WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-21

Remont nawierzchni istniejącego kompleksu sportowego wraz z budową bieżni sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Żninie.

Gmina Żnin

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00323355
Zamawiający
Gmina Żnin
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Kujawsko-pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-21
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-03

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ.zip
  • Projekt Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/1. Projekt budowlany/4.PT/Część opisowa - PT.pdf
  • Projekt Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/1. Projekt budowlany/4.PT/Spis zawartości - PT.pdf
  • Projekt Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/1. Projekt budowlany/4.PT/Strona tytułowa - PT.pdf
  • STWiOR Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/2. Specyfikacje/ST 1.0 Specyfikacja techniczna.pdf
  • Wzór umowy Załączniki do SWZ/Załącznik nr 5 Projektowane postanowienia umowy.pdf
  • Formularz Załączniki do SWZ/Załącznik nr 2 Formularz ofertowy.doc
  • Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/1. Projekt budowlany/1.PZT/~$rona tytułowa - PZT.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/1. Projekt budowlany/1.PZT/Część opisowa - PZT.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/1. Projekt budowlany/1.PZT/Oświadczenie projektanta - PZT.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/1. Projekt budowlany/1.PZT/P1.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/1. Projekt budowlany/1.PZT/Spis zawartości - PZT.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/1. Projekt budowlany/1.PZT/Strona tytułowa - PZT.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/1. Projekt budowlany/2.PAB/A1.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/1. Projekt budowlany/2.PAB/A2.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/1. Projekt budowlany/2.PAB/A3.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/1. Projekt budowlany/2.PAB/A4.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/1. Projekt budowlany/2.PAB/A5.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/1. Projekt budowlany/2.PAB/A6.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/1. Projekt budowlany/2.PAB/A7.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/1. Projekt budowlany/2.PAB/A8.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/1. Projekt budowlany/2.PAB/Część opisowa - PAB.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/1. Projekt budowlany/2.PAB/Oświadczenie projektanta - PAB.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/1. Projekt budowlany/2.PAB/plot.log
  • Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/1. Projekt budowlany/2.PAB/Spis zawartości - PAB.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/1. Projekt budowlany/2.PAB/Strona tytułowa - PAB.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/1. Projekt budowlany/3.Załączniki/Informacja BIOZ.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/1. Projekt budowlany/3.Załączniki/Mapa wynikowa - Żnin ul. Wandy Pieniężnej-z pozytywnym protokołe.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/1. Projekt budowlany/3.Załączniki/Spis zawartości - załączniki.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/1. Projekt budowlany/3.Załączniki/Strona tytułowa - załączniki.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/1. Projekt budowlany/4.PT/K1.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/1. Projekt budowlany/4.PT/K2.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/1. Projekt budowlany/4.PT/K3.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/1. Projekt budowlany/4.PT/K4.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/1. Projekt budowlany/4.PT/K5.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/1. Projekt budowlany/4.PT/K6.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/1. Projekt budowlany/4.PT/K7.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/1. Projekt budowlany/4.PT/K8.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/1. Projekt budowlany/4.PT/Oświadczenie projektanta PT.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/2. Specyfikacje/~$ 1.0 Specyfikacja techniczna.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/Bieżnia Żnin - KO2026.ath
  • Inny Załączniki do SWZ/Dokumentacja techniczna/Bieżnia Żnin - KO2026.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ/SWZ.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 1A oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 1B oświadczenie dotyczące spełnianie warunków udziału.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 3 Oświadczenie dotyczące grupy kapitałowej (1).doc
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 6 Wykaz robót budowlanych.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 7 Wykaz osób.doc
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 8 Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
  • Inny Załączniki do SWZ/Załącznik nr 9 Oświadczenie-z-art.117ust.4.doc

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Żnin