Postępowanie zakończone 2026-08-13
Rozbudowa i przebudowa Zamku krzyżackiego w Świeciu – ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwoju zasobów kultury poprzez zwiększenie istniejącego potencjału Zamku krzyżackiego w Świeciu 3 etap 2post.
Gmina Świecie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00353857
- Zamawiający
- Gmina Świecie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-13
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-21
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Załącznik nr 2 do SWZ_Część II.zip
- SWZ Załacznik nr 2 do SWZ_Część I.zip
- Inny Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Specyfikacja Warunków Zamówienia OR.271.12.2026.pdf
- Inny Załączniki edytowalne.zip
- Inny Załącznik nr 2a_Przedmiary.zip
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - projektowane postanowienia umowy.pdf
- Projekt 1.1projekt zagospodarowania terenu.pdf
- Projekt 17_06 swiecie PW_Architektura.pdf
- Projekt 17_06 Świecie PW konstrukcja.pdf
- Projekt PB elektryka zamek/Projekt BUDOWLANY elektryka ZAMEK ŚWIECIE.pdf
- Projekt pB instalacja/3 opis (1).docx
- Projekt pB instalacja/3 opis.docx
- STWiOR ZAMEK STWiORB 10.2019.pdf
- Inny 10Przekrój C-C Arkusz.PDF
- Inny 1.2 schemat stref pozarowych.pdf
- Inny 17_06 mapa projektowa_skan.jpg
- Inny 17_06 swiecie PW_A 22.01.2020.dwg
- Inny 17_06 swiecie PW_A 22.01.2020 - Standard/17_06 mapa projektowa_skan.jpg
- Inny 17_06 swiecie PW_A 22.01.2020 - Standard/17_06 mapa projektowa_skan.jpg
- Inny 17_06 swiecie PW_A 22.01.2020 - Standard/17_06 swiecie PW_A 22.01.2020.dwg
- Inny 17_06 swiecie PW_A 22.01.2020 - Standard/17_06 swiecie PW_A 22.01.2020.dwg
- Inny 17_06 swiecie PW_A 22.01.2020 - Standard/17_06 swiecie PW_A 22.01.2020.txt
- Inny 17_06 swiecie PW_A 22.01.2020 - Standard/17_06 swiecie PW_A 22.01.2020.txt
- Inny 17_06 swiecie PW_A 22.01.2020 - Standard/PlotCfgs/DWG To PDF.pc3
- Inny 17_06 swiecie PW_A 22.01.2020 - Standard/PlotCfgs/DWG To PDF.pc3
- Inny 17_06 swiecie PW_A 22.01.2020 - Standard/PlotCfgs/monochrome.ctb
- Inny 17_06 swiecie PW_A 22.01.2020 - Standard/PlotCfgs/monochrome.ctb
- Inny 17_06 swiecie PW_A 22.01.2020 - Standard/schematy/schemat balustrad2.png
- Inny 17_06 swiecie PW_A 22.01.2020 - Standard/schematy/schemat balustrad2.png
- Inny 17_06 swiecie PW_A 22.01.2020.txt
- Inny 17_06 swiecie PW KONSTRUKCJA.dwg
- Inny 17_06 swiecie PW KONSTRUKCJA.txt
- Inny 2Rzut piwnicy Artusz.PDF
- Inny 3Rzut niskiego parteru Arkusz.PDF
- Inny 4Rzut wysokiego parteru Arkusz.PDF
- Inny 5Rzut I piętra oraz ganków obronnych Arkusz.PDF
- Inny 6Rzut poddasza nieużytkowego Arkusz.PDF
- Inny 7Rzut dachu Arkusz.PDF
- Inny 8Przekrój A-A Rzut.PDF
- Inny aneks do ekspertyzy technicznej.pdf
- Inny Ekspertyza techniczna do stanu ochrony PPOZ.pdf
- Inny PB elektryka zamek/Rysunek E10.pdf
- Inny PB elektryka zamek/Rysunek E11.pdf
- Inny PB elektryka zamek/Rysunek E12.pdf
- Inny PB elektryka zamek/Rysunek E13.pdf
- Inny PB elektryka zamek/Rysunek E14.pdf
- Inny PB elektryka zamek/Rysunek E15.pdf
- Inny PB elektryka zamek/Rysunek E16.pdf
- Inny PB elektryka zamek/Rysunek E17.pdf
- Inny PB elektryka zamek/Rysunek E18.pdf
- Inny PB elektryka zamek/Rysunek E19.pdf
- Inny PB elektryka zamek/Rysunek E1.pdf
- Inny PB elektryka zamek/Rysunek E20.pdf
- Inny PB elektryka zamek/Rysunek E21.pdf
- Inny PB elektryka zamek/Rysunek E22.pdf
- Inny PB elektryka zamek/Rysunek E23.pdf
- Inny PB elektryka zamek/Rysunek E24.pdf
- Inny PB elektryka zamek/Rysunek E25.pdf
- Inny PB elektryka zamek/Rysunek E26.pdf
- Inny PB elektryka zamek/Rysunek E27.pdf
- Inny PB elektryka zamek/Rysunek E28.pdf
- Inny PB elektryka zamek/Rysunek E29.pdf
- Inny PB elektryka zamek/Rysunek E2.pdf
- Inny PB elektryka zamek/Rysunek E30.pdf
- Inny PB elektryka zamek/Rysunek E31.pdf
- Inny PB elektryka zamek/Rysunek E32.pdf
- Inny PB elektryka zamek/Rysunek E33.pdf
- Inny PB elektryka zamek/Rysunek E34.pdf
- Inny PB elektryka zamek/Rysunek E35.pdf
- Inny PB elektryka zamek/Rysunek E36.pdf
- Inny PB elektryka zamek/Rysunek E37.pdf
- Inny PB elektryka zamek/Rysunek E3.pdf
- Inny PB elektryka zamek/Rysunek E4.pdf
- Inny PB elektryka zamek/Rysunek E5.pdf
- Inny PB elektryka zamek/Rysunek E6.pdf
- Inny PB elektryka zamek/Rysunek E7.pdf
- Inny PB elektryka zamek/Rysunek E8.pdf
- Inny PB elektryka zamek/Rysunek E9.pdf
- Inny pB instalacja/ganek_c.o.pdf
- Inny pB instalacja/ganek_kan.pdf
- Inny pB instalacja/ganek_woda.pdf
- Inny pB instalacja/niski_parter_c.o.pdf
- Inny pB instalacja/niski_parter_kan.pdf
- Inny pB instalacja/niski_partner_woda.pdf
- Inny pB instalacja/piwnica_kan.pdf
- Inny pB instalacja/piwnicas_c.o.pdf
- Inny pB instalacja/piwnice_woda.pdf
- Inny pB instalacja/profil_przyl_wody.pdf
- Inny pB instalacja/przekroj_studni_wod.pdf
- Inny pB instalacja/Świecie_rysunki A_04.2019.pdf
- Inny pB instalacja/woda-kan, co-kasy.pdf
- Inny pB instalacja/woda-kan, wc.pdf
- Inny pB instalacja/wod,kan. po zmianach styczen 2019.dwg
- Inny pB instalacja/wysoki_parter_c.o.pdf
- Inny pB instalacja/wysoki_parter_kan.pdf
- Inny pB instalacja/wysoki_parter.woda.pdf
- Inny PlotCfgs/DWG To PDF.pc3
- Inny PlotCfgs/DWG To PDF.pc3
- Inny PlotCfgs/monochrome.ctb
- Inny PlotCfgs/monochrome.ctb
- Inny PROGRAM KONSERWATORSKI - ZAMEK W ŚWIECIU.pdf
- Inny Program Prac Renowacyjno-konsewatorsko-remontowych.pdf
- Inny schemat balustrad.png
- Inny schematy/kolebka_2_edited.jpg
- Inny schematy/kolebka_2.png
- Inny schematy/kolebka_3.png
- Inny schematy/schemat balustrad2.png
- Inny Sufit podwieszany.pdf
- Inny Szafka hydrantowa.pdf
- Inny Uzupełnienie stolarki okiennej.pdf
- Inny Witryny.pdf
- Inny Zadaszenie krużganka (1).pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Świecie
- Budowa chodnika od drogi krajowej 240 do Terespola Pomorskiego wzdłuż drogi powiatowej
- Remont kapitalny dróg w Sulnowie, Głogówku Królewskim i Dworzysku.
- Budowa drogi od ronda na ul. Chmielniki w kierunku ul. Laskowickiej w Świeciu wraz z infrastrukturą
- Remont dachu na Hali Widowiskowo – Sportowej w Świeciu
- Budowa świetlicy wiejskiej w Kozłowie