Postępowanie zakończone 2026-08-11
Remont budynku nr 1 w kompleksie wojskowym przy ul. Jagiellończyka 2 w Grudziądzu - sprawa nr 50/2026
13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00359453
- Zamawiający
- 13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Grudziądz, pow. Grudziądz, woj. kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-11
- Termin realizacji
- 105 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy
- Data publikacji
- 2026-07-23
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie 1-1-Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami.zip
- Przedmiar 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-25-Załącznik nr 1 do SWZ- Przedmiar - branża budowlana.pdf
- Przedmiar 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-26-Załącznik nr 1 do SWZ- Przedmiar - branża sanitarna.pdf
- Przedmiar 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-27-Załącznik nr 1 do SWZ- Przedmiar - branża elektryczna i teleinformatyczna.pdf
- Przedmiar 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/2-Załącznik nr 2 do SWZ-Kosztorys ofertowy.doc
- Projekt 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-24-Załącznik nr 1 do SWZ-Strop - projekt/PDF Opis/K_PWE_WYMIANA STROPU_2026.03.30.pdf
- Projekt 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-24-Załącznik nr 1 do SWZ-Strop - projekt/PDF Rysunki/S 101 -RZUT PARTERU.pdf
- Projekt 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-24-Załącznik nr 1 do SWZ-Strop - projekt/PDF Rysunki/S 102 -RZUT PIĘTRA 1, STAN ISTNIEJĄCY.pdf
- Projekt 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-24-Załącznik nr 1 do SWZ-Strop - projekt/PDF Rysunki/S 103 -PRZEKRÓJ 1-1, STAN ISTNIEJĄCY.pdf
- Projekt 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-24-Załącznik nr 1 do SWZ-Strop - projekt/PDF Rysunki/S 104 -PRZEKRÓJ 1-1, STAN PROJEKTOWANY.pdf
- Projekt 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-24-Załącznik nr 1 do SWZ-Strop - projekt/PDF Rysunki/S 105 -PRZEKRÓJ 2-2, STAN ISTNIEJĄCY.pdf
- Projekt 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-24-Załącznik nr 1 do SWZ-Strop - projekt/PDF Rysunki/S 106 -PRZEKRÓJ 2-2, STAN PROJEKTOWANY.pdf
- Projekt 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-24-Załącznik nr 1 do SWZ-Strop - projekt/PDF Rysunki/S 107 -PRZEKRÓJ 3-3, STAN ISTNIEJĄCY.pdf
- Projekt 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-24-Załącznik nr 1 do SWZ-Strop - projekt/PDF Rysunki/S 108 -PRZEKRÓJ 3-3, STAN PROJEKTOWANY.pdf
- Projekt 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-24-Załącznik nr 1 do SWZ-Strop - projekt/PDF Rysunki/S 109 -STROPY DREWNIANE.pdf
- Projekt 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-24-Załącznik nr 1 do SWZ-Strop - projekt/PDF Rysunki/S 110 -STROPY RECTOR - STREFY.pdf
- Projekt 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-24-Załącznik nr 1 do SWZ-Strop - projekt/PDF Rysunki/S 111 -STROPY RECTOR - STREFA -1-.pdf
- Projekt 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-24-Załącznik nr 1 do SWZ-Strop - projekt/PDF Rysunki/S 112 -STROPY RECTOR - STREFA -2-.pdf
- Projekt 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-24-Załącznik nr 1 do SWZ-Strop - projekt/PDF Rysunki/S 113 -STROPY RECTOR - STREFA -3-.pdf
- Projekt 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-24-Załącznik nr 1 do SWZ-Strop - projekt/PDF Rysunki/S 114 -DETALE KONSTRUKCYJNE.pdf
- Projekt 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-24-Załącznik nr 1 do SWZ-Strop - projekt/PDF Rysunki/S 115 -OTWORY NA BELKI RECTOR.pdf
- Projekt 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-24-Załącznik nr 1 do SWZ-Strop - projekt/PDF Rysunki/S 116 -STROPY RECTOR - WIDOKI 3D.pdf
- STWiOR 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-1-Załącznik nr 1 do SWZ-STWiORB.pdf
- SWZ 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/0-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ).pdf
- SWZ 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-10-Załącznik nr 1 do SWZ-Dokument techniczny.pdf
- SWZ 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-12-Załącznik nr 1 do SWZ-Dokument techniczny.pdf
- SWZ 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-13-Załącznik nr 1 do SWZ-Dokument techniczny.pdf
- SWZ 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-14-Załącznik nr 1 do SWZ-Dokument techniczny.pdf
- SWZ 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-15-Załącznik nr 1 do SWZ-Dokument techniczny.pdf
- SWZ 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-16-Załącznik nr 1 do SWZ-Dokument techniczny.pdf
- SWZ 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-17-Załącznik nr 1 do SWZ-Dokument techniczny.pdf
- SWZ 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-18-Załącznik nr 1 do SWZ-Dokument techniczny.pdf
- SWZ 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-20-Załącznik nr 1 do SWZ-Dokument techniczny.pdf
- SWZ 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-21-Załącznik nr 1 do SWZ-Dokument techniczny.pdf
- SWZ 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-22-Załącznik nr 1 do SWZ-Dokument techniczny.pdf
- SWZ 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-2-Załącznik nr 1 do SWZ-Dokument techniczny.pdf
- SWZ 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-3-Załącznik nr 1 do SWZ-Dokument techniczny.pdf
- SWZ 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-4-Załącznik nr 1 do SWZ-Dokument techniczny.pdf
- SWZ 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-5-Załącznik nr 1 do SWZ-Dokument techniczny.pdf
- SWZ 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-6-Załącznik nr 1 do SWZ-Dokument techniczny.pdf
- SWZ 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-7-Załącznik nr 1 do SWZ-Dokument techniczny.pdf
- SWZ 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-8-Załącznik nr 1 do SWZ-Dokument techniczny.pdf
- SWZ 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-9-Załącznik nr 1 do SWZ-Dokument techniczny.pdf
- Wzór umowy 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/4-1-Załącznik nr 4 do SWZ-Projektowane postanowienia umowy (PPU).pdf
- Wzór umowy 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/4-4-Załącznik nr 4-do umowy-druk-szkolenie BHP.pdf
- Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/10-Załącznik nr 10 do SWZ-Druk-wzór protokołu z wizji lokalnej.pdf
- Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-11-Załącznik nr 1 do SWZ-Dokument techniczny.pdf
- Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-19-Załącznik nr 1 do SWZ-Dokument techniczny.pdf
- Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-23-Załącznik nr 1 do SWZ-Dokument techniczny.pdf
- Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-24-Załącznik nr 1 do SWZ-Strop - projekt/PDF Rysunki/S 117 -ROZKŁAD SIATEK ZBROJENIOWYCH.pdf
- Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-24-Załącznik nr 1 do SWZ-Strop - projekt/PDF Rysunki/S 118 -ZESTAWIENIE ZBROJENIA PRĘTAMI, ZESTAWIENIE SIATEK ZBROJENIOWYCH.pdf
- Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/1-24-Załącznik nr 1 do SWZ-Strop - projekt/PDF Rysunki/S 119 -LISTA RYSUNKÓW.pdf
- Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/3-Załącznik nr 3 do SWZ-Druk-Oświadczenie ofertowe.docx
- Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/4-4-Załącznik nr 4a do umowy-druk-lista osób przeszkolonych.xlsx
- Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/4-5-Załącznik nr 5 do umowy-wykaz osób przewidzianych do realizacji umowy.docx
- Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/4-6-Załącznik nr 6 do umowy-wzór - wnioski o przepustki.pdf
- Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/4-7-Załącznik nr 7 do umowy-druk-karta materiałowa.docx
- Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/5-Załącznik nr 5 do SWZ-Druk-Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia (art. 108 Pzp).docx
- Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/6-Załącznik nr 6 do SWZ-Druk-Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia (lista sankcyjna art. 7).docx
- Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/7-Załącznik nr 7 do SWZ-Druk-wykaz robót budowlanych.doc
- Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/8-Załącznik nr 8 do SWZ-Druk-dysponowanie kierownikami robót.docx
- Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wrz z załącznikami/9-Załącznik nr 9 do SWZ-Druk-Dane o Wykonawcy-oświadczenie.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: 13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
- Remont instalacji solarnej w budynku nr 88 w kompleksie wojskowym przy ul. Dworcowej 6A w Grupie - Sprawa nr 73/2026
- Remont pomieszczeń wewnętrznych w budynku nr 30 w kompleksie wojskowym przy ul. Czwartaków 3 w Grudziądzu - sprawa nr 75/2026
- Szkolenie specjalistyczne w specjalności spawacz, tokarz, tapicer - szkolenie załóg oraz instruktorów po modernizacji RWEMiBS, RWArtUP - sprawa nr 62/2026
- Naprawa pokrycia dachowego z blachodachówki wraz z wymianą instalacji odgromowej budynku nr 2 w kompleksie wojskowym przy ul. Jagiellończyka 2 w Grudziądzu - sprawa nr 68/2026
- Naprawa nawierzchni drogowej betonowej w kompleksie wojskowym przy ul. Bema 16 w Grudziądzu - sprawa nr 48/2026