Postępowanie zakończone 2026-08-12
Roboty ogólnobudowlane w budynkach zarządzanych przez Administrację Domów Miejskich ADM Sp. z o.o. w Bydgoszczy
ADMINISTRACJA DOMÓW MIEJSKICH "ADM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00364923
- Zamawiający
- ADMINISTRACJA DOMÓW MIEJSKICH "ADM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Bydgoszcz, pow. Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-12
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-28
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Inny SWZ z załącznikami.zip
- Przedmiar SWZ z załącznikami/Zał. nr 5 Nakielska 22 i 51/Brama Nakielska przedmiar 22-4.pdf
- Przedmiar SWZ z załącznikami/Zał. nr 5 Nakielska 22 i 51/Bramka Nakielska Przedmiar 51-19.pdf
- Przedmiar SWZ z załącznikami/Zał. nr 6 Nakielska 113/Nakielska 113 izolacja przedmiar.pdf
- Przedmiar SWZ z załącznikami/Zał. nr 7 Grunwaldzka 87/przedmiar.pdf
- Przedmiar SWZ z załącznikami/Zał. nr 8 Jasna 14/B. ADM Jasna 14 - PT/3.3 adm jasna 14 - schody przedmiar.ath
- Przedmiar SWZ z załącznikami/Zał. nr 8 Jasna 14/B. ADM Jasna 14 - PT/3.4 adm jasna 14 - schody przedmiar.pdf
- Przedmiar SWZ z załącznikami/Zał. nr 9 Saperów 44/Saperów 44_balkon_przedmiar_2026-06-18.pdf
- Przedmiar SWZ z załącznikami/Zał. nr 9 Saperów 44/Saperów 44_front_przedmiar_2026-06-22.pdf
- Projekt SWZ z załącznikami/Zał. nr 8 Jasna 14/B. ADM Jasna 14 - PT/0.1 B. ADM Jasna 14 - str. tytułowa.doc
- Projekt SWZ z załącznikami/Zał. nr 8 Jasna 14/B. ADM Jasna 14 - PT/0.1 B. ADM Jasna 14 - str. tytułowa.pdf
- Projekt SWZ z załącznikami/Zał. nr 8 Jasna 14/B. ADM Jasna 14 - PT/0.2 B. ADM Jasna 14 - OT.doc
- Projekt SWZ z załącznikami/Zał. nr 8 Jasna 14/B. ADM Jasna 14 - PT/0.2 B. ADM Jasna 14 - OT.pdf
- Projekt SWZ z załącznikami/Zał. nr 8 Jasna 14/B. ADM Jasna 14 - PT/1.1 plan sytuacyjny rys.PT1.pdf
- Projekt SWZ z załącznikami/Zał. nr 8 Jasna 14/B. ADM Jasna 14 PZT + P A-B 03.26r/1.1 B. ADM Jasna 14 - pzt ot 03.26r..doc
- Projekt SWZ z załącznikami/Zał. nr 8 Jasna 14/B. ADM Jasna 14 PZT + P A-B 03.26r/1.2 B. ADM Jasna 14 - pzt 03.26r.pdf
- Projekt SWZ z załącznikami/Zał. nr 8 Jasna 14/B. ADM Jasna 14 PZT + P A-B 03.26r/2.2.1 B. ADM Jasna 14 - p a-b ot 03.26r..doc
- STWiOR SWZ z załącznikami/Zał. nr 5 Nakielska 22 i 51/BRAMA STWiOR.pdf
- STWiOR SWZ z załącznikami/Zał. nr 6 Nakielska 113/STWiOR izolacja fundamentów.pdf
- STWiOR SWZ z załącznikami/Zał. nr 7 Grunwaldzka 87/Grunwaldzka 87_STWiOR remont ścian.pdf
- STWiOR SWZ z załącznikami/Zał. nr 8 Jasna 14/B. ADM Jasna 14 - PT/4 B ADM Jasna - STWiOR 04.26r.pdf
- STWiOR SWZ z załącznikami/Zał. nr 9 Saperów 44/STWiOR Specyfikacja Saperów 44 remont elewacji i balkonów.pdf
- SWZ SWZ z załącznikami/35.SWZ.pdf
- Wzór umowy SWZ z załącznikami/zał. nr 4 - wzór umowy.pdf
- Formularz SWZ z załącznikami/zał. nr 1,2 - formularz ofertowy, oświadczenie.docx
- Ogłoszenie SWZ z załącznikami/Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny SWZ z załącznikami/zał. nr 3 - oświadczenie o gwarancji (do umowy).odt
- Inny SWZ z załącznikami/Zał. nr 8 Jasna 14/1.4 sufit rys.PT4.pdf
- Inny SWZ z załącznikami/Zał. nr 8 Jasna 14/5 B ADM J 14 - WAB Decyzja 08.04.26r.pdf
- Inny SWZ z załącznikami/Zał. nr 8 Jasna 14/B. ADM Jasna 14 - PT/1.10 e stalowe rys.PT10.pdf
- Inny SWZ z załącznikami/Zał. nr 8 Jasna 14/B. ADM Jasna 14 - PT/1.11 e stalowerys.PT11.pdf
- Inny SWZ z załącznikami/Zał. nr 8 Jasna 14/B. ADM Jasna 14 - PT/1.12 z stali rys.PT12.pdf
- Inny SWZ z załącznikami/Zał. nr 8 Jasna 14/B. ADM Jasna 14 - PT/1.2 rzut, przekrój rys.PT2.pdf
- Inny SWZ z załącznikami/Zał. nr 8 Jasna 14/B. ADM Jasna 14 - PT/1.3 fundamenty, wieniec rys.PT3.pdf
- Inny SWZ z załącznikami/Zał. nr 8 Jasna 14/B. ADM Jasna 14 - PT/1.4 sufit rys.PT4.pdf
- Inny SWZ z załącznikami/Zał. nr 8 Jasna 14/B. ADM Jasna 14 - PT/1.5 podesty, stopnie rys.PT5.pdf
- Inny SWZ z załącznikami/Zał. nr 8 Jasna 14/B. ADM Jasna 14 - PT/1.6 przekroje rys.PT6.pdf
- Inny SWZ z załącznikami/Zał. nr 8 Jasna 14/B. ADM Jasna 14 - PT/1.7 zadaszenie rys.PT7.pdf
- Inny SWZ z załącznikami/Zał. nr 8 Jasna 14/B. ADM Jasna 14 - PT/1.8 przekroje rys.PT8.pdf
- Inny SWZ z załącznikami/Zał. nr 8 Jasna 14/B. ADM Jasna 14 - PT/1.9 przekroje rys.PT9.pdf
- Inny SWZ z załącznikami/Zał. nr 8 Jasna 14/B. ADM Jasna 14 - PT/2.1 rys. PT1.dwg
- Inny SWZ z załącznikami/Zał. nr 8 Jasna 14/B. ADM Jasna 14 - PT/2.2 rys. PT2-PT12.dwg
- Inny SWZ z załącznikami/Zał. nr 8 Jasna 14/B. ADM Jasna 14 - PT/2.3 rys. PT4.dwg
- Inny SWZ z załącznikami/Zał. nr 8 Jasna 14/B. ADM Jasna 14 PZT + P A-B 03.26r/~$2.2 B. ADM Jasna 14 - p a-b str. tyt. + oświadczenie 02.26r..doc
- Inny SWZ z załącznikami/Zał. nr 8 Jasna 14/B. ADM Jasna 14 PZT + P A-B 03.26r/~$2.6 B. ADM Jasna 14 - p a-b bioz str. tyt. 02.26r..doc
- Inny SWZ z załącznikami/Zał. nr 8 Jasna 14/B. ADM Jasna 14 PZT + P A-B 03.26r/1.3 B. ADM Jasna 14 mapa dcp z podpisem geodety.pdf
- Inny SWZ z załącznikami/Zał. nr 8 Jasna 14/B. ADM Jasna 14 PZT + P A-B 03.26r/2.2.3 B. ADM Jasna 14 - p a-b. rys. pb1.dwg
- Inny SWZ z załącznikami/Zał. nr 8 Jasna 14/B. ADM Jasna 14 PZT + P A-B 03.26r/2.2.3 B. ADM Jasna 14 - p a-b. rys. pb1.pdf
- Inny SWZ z załącznikami/Zał. nr 8 Jasna 14/B. ADM Jasna 14 PZT + P A-B 03.26r/2.2.5 B. ADM Jasna 14 - p a-b. zdjęcie.jpeg
- Inny SWZ z załącznikami/Zał. nr 8 Jasna 14/B. ADM Jasna 14 PZT + P A-B 03.26r/2.2.6 B. ADM Jasna 14 - p a-b i bioz str. tyt. 02.26r..doc
- Inny SWZ z załącznikami/Zał. nr 8 Jasna 14/B. ADM Jasna 14 PZT + P A-B 03.26r/2.2.7 B. ADM Jasna 14 - p a-b i bioz 02.26r..doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: ADMINISTRACJA DOMÓW MIEJSKICH "ADM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- 53/PA/2026 Remont lokali mieszkalnych (pustostanów) zarządzanych przez Administrację Domów Miejskich „ADM” Sp. z o.o.
- 55/PA/2026 Remont lokali mieszkalnych (pustostanów) zarządzanych przez Administrację Domów Miejskich „ADM” Sp. z o.o.
- Remont lokali mieszkalnych (pustostanów) zarządzanych przez Administrację Domów Miejskich „ADM” Sp. z o.o.
- 48/PA/2026 Remont dachu w budynku mieszkalnym przy ul. Ignacego Paderewskiego 15 w Bydgoszczy
- Remont elewacji budynków mieszkalnych wielorodzinnych zarządzanych przez Administrację Domów Miejskich „ADM” Sp. z o.o.