WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-10

Świadczenie usługi nadzorów branżowych(....): Modernizacja dróg w zakresie wyeliminowania miejsc niebezpiecznych (...) Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 266 polegająca na budowie ronda(...)Ośno

Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00320524
Zamawiający
Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Kujawsko-pomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-10
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-02

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ Nadzór DW 266 Nadzór Rondo Ośno.pdf
  • Wzór umowy 4_Załącznik na 3 do SWZ Wzór umowy - nadzór - DW266 Rondo Ośno.pdf
  • Formularz 1_Załacznik nr 1 do SWZ Formularz oferty.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu_08ded805-b354-1d72-d9ee-9200019594b3.pdf
  • Inny 2_Załącznik nr 1a i 4 do SWZ.docx
  • Inny 3_Załącznik nr 2 - Formularz - Kryteria pozacenowe.docx
  • Inny 4a_Załącznik nr 1 do wzory umowy_ OPZ IK - DW266 Rondo Ośno.docx
  • Inny 5_Załącznik nr 5. Wzór_gwarancja należytego wykonania umowy.doc

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń