Postępowanie zakończone 2026-07-06
Rozbudowa ulicy Krzywej w Kcyni
Gmina Kcynia
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00298972
- Zamawiający
- Gmina Kcynia
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-06
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-19
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR Zał.6_Dok_proj_STWiOR.zip
- SWZ SWZ_Rozbudowa ulicy Krzywej.doc
- Wzór umowy Zał. 5_Projekt umowy_Rozbudowa ulicy Krzywej.pdf
- Formularz Zał. 1_Formularz ofertowy.docm
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu_Rozbudowa ulicy Krzywej.pdf
- Inny Zał. 2a_Oświadczenie podmiotu trzeciego.docx
- Inny Zał. 2_Oświadczenie wykonawcy.docx
- Inny Zał. 3_Zobowiązanie podmiotu udostępniającego.docx
- Inny Zał. 4_Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zam.docx
- Przedmiar Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-drogi TOM I/Kosztorys ofertowy Krzywa.pdf
- Przedmiar Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-drogi TOM I/Przedmiar ofertowy Krzywa.pdf
- Przedmiar Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-drogi TOM I/Strona tyt ST.pdf
- Przedmiar Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-oświetlenie TOM V/kosztorys ofertowy ul. Krzywa Kcynia.PDF
- Przedmiar Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-oświetlenie TOM V/przedmiar.pdf
- Przedmiar Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-przebudowa teletech TOM III/2024-06-24 Kcynia ul Krzywa_PRZEDMIAR.pdf
- Przedmiar Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-wodno-kanalizacyjna TOM II/KCYNIA KRZYWA KOSZTORYS OFERTOWY.pdf
- Przedmiar Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-zasilanie przepompowni TOM IV/2024.06.06 - Tłocznia Kcynia - kosztorys ofertowy.pdf
- Przedmiar Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-zasilanie przepompowni TOM IV/2024.06.06 - Tłocznia Kcynia - przedmiar.pdf
- Projekt Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/Projekt zag. ZAŁ PB, PAB, PT, wg branż/Branża - drogi TOM I/Projekt techniczny.pdf
- Projekt Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/Projekt zag. ZAŁ PB, PAB, PT, wg branż/Branża - oświetlenie TOM V/PROJEKT SIECI Kcynia ul. Krzywa budowa drogi kolizja - PT.pdf
- Projekt Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/Projekt zag. ZAŁ PB, PAB, PT, wg branż/Branża - teletechniczna TOM III/PT_Kcynia_Krzywa.pdf
- Projekt Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/Projekt zag. ZAŁ PB, PAB, PT, wg branż/Branża - wodno-kanalizacyjna TOM II/Projekt Techniczny ul. Krzywa.pdf
- Projekt Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/Projekt zag. ZAŁ PB, PAB, PT, wg branż/Branża - zasilanie przepompowni TOM IV/projekt techniczny E.pdf
- Projekt Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-drogi TOM I/070201 oznakowanie pionowe.pdf
- Projekt Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-wodno-kanalizacyjna TOM II/SPECYFIKACJA TECHNICZNA.pdf
- STWiOR Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-drogi TOM I/010204 rozbiórkowe.pdf
- STWiOR Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-drogi TOM I/030201 Kan. deszcz, tylko regulacja regulacja studzienek bez kanalizacji.pdf
- STWiOR Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-oświetlenie TOM V/STWiORB.pdf
- STWiOR Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-przebudowa teletech TOM III/STWiOR_Kcynia_Krzywa.pdf
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/Orga. ruchu/op1.jpeg
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/Orga. ruchu/op2.jpeg
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/Orga. ruchu/op3.jpeg
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/Orga. ruchu/op4.jpeg
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/Orga. ruchu/org ruchu..pdf
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/Orga. ruchu/Projekt organizacji ruch .doc
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/Projekt zag. ZAŁ PB, PAB, PT, wg branż/Branża - drogi TOM I/Projekt architektoniczno-budowlany.pdf
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/Projekt zag. ZAŁ PB, PAB, PT, wg branż/Branża - drogi TOM I/PZT.pdf
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/Projekt zag. ZAŁ PB, PAB, PT, wg branż/Branża - drogi TOM I/załączniki PDF bez rodo.pdf
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/Projekt zag. ZAŁ PB, PAB, PT, wg branż/Branża - oświetlenie TOM V/PROJEKT SIECI Kcynia ul. Krzywa budowa drogi kolizja- PAB.pdf
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/Projekt zag. ZAŁ PB, PAB, PT, wg branż/Branża - teletechniczna TOM III/PAB_Kcynia_Krzywa.pdf
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/Projekt zag. ZAŁ PB, PAB, PT, wg branż/Branża - wodno-kanalizacyjna TOM II/Projekt Architektoniczno budowlany Kcynia ul. Krzywa.pdf
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/Projekt zag. ZAŁ PB, PAB, PT, wg branż/Branża - zasilanie przepompowni TOM IV/projekt architektoniczno budowlany E.pdf
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-drogi TOM I/000000 bez PZJ.pdf
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-drogi TOM I/010101a odtworzenie trasy i pom inwentaryzacja.pdf
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-drogi TOM I/010201 Usunięcie drzew lub krzewów2.pdf
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-drogi TOM I/010202a zdjęcie warstwy humusu.pdf
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-drogi TOM I/010304 przebudowa energetycznych i telekomu kabli.pdf
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-drogi TOM I/020001 roboty ziemne, wykopy i nasypy WYMAGANIA OGÓLNE.pdf
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-drogi TOM I/020101 roboty ziemne, wykopy.pdf
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-drogi TOM I/020301 roboty ziemne, nasypy.pdf
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-drogi TOM I/040101 koryto wraz z profilowaniem i zadęszczaniem podłoża.pdf
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-drogi TOM I/040301a połączenie międzywarstwowe oczyszczeniei skropienie warstw.pdf
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-drogi TOM I/040402b podbudowa z kruszywa niez. WT 2013.pdf
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-drogi TOM I/040501a warstwa mrozoochronna C1.5.pdf
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-drogi TOM I/040601a podb C3-4 WT-5.pdf
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-drogi TOM I/050305a nawierzchnia KR1-2 WT 2014.pdf
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-drogi TOM I/050305b wiążąća 0-16 WT 2014 .pdf
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-drogi TOM I/050323a Nawierzchnia z brukowej kostki betonowej.pdf
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-drogi TOM I/060101 umocnienie skarp, darniowanie.pdf
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-drogi TOM I/070602 poręcze ochronne sztywne rurowe.pdf
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-drogi TOM I/080101b krawężniki betonowe.pdf
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-drogi TOM I/080301 obrzeża betonowe.pdf
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-oświetlenie TOM V/Strona tyt ST, P,KO TOM V.doc
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-przebudowa teletech TOM III/2024-06-24 Kcynia ul Krzywa_OFERTOWY.pdf
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-przebudowa teletech TOM III/Strona tyt ST, P,KO TOM III.doc
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-wodno-kanalizacyjna TOM II/KCYNIA KRZYWA PRZERDMIAR.pdf
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-wodno-kanalizacyjna TOM II/Strona tyt ST, P,KO TOM II.doc
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-zasilanie przepompowni TOM IV/specyfikacja techniczna E.pdf
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/ST,PO,KO-z branżami/ST,KO,PO-zasilanie przepompowni TOM IV/Strona tyt ST, P,KO TOM IV.doc
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/załączniki/un1.jpeg
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/załączniki/un2.jpeg
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/załączniki/un3.jpeg
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/załączniki/un4.jpeg
- Inny Zał.6_Dok_proj_STWiOR_RODO do przeartgu/załączniki/un5.jpeg
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Kcynia
- Remont dachu budynku należącego do zasobów Gminy Kcynia - Dębogóra 15A
- "Modernizacja zapleczy szatniowo-sanitarnych przy Szkole Podstawowej przy ul. Wyrzyskiej i przy ul. B. Pobożnego w Kcyni"
- Remont dachów budynków należących do zasobu Gminy Kcynia
- "Modernizacja zapleczy szatniowo-sanitarnych przy Szkole Podstawowej przy ul. Wyrzyskiej i przy ul. B. Pobożnego w Kcyni"
- ,,Budowa magazynu na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej poprzez rozbudowę budynku gminnego w miejscowości Żarczyn”