Postępowanie zakończone 2026-07-20
Rozbudowa ul. Centrum Wyszkolenia Kawalerii i ul. Warszawskiej
Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00322312
- Zamawiający
- Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-20
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 2 do SWZ - Projekt umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 1a do SWZ - kosztorys ofertowy.xlsx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ.zip
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających sie o udzielenie zamówienia.docx
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Gwarancja należytego wykonania umowy - wzór.docx
- Projekt Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/CWK_opinia_geotechniczna.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/CWK_PAB.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/CWK_PT_D.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/CWK_PT_E.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/CWK_PT_S.pdf
- Projekt Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/CWK_PZT.pdf
- STWiOR Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/CWK_SST.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/2026.06.26 SKAN/PAB skan 25.06.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/2026.06.26 SKAN/PZT 25.06.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/ZUD 2026.06.26/protokol 14_2026 ark.1 cz.2.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/ZUD 2026.06.26/protokol 14_2026 ark.2 cz.3.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/ZUD 2026.06.26/protokol 14_2026 ark.3 cz. 4.pdf
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - OPZ/ZUD 2026.06.26/protokol 14_2026 cz.1.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu
- Wykonanie dokumentacji projektowej i budowa oświetlenia drogowego na terenie Grudziądza w ramach zadania pn. Budowa i modernizacja oświetlenia drogowego w granicach administracyjnych miasta.
- „Remont – naprawa doraźna zewnętrznych dźwigarów zachodnich w przęśle 7-8 (nad ul. Droga Łąkowa) wiaduktu zachodniego i wschodniego” w ramach zadania – Remonty i utrzymanie obiektów inżynierskich
- Budowa drogi łączącej CKT z ul. Moniuszki
- Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej w ramach zadania pn. „Budowa węzła multimodalnego przy ul. Dworcowej”