Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-14
Remont instalacji solarnej w budynku nr 88 w kompleksie wojskowym przy ul. Dworcowej 6A w Grupie - Sprawa nr 73/2026
13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00408921
- Zamawiający
- 13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
- Główny kod CPV
- 45442100-8 — Roboty malarskie
- Miejsce wykonania robót
- Grupa, pow. świecki, woj. kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 1 500 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-14
- Termin realizacji
- 60 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy
- Data publikacji
- 2026-08-26
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie 1-1-Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 2-1- Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami.zip
- Przedmiar 2-1- Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami/1-2-Załącznik nr 1 do SWZ- Przedmiar.pdf
- Przedmiar 2-1- Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami/2-Załącznik nr 2 do SWZ-Kosztorys ofertowy.docx
- STWiOR 2-1- Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami/1-1-Załącznik nr 1 do SWZ- STWiOR - kolektory`.pdf
- SWZ 2-1- Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami/0-Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ).pdf
- Wzór umowy 2-1- Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami/3-6-wykaz osób przewidzianych do realizacji umowy.pdf
- Inny 2-1- Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami/3.1-Załącznik nr 3 do SWZ-Projektowane postanowienia umowy (PPU).pdf
- Inny 2-1- Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami/3-4-Załącznik nr 3-4-do umowy-Druk-szkolenie BHP.pdf
- Inny 2-1- Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami/3-5-lista osób przeszkolonych - zał 4a do umowy.pdf
- Inny 2-1- Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami/3-7-Wnioski na przepustki i karty dostępu osobowe.pdf
- Inny 2-1- Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami/3-8-Wnioski na przepustki samochodowe.pdf
- Inny 2-1- Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami/4-Załącznik nr 4 do SWZ-Druk-Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia (art. 108 Pzp).docx
- Inny 2-1- Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami/5-Załącznik nr 5 do SWZ-Druk-Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia (lista sankcyjna art. 7).docx
- Inny 2-1- Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami/6-Załącznik nr 6 do SWZ-Druk-wykaz robót budowlanych.doc
- Inny 2-1- Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami/7-Załącznik nr 7 do SWZ-Druk-dysponowanie kierownikami robót.docx
- Inny 2-1- Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami/8-Załącznik nr 8 do SWZ-Druk-Dane o Wykonawcy-oświadczenie.docx
- Inny 2-1- Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami/9-Załącznik nr 9 do SWZ-Druk-wzór protokołu z wizji lokalnej.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 1 500 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 11 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP