Postępowanie zakończone 2026-07-10
Rozbudowa i budowa systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych w budynkach „C” i „D” przy al. prof. S. Kaliskiego 7 oraz w budynku Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt przy ul. Mazowieckiej 28 PBŚ
Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00308507
- Zamawiający
- Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ RZP.243.37.2026.pdf
- Inny załącznik nr 4 - PPU do SWZ RZP.243.37.2026.pdf
- Inny Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny SWZ RZP.243.37.2026 - wersja edytowalna.docx
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa.zip
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek C (2.4)/E01.5_AW_bud.2.4_0p.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek C (2.4)/E01.6_AW_bud.2.4_1p.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek C (2.4)/E01.7_AW_bud.2.4_2p.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek C (2.4)/E01.8_AW_bud.2.4_3p.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek C (2.4)/E02.5_SSP_bud.2.4_0p.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek C (2.4)/E02.6_SSP_bud.2.4_1p.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek C (2.4)/E02.7_SSP_bud.2.4_2p.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek C (2.4)/E02.8_SSP_bud.2.4_3p.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek D (2.3)/2_01_STR TYT.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek D (2.3)/2_01_STW TYT D-H.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek D (2.3)/2_Opis.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek D (2.3)/2_STR TYT.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek WHiBZ/3_01_STR TYT.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek WHiBZ/3_02_POL.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek WHiBZ/3_Opis.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek WHiBZ/3_STR TYT.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek WHiBZ/Indywidualna dokumentacja techniczna Budynek WHiB.pdf
- STWiOR Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek D (2.3)/2_02 STWiORB D-H.pdf
- STWiOR Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek D (2.3)/2_STWiOR_D-H.pdf
- STWiOR Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek WHiBZ/3_STWiOR_WHiBZ.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek D (2.3)/2_03_Certyfikat projektu.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek D (2.3)/D100_SYSTEM SYGNALIZACJI POŻARU - Topologia.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek D (2.3)/D101_SYSTEM SYGNALIZACJI POŻARU - Schemat.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek D (2.3)/D201_BUDYNEK D - (2.3) - Rzut Parteru.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek D (2.3)/D202_BUDYNEK D - (2.3) - Rzut Piętra I.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek D (2.3)/D203_BUDYNEK D - (2.3) - Rzut Piętra II.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek D (2.3)/E-D-1.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek D (2.3)/E-D-2.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek D (2.3)/E-D-3.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek D (2.3)/E-D-4.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek D (2.3)/E-D-5.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek D (2.3)/E-D-6.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek D (2.3)/E-D-7.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek D (2.3)/E-D-9.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek WHiBZ/3_03_Certyfikat projektu.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek WHiBZ/3_04_Matryca.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek WHiBZ/E-MICK-10.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek WHiBZ/E-MICK-11.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek WHiBZ/E-MICK-1.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek WHiBZ/E-MICK-2.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek WHiBZ/E-MICK-3.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek WHiBZ/E-MICK-4.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek WHiBZ/E-MICK-5.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek WHiBZ/E-MICK-6.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek WHiBZ/E-MICK-7.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek WHiBZ/E-MICK-8.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek WHiBZ/E-MICK-9.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek WHiBZ/MAZ101_SYSTEM SYGNALIZACJI POŻARU - Schemat.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek WHiBZ/MAZ102_ODDYMIANIE - Schemat.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek WHiBZ/MAZ201_BUDYNEK - WHiBZ - Rzut Parteru.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/OPZ WHiBZ; C i D, 2026.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Postanowienie K-PKWPSP - WZ.52840.432.2022.2.SS i ekspertyza - WHiBZ.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Postanowienie K-PKWPSP - WZ.5595.184.2015 - al. Kaliskiego 7.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek C (2.4)/Projekt techniczny opis.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek D (2.3)/2_04_Matryca.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek D (2.3)/D204_BUDYNEK D - (2.3) - Rzut Piętra III.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek D (2.3)/E-D-8.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek WHiBZ/MAZ203_BUDYNEK - WHiBZ - Rzut Piętra II.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek WHiBZ/MAZ204_BUDYNEK - WHiBZ - Rzut Piętra III.pdf
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa/Budynek WHiBZ/MAZ205_BUDYNEK - WHiBZ - Rzut Piętra IV.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP