Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-14
Remont pomieszczeń wewnętrznych w budynku nr 30 w kompleksie wojskowym przy ul. Czwartaków 3 w Grudziądzu - sprawa nr 75/2026
13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00408951
- Zamawiający
- 13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
- Główny kod CPV
- 45111300-1 — Roboty rozbiórkowe
- Miejsce wykonania robót
- Grudziądz, pow. Grudziądz, woj. kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 4 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-14
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-26
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ U-23-2026 SWZ-zmiana 27.07.2026.pdf
- Ogłoszenie U-23-2026 Opublikowane ogłoszenie o zmianie 29.07.2026.pdf
- Ogłoszenie U-23-2026 Opublikowane ogł. o zmianie 27.07.2026.pdf
- Inny U-23-2026 - Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - Część nr 1 i 2.pdf
- Inny U-23-2026 Protokół z otwarcia ofert.pdf
- Inny U-23-2026 Pytaniai odpowiedzi + zm. SWZ 29.07.2026.pdf
- Inny U-23-2026 Pytanie_Odp_Zmiana SWz 27.07.2026.pdf
- Inny U-23-2026 SWZ - zm. 29.07.2026.pdf
- Inny U-23-2026 - SWZ z załacznikami.zip
- Wzór umowy U-23-2026 Załącznik nr 3A Projekt umowy - cz. 1 - szkolenie ACBP - akceptacja ZOP.docx
- Formularz U-23-2026 Załącznik nr 1 Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie U-23-2026 Ogłoszenie o zamówieniu - OPUBLIKOWANE.pdf
- Inny U-23-2026 SWZ.docx
- Inny U-23-2026 Załącznik nr 1.1 Wykaz zrealizowanych szkoleń - cz. 1.docx
- Inny U-23-2026 Załącznik nr 1.2 Wykaz zrealizowanych szkoleń - cz. 2.docx
- Inny U-23-2026 Załącznik nr 1A - OPZ - szkolenie ACBP - cz. 1.docx
- Inny U-23-2026 Załącznik nr 1B - OPZ - szkolenie Atestacja - cz. 2.docx
- Inny U-23-2026 Załącznik nr 2 Ośw. dot. wykluczenia oraz warunków - część nr 1.docx
- Inny U-23-2026 Załącznik nr 2 Ośw. dot. wykluczenia oraz warunków - część nr 2.docx
- Inny U-23-2026 Załącznik nr 3B Projekt umowy - cz. 2 - szkolenie Atestacja - akceptacja ZOP.docx
- Inny U-23-2026 Załącznik nr 4 Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny U-23-2026 Załącznik nr 5 Oświadczenie dotyczące wspólnego ubiegania się o zp.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 4 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, ogłoszenie, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, projekt, STWiOR.
- Do terminu składania ofert zostało 11 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP