Postępowanie zakończone 2026-07-15
Realizacja robót budowlanych związanych z utwardzeniem terenu w ramach zadania inwestycyjnego Zagospodarowanie działki nr 262/15 o pow. 0,2520 ha w Łochowie.
Gmina Białe Błota
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00312984
- Zamawiający
- Gmina Białe Błota
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-15
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-29
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Inny SWZ 27.zip
- Przedmiar SWZ 27/TOM III/Etap II dokumentacja/Przedmiar.pdf
- Projekt SWZ 27/TOM III/Etap II dokumentacja/PT_opis.pdf
- Projekt SWZ 27/TOM III/Etap II dokumentacja/PZT_S02.pdf
- STWiOR SWZ 27/TOM III/Etap II dokumentacja/PZT_STWIOR.pdf
- SWZ SWZ 27/TOM I/SWZ 1str. 27.pdf
- SWZ SWZ 27/TOM I/SWZ 27.docx
- Wzór umowy SWZ 27/TOM II/projekt umowy- utwardzenie terenu 262 15 Łochowo.doc
- Formularz SWZ 27/TOM I/formularz oferty wraz z załącznikami.docx
- Ogłoszenie SWZ 27/ogłoszenie o zamówieniu 08ded5c9-5e04-43aa-d9ee-920001956f31-1.pdf
- Inny SWZ 27/TOM III/Etap II dokumentacja/A06.pdf
- Inny SWZ 27/TOM III/Etap II dokumentacja/PAB_opis.pdf
- Inny SWZ 27/TOM III/Etap II dokumentacja/PZT_opis.pdf
- Inny SWZ 27/TOM III/Etap II dokumentacja/PZT_S03.pdf
- Inny SWZ 27/TOM III/Etap II dokumentacja/Zakres.pdf
- Inny SWZ 27/TOM III/OPZ.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Białe Błota
- Budowa ul. Łąkowej w Łochowicach - etap II
- Dostawa i montaż magazynów kontenerowych w ramach zad„Budowa magazynów OC”,z podz na części:cz.1.Dostawa i montaż mag Obrony Cywilnej w Zielonce,cz.2.Dostawa i montaż mag Obrony Cywilnej w Łochowicach
- Rozbudowa, przebudowa, remont świetlic wiejskich w m.Łochowo,Łochowice,Lisi Ogon i Zielonka,z podz na cz:cz. 1. Modernizacja świetlicy wiej. w Łochowie,cz.2. Modernizacja świetlicy wiej. w Zielonce.
- Wymiana nieenergooszczędnych opraw oświetleniowych wraz ze zdalnym systemem sterowania - GDDKiA 350
- Przebudowa ulic Ezopa, Olchowej i Żaków w Białych Błotach.