTAWIENIE DRZWI/2212-PW-A-D2.2-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/10 DETALE ORAZ ZESTAWIENIE DRZWI/2212-PW-A-D2.3-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/10 DETALE ORAZ ZESTAWIENIE DRZWI/2212-PW-A-D3-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/10 DETALE ORAZ ZESTAWIENIE DRZWI/2212-PW-A-D4-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/10 DETALE ORAZ ZESTAWIENIE DRZWI/2212-PW-A-D5.1-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/10 DETALE ORAZ ZESTAWIENIE DRZWI/2212-PW-A-D5.2-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/10 DETALE ORAZ ZESTAWIENIE DRZWI/2212-PW-A-D6-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/10 DETALE ORAZ ZESTAWIENIE DRZWI/2212-PW-A-D7-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/10 DETALE ORAZ ZESTAWIENIE DRZWI/2212-PW-A-D8.1-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/10 DETALE ORAZ ZESTAWIENIE DRZWI/2212-PW-A-D8.2-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/10 DETALE ORAZ ZESTAWIENIE DRZWI/2212-PW-A-D8.3-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/10 DETALE ORAZ ZESTAWIENIE DRZWI/2212-PW-A-D9.1-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/10 DETALE ORAZ ZESTAWIENIE DRZWI/2212-PW-A-D9.2-00.pdf
  • Projekt PW/TOM 2_7 PW K/2212-PW-K-01.pdf
  • Projekt PW/TOM 2_7 PW K/2212-PW-K-02.pdf
  • Projekt PW/TOM 2_7 PW K/2212-PW-K-03.1.pdf
  • Projekt PW/TOM 2_7 PW K/2212-PW-K-03.2.pdf
  • Projekt PW/TOM 2_7 PW K/2212-PW-K-04.1.pdf
  • Projekt PW/TOM 2_7 PW K/2212-PW-K-04.2.pdf
  • Projekt PW/TOM 2_7 PW K/2212-PW-K-05.pdf
  • Projekt PW/TOM 2_7 PW K/2212-PW-K-06.pdf
  • Projekt PW/TOM 2_7 PW K/OPIS PW K.pdf
  • Projekt PW/TOM 3_7 PW SIW/REWIZJA_BYDGOSZCZ_dokumentacja_STAL_ALU_120824.pdf
  • Projekt PW/TOM 3_7 PW SIW/REWIZJA_LOKALIZACJE_140724.pdf
  • Projekt PW/TOM 4_7 PW IS/PW_OPIS TECHNICZNY 2024_11_18.pdf
  • Projekt PW/TOM 5_7 PW IE/2212-PW-IE-OPIS.pdf
  • Projekt PW/TOM 5_7 PW IE/2212-PW-IE-Rzuty DSO.pdf
  • Projekt PW/TOM 5_7 PW IE/2212-PW-IE-Rzuty ELE rev2024.12.09.pdf
  • Inny PW/TOM 1_7 PW ARCHITEKTURA/06 MEBLE SYSTEMOWE/2212-PW-A-M-3D-30-00.pdf
  • Inny PW/TOM 4_7 PW IS/PW_2212-S-01.pdf
  • Inny PW/TOM 4_7 PW IS/PW_2212-S-02.pdf
  • Inny PW/TOM 4_7 PW IS/PW_2212-S-03.pdf
  • Inny PW/TOM 4_7 PW IS/PW_2212-S-04.pdf
  • Inny PW/TOM 4_7 PW IS/PW_2212-S-05.pdf
  • Inny PW/TOM 4_7 PW IS/PW_2212-S-06.pdf
  • Inny PW/TOM 4_7 PW IS/PW_2212-S-07.pdf
  • Inny PW/TOM 4_7 PW IS/PW_2212-S-08.pdf
  • Inny PW/TOM 4_7 PW IS/PW_2212-S-09.pdf
  • Inny PW/TOM 4_7 PW IS/PW_2212-S-10.pdf
  • Inny PW/TOM 4_7 PW IS/PW_2212-S-11.pdf
  • Inny PW/TOM 4_7 PW IS/PW_2212-S-12.pdf
  • Inny PW/TOM 4_7 PW IS/PW_2212-S-13.pdf
  • Inny PW/TOM 4_7 PW IS/PW_2212-S-14.pdf
  • Inny PW/TOM 4_7 PW IS/PW_2212-S-15.pdf
  • Inny PW/TOM 5_7 PW IE/2212-PW-IE-Rzuty oświetlenia.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: wzór umowy, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
  • Do terminu składania ofert zostało 17 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP