WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-03

Rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Rynarzewie o windę zewnętrzną dla osób z niepełnosprawnościami

GMINA SZUBIN

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00297051
Zamawiający
GMINA SZUBIN
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Kujawsko-pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-03
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-18

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ ZP.271.18.2026 .pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa.7z
  • Inny Załączniki do SWZ ZP.271.18.2026.docx
  • Przedmiar Dokumentacja projektowa/przedmiar/RYNARZEWO, windy- przedmiar wielobran┼╝owy , winda I.pdf
  • Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt/Projekt Techniczny branża budowlana.pdf
  • Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt/Projekt Techniczny branża elektryczna.pdf
  • Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt/Projekt Techniczny branża konstrukcyjna.pdf
  • Projekt Dokumentacja projektowa/Projekt/Projekt Techniczny branża sanitarna.pdf
  • Projekt Dokumentacja projektowa/Specyfikacja wykonania i odbirou robót.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/2025_10_31_Decyzja 509.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/Projekt/Projekt DWG.bak
  • Inny Dokumentacja projektowa/Projekt/Projekt DWG.dwg
  • Inny Dokumentacja projektowa/Projekt/simplex.shx
  • Inny Dokumentacja projektowa/SKAN DOKUMENTACJI/10. A2.4.jpg
  • Inny Dokumentacja projektowa/SKAN DOKUMENTACJI/11. A3.1.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/SKAN DOKUMENTACJI/12. A3.2.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/SKAN DOKUMENTACJI/13. A4.1.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/SKAN DOKUMENTACJI/14. A5.1.jpg
  • Inny Dokumentacja projektowa/SKAN DOKUMENTACJI/15. ZAŁĄCZNIKI.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/SKAN DOKUMENTACJI/16. Załącznik do decycji.jpg
  • Inny Dokumentacja projektowa/SKAN DOKUMENTACJI/1. PZT.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/SKAN DOKUMENTACJI/2. PZT1.jpg
  • Inny Dokumentacja projektowa/SKAN DOKUMENTACJI/3. PAB.pdf
  • Inny Dokumentacja projektowa/SKAN DOKUMENTACJI/4. A1.1.jpg
  • Inny Dokumentacja projektowa/SKAN DOKUMENTACJI/5. A1.2.jpg
  • Inny Dokumentacja projektowa/SKAN DOKUMENTACJI/6. A1.3.jpg
  • Inny Dokumentacja projektowa/SKAN DOKUMENTACJI/7. A2.1.jpg
  • Inny Dokumentacja projektowa/SKAN DOKUMENTACJI/8. A2.2.jpg
  • Inny Dokumentacja projektowa/SKAN DOKUMENTACJI/9. A2.3.jpg
  • Inny Dokumentacja projektowa/SKAN DOKUMENTACJI/Thumbs.db
  • Inny Dokumentacja projektowa/specyfikacja platforma.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP