WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-11

Robota budowlana w zakresie zadania: Przebudowa/modernizacja Pionu Położnictwa i Patologii Ciąży Kliniki Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00408944
Zamawiający
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy
Główny kod CPV
45000000-7 — Roboty budowlane
Miejsce wykonania robót
Bydgoszcz, pow. Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
35 000 zł
Termin składania ofert
2026-09-11
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-26

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ 87 D 26.pdf
  • Wzór umowy Załącznik nr 3 do SWZ. Projekt umowy.pdf
  • Formularz Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz oferty.doc
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Instrukcja Załącznik nr 13 do SWZ - Instrukcja dot. platformy zakupowej.pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ. Wykaz osób.doc
  • Inny Załącznik nr 11 do SWZ. Wykaz robót budowlanych.doc
  • Inny Załącznik nr 12 do SWZ. Zobowiązanie.doc
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia.zip
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ. Oświadczenie wykonawcy.doc
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ. Oświadczenie aktualność inf. podstaw wykluczenia.doc
  • Inny Załącznik nr 6 do SWZ. OŚwiadczenie wykonawcy - grupa kapitałowa.doc
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ. Oświadczenie Wykonawcy.doc
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ. Oświadczenie dot. przesłanek wykluczenia.doc
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ. Oświadczenie podmiotu udostępniającego.doc
  • Przedmiar Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/07. WIELOBRANŻOWY PRZEDMIAR ROBÓT/PRZEDMIAR IE.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/07. WIELOBRANŻOWY PRZEDMIAR ROBÓT/STRONA TYT_PR.pdf
  • Projekt Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/00. OPIS/OT-E3_PT_BYDGOSZCZ.pdf
  • Projekt Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/03. TOM III - IS/Rys_WK_02_v01_2026_05_25.pdf
  • Projekt Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/STRONA TYT_ZAŁĄCZNIKI_BYDGOSZCZ.pdf
  • Projekt Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 5.1 - PROJEKT ARANŻACJI WNĘTRZ/ZAŁACZNIK 5.1 - PROJEKT ARANŻACJI WNĘTRZ_BYDGOSZCZ.pdf
  • Projekt Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 5.2 - PROJEKT OZNAKOWANIA WEWNĘTRZNEGO/ZAŁACZNIK 5.2 - PROJEKT OZNAKOWANIA WEWNĘTRZNEGO_BYDGOSZCZ.pdf
  • Projekt Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 5.3 - PROJEKT TECHNOLOGII/ZAŁACZNIK 5.3 - PROJEKT TECHNOLOGII _BYDGOSZCZ.pdf
  • Projekt Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 5 - WYTYCZNE WYKONAWCZE/ZAŁACZNIK 5 - WYTYCZNE WYKONAWCZE_BYDGOSZCZ.pdf
  • Projekt Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/06. WIELOBRANŻOWA STWiOR/IS_STWiOR/ST-IS-4 Gazy Medyczne.pdf
  • Projekt Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/PAB_2026.04.08.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/06. WIELOBRANŻOWA STWiOR/E_STWiORB.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/06. WIELOBRANŻOWA STWiOR/IS_STWiOR/0_SCALONE_IS_STWiOR.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/06. WIELOBRANŻOWA STWiOR/IS_STWiOR/ST-IS-1 Instalacja wody zimnej , ciepłej , cyrkulacji i kanalizacji.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/06. WIELOBRANŻOWA STWiOR/IS_STWiOR/ST-IS-2 Instalacja centralnego ogrzewania.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/06. WIELOBRANŻOWA STWiOR/IS_STWiOR/ST-IS-3 Instalacja wentylacji mechanicznej i klimatyzacji.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/06. WIELOBRANŻOWA STWiOR/STRONA TYT_STWiOR.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/06. WIELOBRANŻOWA STWiOR/STWiOR _ BUD.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/01. TOM I - ARCH/PT_ARCH_1.1.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/01. TOM I - ARCH/PT_ARCH_1.2.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/01. TOM I - ARCH/PT_ARCH_1.3.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/01. TOM I - ARCH/PT_ARCH_1.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/01. TOM I - ARCH/PT_ARCH_2.1.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/01. TOM I - ARCH/PT_ARCH_2.2.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/01. TOM I - ARCH/PT_ARCH_2.3.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/01. TOM I - ARCH/PT_ARCH_2.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/01. TOM I - ARCH/PT_ARCH_3.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/01. TOM I - ARCH/PT_ARCH_4.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/01. TOM I - ARCH/PT_ARCH_5.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/01. TOM I - ARCH/PT_ARCH_6.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/01. TOM I - ARCH/PT_ARCH_7.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/01. TOM I - ARCH/PT_ARCH_8.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/01. TOM I - ARCH/PT_ARCH_T_10.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/01. TOM I - ARCH/PT_ARCH_T_11.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/01. TOM I - ARCH/PT_ARCH_T_12.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/01. TOM I - ARCH/PT_ARCH_T_13.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/01. TOM I - ARCH/PT_ARCH_T_14.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/01. TOM I - ARCH/PT_ARCH_T_15.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/01. TOM I - ARCH/PT_ARCH_T_16.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/01. TOM I - ARCH/PT_ARCH_T_17.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/01. TOM I - ARCH/PT_ARCH_T_18.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/01. TOM I - ARCH/PT_ARCH_T_19.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/01. TOM I - ARCH/PT_ARCH_T_1.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/01. TOM I - ARCH/PT_ARCH_T_20.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/01. TOM I - ARCH/PT_ARCH_T_2.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/01. TOM I - ARCH/PT_ARCH_T_3.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/01. TOM I - ARCH/PT_ARCH_T_4.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/01. TOM I - ARCH/PT_ARCH_T_5.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/01. TOM I - ARCH/PT_ARCH_T_6.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/01. TOM I - ARCH/PT_ARCH_T_7.1.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/01. TOM I - ARCH/PT_ARCH_T_7.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/01. TOM I - ARCH/PT_ARCH_T_8.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/01. TOM I - ARCH/PT_ARCH_T_9.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/01. TOM I - ARCH/PT_PS_1.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/02. TOM II - KONSTR/PT_K_1.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/02. TOM II - KONSTR/PT_K_2.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/02. TOM II - KONSTR/PT_K_3.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/02. TOM II - KONSTR/PT_K_4.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/03. TOM III - IS/Rys_CO_01_v01_2026_05_25.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/03. TOM III - IS/Rys_GM_01_v01_2026_05_25.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/03. TOM III - IS/Rys_WE_01_v01_2026_05_25.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/03. TOM III - IS/Rys_WE_02_v01_2026_05_25.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/03. TOM III - IS/Rys_WK_01_v01_2026_05_25.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/03. TOM III - IS/Rys_WK_03_v01_2026_05_25.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/03. TOM III - IS/Rys_WK_04_v01_2026_05_25.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/04. TOM IV - IE/ER-1.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/04. TOM IV - IE/ER-2.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/04. TOM IV - IE/ER-3.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/04. TOM IV - IE/ES-10.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/04. TOM IV - IE/ES-11.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/04. TOM IV - IE/ES-12.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/04. TOM IV - IE/ES-13.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/04. TOM IV - IE/ES-1.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/04. TOM IV - IE/ES-2.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/04. TOM IV - IE/ES-3.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/04. TOM IV - IE/ES-4.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/04. TOM IV - IE/ES-5.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/04. TOM IV - IE/ES-6.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/04. TOM IV - IE/ES-7.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/04. TOM IV - IE/ES-8.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/04. TOM IV - IE/ES-9.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 1 - KARTA POMIESZCZEN/ZALACZNIK NR 1 KARTA POMIESZCZEN_BYDGOSZCZ.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 2 - WYKONCZENIE_POMIESZCZEN/ZALACZNIK NR 2 WYKONCZENIE_POMIESZCZEN_BYDGOSZCZ.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 3.1 - OPIS TECHNOLOGICZNY STACJONARNEGO DWUKANAŁOWEGO SYSTEMU DOZOWANIA ŚRODKÓW CHEMICZNYCH/ZAŁĄCZNIK 3.1 - OPIS TECHNOLOGICZNY STACJONARNEGO DWUKANAŁOWEGO SYSTEMU DOZOWANIA ŚRODKÓW CHEMICZNYCH.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 3 - ZESTAWIENIE BIAŁEGO MONTAŻU/ZAŁĄCZNIK 3 - ZESTWIENIE BIAŁEGO MONTAŻU _ BYDGOSZCZ.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MEBLOWO_BIUROWE_BYDGOSZCZ/0_Scalone karty techniczne _ MEBLOWO_BIUROWE.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MEBLOWO_BIUROWE_BYDGOSZCZ/AP1 - ANEKS PIELĘGNACYJNY.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MEBLOWO_BIUROWE_BYDGOSZCZ/AP2 - ANEKS PIELĘGNACYJNY.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MEBLOWO_BIUROWE_BYDGOSZCZ/B13 Szafa aktowa z drzwiami przesuwnymi.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MEBLOWO_BIUROWE_BYDGOSZCZ/B16 kontener mobilny.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MEBLOWO_BIUROWE_BYDGOSZCZ/F1 Sofa rozkładana.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MEBLOWO_BIUROWE_BYDGOSZCZ/F2 Sofa rozkładana 2os.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MEBLOWO_BIUROWE_BYDGOSZCZ/K10 Krzesło .pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MEBLOWO_BIUROWE_BYDGOSZCZ/K1 fotel biurowy.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MEBLOWO_BIUROWE_BYDGOSZCZ/K5 - TABORET DO SALI ŁÓŻKOWEJ.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MEBLOWO_BIUROWE_BYDGOSZCZ/R1 _ REGAŁ.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MEBLOWO_BIUROWE_BYDGOSZCZ/R2 _ REGAŁ.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MEBLOWO_BIUROWE_BYDGOSZCZ/R3 _ REGAŁ.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MEBLOWO_BIUROWE_BYDGOSZCZ/S10_Stolik_kawowy_okragly_50cm.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MEBLOWO_BIUROWE_BYDGOSZCZ/Ś1 Śmietnik pedałowy śr 25 cm. metalowy.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MEBLOWO_BIUROWE_BYDGOSZCZ/S2 Biurko prostokątne 120x60 cm , .pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MEBLOWO_BIUROWE_BYDGOSZCZ/S2_Dostawka_biurka_160x40.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MEBLOWO_BIUROWE_BYDGOSZCZ/S8_Stół.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MEBLOWO_BIUROWE_BYDGOSZCZ/S9_Stolik_kawowy_120x60.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MEBLOWO_BIUROWE_BYDGOSZCZ/W wózek serwisowy.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MED_BYDGOSZCZ/0_Scalone karty techniczne _ MED.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MED_BYDGOSZCZ/A10 lampa zabiegowa bezcieniowa.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MED_BYDGOSZCZ/A11 Mały zestaw reanimacyjny.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MED_BYDGOSZCZ/A14 Taboret jezdny medyczny.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MED_BYDGOSZCZ/A15_ stolik zabiegowy jezdny.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MED_BYDGOSZCZ/A15 Wózek reanimacyjny.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MED_BYDGOSZCZ/A19 Myjka-dezynfektor 2 kaczki i baseny.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MED_BYDGOSZCZ/A1 łóżko pacjentek.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MED_BYDGOSZCZ/A1_ łóżko pacjentek _ WZM. NADZÓR.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MED_BYDGOSZCZ/A2.1_ ŁÓŻECZKO NOWORODKA.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MED_BYDGOSZCZ/A22 Wózek - Wanna.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MED_BYDGOSZCZ/A25 Kozetka lekarska.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MED_BYDGOSZCZ/A26_podblatowa chłodziarka medyczna.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MED_BYDGOSZCZ/A27 Stolik na narzędzia.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MED_BYDGOSZCZ/A28a USG.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MED_BYDGOSZCZ/A29 fotel ginekologiczny.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MED_BYDGOSZCZ/A2 Szafka przyłóżkowa.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MED_BYDGOSZCZ/A30_Szafa_Medyczna.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MED_BYDGOSZCZ/A35 Fotel operatora z oparciem.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MED_BYDGOSZCZ/A36 Lampa bakteriobójcza.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MED_BYDGOSZCZ/A38 Wózek NPS składany.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MED_BYDGOSZCZ/A3 PANEL MEDYCZNY.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MED_BYDGOSZCZ/A40 Wózek pościelowy brudny.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MED_BYDGOSZCZ/A41 Regał stojący na baseny i kaczki.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MED_BYDGOSZCZ/A42 _ FOTEL ZABIEGOWY.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MED_BYDGOSZCZ/A43 _ ZMYWARKA KAPTUROWA_.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MED_BYDGOSZCZ/A4b Centrala monitorująca.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MED_BYDGOSZCZ/A4 Monitor funkcji życiowych.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MED_BYDGOSZCZ/A5a Pompa infuzyjna strzykawkowa.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MED_BYDGOSZCZ/A5b Pompa infuzyjna objętościowa.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MED_BYDGOSZCZ/A5 Stojak medyczny.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MED_BYDGOSZCZ/A6 Parawan medyczny podwieszany sufitowo.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MED_BYDGOSZCZ/A7 Defibrylator wiszący.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MED_BYDGOSZCZ/A9 Aparat EKG na podstawie jezdnej.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/DTR_MED_BYDGOSZCZ/STELAŻ do worków 120 pojedynczy.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA/ZAŁĄCZNIK 4 - ZESTAWIENIE WYPOSAŻENIA.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 6 - OPINIA KOMINIARSKA/OPINIA/Skan_20260511 (2).pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 6 - OPINIA KOMINIARSKA/OPINIA/Skan_20260511 (3).pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 6 - OPINIA KOMINIARSKA/OPINIA/Skan_20260511 (4).pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 6 - OPINIA KOMINIARSKA/OPINIA/Skan_20260511.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 6 - OPINIA KOMINIARSKA/STRONA TYT_OPINIA KOMINIARSKA.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 6 - OPINIA KOMINIARSKA/SZKICE/Skan_20260524 (4).pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 6 - OPINIA KOMINIARSKA/SZKICE/Skan_20260524 (5).pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 6 - OPINIA KOMINIARSKA/SZKICE/Skan_20260524 (7).pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 6 - OPINIA KOMINIARSKA/SZKICE/Skan_20260524 (8).pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 7.1 - ZESTAWIENIE C.O/Zał. nr 7.1. Zestawienie C.O..pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 7.2 - ZESTAWIENIE WODY/Zał. nr 7.2. Zestawienie wody.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/05. ZAŁĄCZNIKI DO PROJEKTU TECHNICZNEGO/ZAŁĄCZNIK 7 - LISTA CZĘŚCI WENT/Zał. nr 7 Lista części went..pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/07. WIELOBRANŻOWY PRZEDMIAR ROBÓT/Bydgoszcz Ginekologia PR.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/07. WIELOBRANŻOWY PRZEDMIAR ROBÓT/Bydgoszcz Ginekologia- wyposażenie PR.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/07. WIELOBRANŻOWY PRZEDMIAR ROBÓT/PR IS Bydgoszcz popr.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia.pdf
  • Inny Załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia/ZL_2026.04.08.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 35 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, instrukcję, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 8 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP