Postępowanie zakończone 2026-07-20
Rozwój infrastruktury sportowo - rekreacyjnej poprzez modernizację boiska sportowego w m. Rożno-Parcele i doposażenie w urządzenia zabawowe istniejącego placu zabaw w m. Służewo
Gmina Wiejska Aleksandrów Kujawski
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00321752
- Zamawiający
- Gmina Wiejska Aleksandrów Kujawski
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kujawsko-pomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-20
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ ZP.271.8.2026.EW.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa doposażenie placu zabaw w Służewie_załącznik nr 8 do SWZ.zip
- Inny Klauzula informacyjna.pdf
- Inny Specyfikacja techniczna nawodnienia boiska w m. Rożno_Parcele_załącznik nr 9 do SWZ.pdf
- Inny SWZ ZP.271.8.2026.EW.pdf
- Przedmiar Dokumentacja projektowa doposażenie placu zabaw w Służewie_załącznik nr 8 do SWZ/PRZEDMIAR ROBÓT.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa doposażenie placu zabaw w Służewie_załącznik nr 8 do SWZ/Projekt budowlany Służewo.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa doposażenie placu zabaw w Służewie_załącznik nr 8 do SWZ/ZAŚWIADCZENIE POZWOLENIE NA BUDOWĘ NR 422-2025 PLAC ZABAW SŁUŻEWO.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP