Postępowanie zakończone 2026-07-08
Remont budynku nr 2 w kompleksie wojskowym przy ul. Bema 16 w Grudziądzu - sprawa nr 47/2026
13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00295390
- Zamawiający
- 13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-08
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-17
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie 1-1-Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 2-1-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami.zip
- Przedmiar 1.7 Przedmiar robót 2.pdf
- Przedmiar 2.1 Kosztorys ofertowy 2.doc
- STWiOR 1.1 STWiOR - 2 kuchnia aktualny.pdf
- SWZ 0-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ).pdf
- Inny 10.1.Załącznik nr 10 do SWZ-Druk-wzór protokołu z wizji lokalnej.doc
- Inny 1.2 załącznik nr 1.pdf
- Inny 1.3 załącznik nr 2.pdf
- Inny 1.4 załącznik nr 3.pdf
- Inny 1.5 załącznik nr 4.pdf
- Inny 1.6 załącznik nr 5.pdf
- Inny 3.1.Załącznik nr 3 do SWZ-Druk-Oświadczenie ofertowe.docx
- Inny 4.10.wykaz osób przewidzianych do realizacji umowy.docx
- Inny 4.1.Załącznik nr 4 do SWZ-Projektowane postanowienia umowy (PPU).pdf
- Inny 4.3.Załącznik nr 3-4-do umowy-Druk-szkolenie BHP.docx
- Inny 4.4.lista osób przeszkolonych - zał 4a do umowy.xlsx
- Inny 4.5 wnioski na przepustki.doc
- Inny 4.6 Wnioski na przepustki i karty dostępu (2).doc
- Inny 4.7.karta materiałowa.docx
- Inny 5.1.Załącznik nr 5 do SWZ-Druk-Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia (art. 108 Pzp).docx
- Inny 6.1.Załącznik nr 6 do SWZ-Druk-Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia (lista sankcyjna art. 7).docx
- Inny 7.1.Załącznik nr 7 do SWZ-Druk-wykaz robót budowlanych.doc
- Inny 8.1.Załącznik nr 8 do SWZ-Druk-dysponowanie kierownikami robót.docx
- Inny 9.1.Załącznik nr 9 do SWZ-Druk-Dane o Wykonawcy-oświadczenie.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, STWiOR, SWZ.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: 13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
- Remont instalacji solarnej w budynku nr 88 w kompleksie wojskowym przy ul. Dworcowej 6A w Grupie - Sprawa nr 73/2026
- Remont pomieszczeń wewnętrznych w budynku nr 30 w kompleksie wojskowym przy ul. Czwartaków 3 w Grudziądzu - sprawa nr 75/2026
- Szkolenie specjalistyczne w specjalności spawacz, tokarz, tapicer - szkolenie załóg oraz instruktorów po modernizacji RWEMiBS, RWArtUP - sprawa nr 62/2026
- Naprawa pokrycia dachowego z blachodachówki wraz z wymianą instalacji odgromowej budynku nr 2 w kompleksie wojskowym przy ul. Jagiellończyka 2 w Grudziądzu - sprawa nr 68/2026
- Remont budynku nr 1 w kompleksie wojskowym przy ul. Jagiellończyka 2 w Grudziądzu - sprawa nr 50/2026