Postępowanie zakończone 2026-06-11
Remont bud. wraz z opracowaniem projektu na wymianę instalacji c.o. oraz jej wykonaniem w trybie: zaprojektuj i wybuduj" w bud. nr 2 w komp. woj. przy ul. Jagiellończyka 2 w Grudziądzu-sprawa 30/2026
13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00258929
- Zamawiający
- 13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-11
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami.zip
- SWZ 2-2-Załącznik nr 1A do SWZ-STWiORB-po modyfikacji dnia 03.06.2026 r..pdf
- SWZ 2-3-Załącznik nr 1 do SWZ-rys. 6.pdf
- Ogłoszenie 1-1-Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie 1-2-Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie 1-3-Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu.pdf
- Inny 3-1-Komunikat publiczny.pdf
- Inny 3-2-Komunikat publiczny.pdf
- Inny 3-3-Komunikat publiczny.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: 13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
- Remont instalacji solarnej w budynku nr 88 w kompleksie wojskowym przy ul. Dworcowej 6A w Grupie - Sprawa nr 73/2026
- Remont pomieszczeń wewnętrznych w budynku nr 30 w kompleksie wojskowym przy ul. Czwartaków 3 w Grudziądzu - sprawa nr 75/2026
- Szkolenie specjalistyczne w specjalności spawacz, tokarz, tapicer - szkolenie załóg oraz instruktorów po modernizacji RWEMiBS, RWArtUP - sprawa nr 62/2026
- Naprawa pokrycia dachowego z blachodachówki wraz z wymianą instalacji odgromowej budynku nr 2 w kompleksie wojskowym przy ul. Jagiellończyka 2 w Grudziądzu - sprawa nr 68/2026
- Remont budynku nr 1 w kompleksie wojskowym przy ul. Jagiellończyka 2 w Grudziądzu - sprawa nr 50/2026