Postępowanie zakończone 2026-08-05
REMONT NIERUCHOMOŚCI – ZLOKALIZOWANYCH NA TERENIE KOMPLEKSU PRZY UL. SZUBIŃSKIEJ 2 ORAZ B. POTOCKIEGO 14 W BYDGOSZCZY
Oddział Zabezpieczenia Centrum Szkolenia Sił Połączonych Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego w Bydgoszczy
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00352069
- Zamawiający
- Oddział Zabezpieczenia Centrum Szkolenia Sił Połączonych Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego w Bydgoszczy
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-05
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-20
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar 4-TP-2026-ZAL-4A-Załącznik nr 1c - Przedmiar robót-CZ-1.pdf
- Przedmiar 4-TP-2026-ZAL-4B-Załącznik nr 2c - Przedmiar robót-CZ-2.pdf
- Przedmiar 4-TP-2026-ZAL-4C-Załącznik 3c - Przedmiar robót-CZ-3.pdf
- Projekt 4-TP-2026-ZAL-1 - opis przedmiotu zamówienia.docx
- Projekt 4-TP-2026-ZAL-2A-Projekt wykonawczy - załącznik nr 1a do opz-cz-1.docx
- Projekt 4-TP-2026-ZAL-2B-Projekt wykonawczy - załącznik nr 2a do opz-cz-2.docx
- Projekt 4-TP-2026-ZAL-2C-Projekt wykonawczy - załącznik nr 3a do opz-cz-3.docx
- STWiOR 4-TP-2026-ZAL-3A-Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót - załącznik nr 1b do opz-cz-1.docx
- STWiOR 4-TP-2026-ZAL-3B-Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót - załącznik nr 2b do opz-CZ-2.docx
- STWiOR 4-TP-2026-ZAL-3C-Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót - załącznik nr 3b do opz-cz-3.docx
- SWZ 4-TP-2026-SWZ.docx
- Formularz 4-TP-2026-ZAL-5A-Formularz oferty-cz-1.doc
- Formularz 4-TP-2026-ZAL-5B-Formularz oferty-CZ-2.doc
- Formularz 4-TP-2026-ZAL-5C-Formularz oferty-CZ-3.doc
- Ogłoszenie 4-TP-2026 -Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 4-TP-2026-ZAL-10-zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx
- Inny 4-TP-2026-ZAL-11-oświadczenia wykonawców wspólnie ubiegających się.docx
- Inny 4-TP-2026-ZAL-12- zastrzeżenie ochrony praw własności intelektualnej i tajemnicy.docx
- Inny 4-TP-2026-ZAL-13-Protokol_z_wizji_lokalnej.doc
- Inny 4-TP-2026-ZAL-6A-propozycja projektu umowy-cz-1 z załącznikami.zip
- Inny 4-TP-2026-ZAL-6B-propozycja projektu umowy-cz-2 z załącznikami.zip
- Inny 4-TP-2026-ZAL-6C-propozycja projektu umowy-cz-3 z załącznikami.zip
- Inny 4-TP-2026-ZAL-7A-propozycja umowy odsprzedaży-cz-1 z załącznikami.zip
- Inny 4-TP-2026-ZAL-7B-propozycja umowy odsprzedaży-cz-2 z załącznikami.zip
- Inny 4-TP-2026-ZAL-7C-propozycja umowy odsprzedaży-cz-3 z załącznikami.zip
- Inny 4-TP-2026-ZAL-8-oświadczenie brak przesłanek wykluczenia spełnianie warunków.docx
- Inny 4-TP-2026-ZAL-9-oświadczenie spełnianie warunków w zakresie jakim wykonawca powołuje się na zasób trzeci.docx
- Wzór umowy 4-TP-2026-ZAL-6A-propozycja projektu umowy-cz-1 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-6A-zal-4a-do-umowy-cz-1-załącznik nr 4a.docx
- Inny 4-TP-2026-ZAL-6A-propozycja projektu umowy-cz-1 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-6A-zal-10-do-umowy-cz-1-Przekazanie placu budowy - część nr 1.docx
- Inny 4-TP-2026-ZAL-6A-propozycja projektu umowy-cz-1 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-6A-zal-11-do-umowy-cz-1-protokol-odbioru-koncowego - część nr 1.docx
- Inny 4-TP-2026-ZAL-6A-propozycja projektu umowy-cz-1 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-6A-zal-4b-do-umowy-cz-1.docx
- Inny 4-TP-2026-ZAL-6A-propozycja projektu umowy-cz-1 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-6A-zal-5-do-umowy-cz-1-załącznik nr 5 do umowy - RODO (JFTC).docx
- Inny 4-TP-2026-ZAL-6A-propozycja projektu umowy-cz-1 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-6A-zal-6-do-umowy-cz-1-Załącznik nr 6 do umowy - kosztorys uproszczony.docx
- Inny 4-TP-2026-ZAL-6A-propozycja projektu umowy-cz-1 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-6A-zal-8-Informacja dotycząca BHP.docx
- Inny 4-TP-2026-ZAL-6A-propozycja projektu umowy-cz-1 z załącznikami/4-TP-2026-Załącznik nr 6A do SWZ cz. I - propozycja projektu umowy.docx
- Inny 4-TP-2026-ZAL-6B-propozycja projektu umowy-cz-2 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-6B-propozycja projektu umowy-CZ-2.docx
- Inny 4-TP-2026-ZAL-6B-propozycja projektu umowy-cz-2 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-6B-zal-10-do-umowy-cz-2Przekazanie placu budowy - część nr 2.docx
- Inny 4-TP-2026-ZAL-6B-propozycja projektu umowy-cz-2 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-6B-zal-11-do-umowy-cz-2-protokol-odbioru-koncowego - część nr 2.docx
- Inny 4-TP-2026-ZAL-6B-propozycja projektu umowy-cz-2 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-6B-zal-4A do umowy.docx
- Inny 4-TP-2026-ZAL-6B-propozycja projektu umowy-cz-2 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-6B-zal-4B do umowy.docx
- Inny 4-TP-2026-ZAL-6B-propozycja projektu umowy-cz-2 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-6B-zal-5 do umowy - RODO (NFIU).docx
- Inny 4-TP-2026-ZAL-6B-propozycja projektu umowy-cz-2 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-6B-zal-6 do umowy - kosztorys uproszczony-CZ-2.docx
- Inny 4-TP-2026-ZAL-6B-propozycja projektu umowy-cz-2 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-6B-zal-8-Informacja dotycząca BHP - załącznik nr 8.docx
- Inny 4-TP-2026-ZAL-6C-propozycja projektu umowy-cz-3 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-6C-propozycja projektu umowy-CZ-3.docx
- Inny 4-TP-2026-ZAL-6C-propozycja projektu umowy-cz-3 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-6C-zal-11-do-umowy-cz-3-protokol-odbioru-koncowego - część nr 3.docx
- Inny 4-TP-2026-ZAL-6C-propozycja projektu umowy-cz-3 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-6C-zal- 6 do umowy - kosztorys uproszczony-CZ-3.docx
- Inny 4-TP-2026-ZAL-6C-propozycja projektu umowy-cz-3 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-6C-załącznik-10-DO UMOWY-Przekazanie placu budowy - część nr 3.docx
- Inny 4-TP-2026-ZAL-6C-propozycja projektu umowy-cz-3 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-6C-załącznik nr 4a DO UMOWY.docx
- Inny 4-TP-2026-ZAL-6C-propozycja projektu umowy-cz-3 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-6C-załącznik nr 4b DO UMOWY.docx
- Inny 4-TP-2026-ZAL-6C-propozycja projektu umowy-cz-3 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-6C-załącznik nr 5 do umowy - RODO (MP COE).docx
- Inny 4-TP-2026-ZAL-6C-propozycja projektu umowy-cz-3 z załącznikami/8-TP-2026-ZAL-6C-załącznik-8-DO-UMOWY-Informacja dotycząca BHP - załącznik nr 8.docx
- Inny 4-TP-2026-ZAL-7A-propozycja umowy odsprzedaży-cz-1 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-7A-propozycja umowy odsprzedaży-cz-1.docx
- Inny 4-TP-2026-ZAL-7A-propozycja umowy odsprzedaży-cz-1 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-7A-zal-1-do-umowy-odsprzedazy-Protokol uzgodnień ustalenia ryczałtu.docx
- Inny 4-TP-2026-ZAL-7A-propozycja umowy odsprzedaży-cz-1 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-7A-zal-2-3-do-umowy-odsprzedazy-Oświadczenie,protokoł-ilość.docx
- Inny 4-TP-2026-ZAL-7A-propozycja umowy odsprzedaży-cz-1 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-7A-zal-5-do-umowy-odsprzedazy-Protokół założenia podlicznika woda.doc
- Inny 4-TP-2026-ZAL-7A-propozycja umowy odsprzedaży-cz-1 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-7A-zal-6-do-umowy-odsprzedazy-Protokół założenia podlicznika energii elektrycznej.doc
- Inny 4-TP-2026-ZAL-7A-propozycja umowy odsprzedaży-cz-1 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-7A-zal-7-do-umowy-odsprzedazy-Protokół demontażu podlicznika wody.doc
- Inny 4-TP-2026-ZAL-7A-propozycja umowy odsprzedaży-cz-1 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-7A-zal-8-do-umowy-odsprzedazy-Protokół demontażu podlicznika energii elektrycznej.doc
- Inny 4-TP-2026-ZAL-7B-propozycja umowy odsprzedaży-cz-2 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-7B-propozycja umowy odsprzedaży-CZ-2.docx
- Inny 4-TP-2026-ZAL-7B-propozycja umowy odsprzedaży-cz-2 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-7B-Zal-1-Protokol uzgodnień ustalenia ryczałtu.docx
- Inny 4-TP-2026-ZAL-7B-propozycja umowy odsprzedaży-cz-2 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-7B-Zal-2-3-Oświadczenie,protokoł-ilość.docx
- Inny 4-TP-2026-ZAL-7B-propozycja umowy odsprzedaży-cz-2 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-7b-Zal-5-Protokół założenia podlicznika woda.doc
- Inny 4-TP-2026-ZAL-7B-propozycja umowy odsprzedaży-cz-2 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-7B-Zal-6-Protokół założenia podlicznika energii elektrycznej.doc
- Inny 4-TP-2026-ZAL-7B-propozycja umowy odsprzedaży-cz-2 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-7B-Zal-7-Protokół demontażu podlicznika wody.doc
- Inny 4-TP-2026-ZAL-7B-propozycja umowy odsprzedaży-cz-2 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-7B-Zal-8-Protokół demontażu podlicznika energii elektrycznej.doc
- Inny 4-TP-2026-ZAL-7C-propozycja umowy odsprzedaży-cz-3 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-7C-propozycja umowy odsprzedaży-CZ-3.docx
- Inny 4-TP-2026-ZAL-7C-propozycja umowy odsprzedaży-cz-3 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-7C-Zal-1-Protokol uzgodnień ustalenia ryczałtu.docx
- Inny 4-TP-2026-ZAL-7C-propozycja umowy odsprzedaży-cz-3 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-7C-Zal-2-3-Oświadczenie,protokoł-ilość.docx
- Inny 4-TP-2026-ZAL-7C-propozycja umowy odsprzedaży-cz-3 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-7C-Zal-5-Protokół założenia podlicznika woda.doc
- Inny 4-TP-2026-ZAL-7C-propozycja umowy odsprzedaży-cz-3 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-7C-Zal-6-Protokół założenia podlicznika energii elektrycznej.doc
- Inny 4-TP-2026-ZAL-7C-propozycja umowy odsprzedaży-cz-3 z załącznikami/4-TP-2026-Zal-7C-zal-7-Protokół demontażu podlicznika wody.doc
- Inny 4-TP-2026-ZAL-7C-propozycja umowy odsprzedaży-cz-3 z załącznikami/4-TP-2026-ZAL-7C-Zal-8-Protokół demontażu podlicznika energii elektrycznej.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP